Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baby Driver - Ocena 8/10.
Film jeste sjajno režiran i zabavan je, ali mu i fali nešto da bude izvanredan. Očekivao sam više krastavac.
 
Film je kanta, od mene 2/10 :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Baby Driver 1/10. Odavno nisam ugasio film. Izdrzao sam 17 minuta ovo je hipsterski poluakcioni la la land. Ne mogu te hipstere.
 
Ja mu dadoh 2 samo zbog Kevina Spacey-a, inače je težak treš.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ime: Dobrica, prezime: nepoznato (2016) ljudi bi trebalo da pogledaju ovo ..
 
ne javljam se ovde često, ali sad sam zaista pronašao biser

Hitman's bodyguard.

Nikad u svojoj skoro poluvekovnoj istoriji filmofila nisam odgledao film sa dosadnijim, besmislenijim i glupljim dijalogom, morbidnom dramaturgijom,
tragikomičnom glumom (uloga selme hajek je posebna pikanterija, zašto je ona uopšte tu?) i monstruoznijom režijom.

Aposlutno i daleko najgori film koji sam ikad gledao. Ljudsko biće za ovako nešto nije sposobno - ovo je delo natčoveka.
 
Baby Driver odlicna zabava.
 
ne javljam se ovde često, ali sad sam zaista pronašao biser

Hitman's bodyguard.

Nikad u svojoj skoro poluvekovnoj istoriji filmofila nisam odgledao film sa dosadnijim, besmislenijim i glupljim dijalogom, morbidnom dramaturgijom,
tragikomičnom glumom (uloga selme hajek je posebna pikanterija, zašto je ona uopšte tu?) i monstruoznijom režijom.

Aposlutno i daleko najgori film koji sam ikad gledao. Ljudsko biće za ovako nešto nije sposobno - ovo je delo natčoveka.

Ja ga upalio pre 10ak dana u to vreme bio banovan pa zaboravi da dodje i podelim tugu docnije. Apsolutno užas, samo sam ja manji mazohista pa sam ugasio posle 40ak minuta. Najgore od svega je glumačka postava koja se srozala na taj nivo da prihvati ulogu u ovakvom ostvarenju.
 
Poslednja izmena:
Nažalost, takvih ******skih filmova je sve više. Ne znam koji koji ludaci ulože pare da se takve gluposti uopšte snimaju i na kakvim supstancama su pisci takvih scenarija...
 
Ulažu ludaci koji hoće da zarade novac.Isto može da se kaže i za Transformers glupost ali zarada je tu.Bas briga producenta što je film realno krš ako ima zaradu.Zato ja i propustam 90 % novih filmova. pogledam samo po koji sf film povremeno znajući da je krš ali jednostavno volim sf.Gomilu ovih filmova imam skinuto a nisam nijedan pogledao.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Ja mora da sam bio na nekim drogama onda, meni je film bio skroz dobra za*ebancija. Ali ja sam ga tako i shvatio od starta, nisam očekivao neku Odiseju u svemiru pa ostao razočaran.
 
Nažalost, takvih ******skih filmova je sve više. Ne znam koji koji ludaci ulože pare da se takve gluposti uopšte snimaju i na kakvim supstancama su pisci takvih scenarija...

očigledno ni na kakvim. supstance bi ih bar malo inspirisale. ovako samo žali bože celuloida.
 
Pratim temu nekoliko meseci i mislim da vise necu... Gubi se svaki smisao kad za jednu akcionu komediju koja treba da vam ubije sat i po, imate takve ocene koje idu iz krajnosti u krajnost, od slabasne dvojke pa sve do jake osmice, razumem ja da su ukusi razliciti ali dajte malo objektivnije ocenjujte ili nemojte uopste. Neko ko vas cita nikada nece otici da pogleda film zbog toliko oprecnih i razlicitih ocena...
 
pa sve je subjektivno, kako mislis da se objektivno ocenjuje neciji dozivljaj filma? to nije brojanje krompira, pa da imamo realno stanje

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Mislim da kada jednom se navučeš na serije filmovi sa tankim scenarijom i površnim karakterima su totalno nezanimljivi i negledljivi. Razumem ja to akcija za ubijanje vremena ali to je onda nešto tipa RED. Cenim i da se nekome svideo Hitmans Bodygurad, ja sam ga upalio sa velikim entuzijazmom ali prosto mi nije legao, više volim lagane akcije kao što je RED.
 
IT

I ja sam ga pre neki dan pogledao i slažem se sa pozitivnim utiscima koji se provlače kroz temu.

Jako dobar film. Ima taj šmek starih horor filmova i atmosferu osamdesetih godina. Klinci skroz korektno odglumili, nijedan celebrity matorac da odvlači pažnju na sebe, tako da je film sam po sebi dobar. Vidim pominje se da ima Stranger Things elemenata u filmu, ali pre će biti da Stranger Things ima Stiven King elemenata u sebi.

Od mene 8/10.



Edit: Typo

Od mene jedva 4/10, režiser je promašio temu, tj od odličnog psihološkog romana sa primesama fantastičnih horor momenata je napravio prosečni jump scare movie.
Ko nije čitao knjigu, a odgledao je film, nema želju ni da je počne. Ko je čitao knjigu, posle filma shvata da je bacio 2 sata života. Jednostavno, neke knjige ne mogu lepo da se pretoče u film (uz svu dobru volju), i što se mene tice, u ovom slučaju je tako trebalo da ostane.
 
Ovo nije tema za poslednje pozdrave.
 
Od mene jedva 4/10, režiser je promašio temu, tj od odličnog psihološkog romana sa primesama fantastičnih horor momenata je napravio prosečni jump scare movie.
Ko nije čitao knjigu, a odgledao je film, nema želju ni da je počne. Ko je čitao knjigu, posle filma shvata da je bacio 2 sata života. Jednostavno, neke knjige ne mogu lepo da se pretoče u film (uz svu dobru volju), i što se mene tice, u ovom slučaju je tako trebalo da ostane.

Ne znam što si baš mene citirao. Kao primer pogrešnog mišljenja? :d

Meni nije bio toliko loš. Ima jumpscare momenata, ali ima i taj šmek prošlih vremena koji sam prethodno naveo. Meni jedan od boljih horora ove godine.

Ako i IT Chapter 2 bude na istom nivou, ja ću biti zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Mislim da kada jednom se navučeš na serije filmovi sa tankim scenarijom i površnim karakterima su totalno nezanimljivi i negledljivi.

A da nema tih serija bili bi zanimljivi i gledljivi? Oduvek je bilo malo dobrih filmova, to nema nikakve veze sa serijama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno