Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,055
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Evo ovako, posto je ovo cesta tema na dosta foruma, verujem da bi imala i neku prikladnost u ovoj bench clubbing sekciji pored postojecih tema o aktivnostima korisnika bencha.

Obavezna pravila postovanja (posto se teme o filmu neslavno zavrse):
- krace ocenjivanje filma, moze brojcano, moze u par kracih recenica a naravno moze i kombinovano oba, ako neko zeli da docara zbog cega takva i takva ocena;
- bez ikakve siroke diskusije o filmu, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se zavrsi na tome, sve ostalo se brise ili eventualno kaznjava od strane moderatora;
- obavezno koristite SPOILER tagove. Ako niste sigurni da je nešto spoiler, svakako ga stavite.

Edit by jaksa - moze i ovako:

film,
link,
utisak, ne mora ali može i lična i subjektivna ocena
nema komentarisanja tudjih komentara.
 
Poslednja izmena od urednika:
Captain America winter soldier 7.5/10
 
^^
Iznenađujuće dobar. Neki superherojski filmovi iz prošle godine su baš bili promašaji (Man of Steel).
 
Ljudi sta vam znace ti komentari u kojima stavite ocjenu i ni jednu rijec ne napisete o filmu kakav je?! Nedovoljno je to, a i glupo, bolje je napisite nekolike recenice zbog cega vam se film svidio ili nije.

Evo ja sam konacno pogledao Vuk sa Volstrita, znao sam u naprijed sta da ocekujem, slican koncept kao i u Dobrim momcima. Dobri dijalozi, odlicna gluma, prelijepa glumica - odavno ljepsu ribu nisam vidio, i sve u svemu dobar film. Malo me je smorio na pocetku, onaj njegov odnos sa prvom zenom je nekako neuvjerljiv i u pojedinim momentima se previse oko toga vrti prica. Zamalo da prekinem da ga gledam, ali sam izdrzao i na kraju sam ipak prokomentarisao "to je to, dobar film" ipak je to Skorceze. Vrijedi ga pogledati jos koji put. Znam da je onaj lik sto je bas po njemu radjen film reko jednom prilikom da je to u filmu "nista" sta se zaista zbivalo.
 
Moja preporuka za juznokoreanski Hwayi A Monster Boy.

Na linija sa filmovima Sympathy for Mr. Vengeance , Oldboy , Sympathy for Lady Vengeance,
The Man from Nowhere i I Saw the Devil (surovo, krvavo, sa dobrim obrtom).
 
Poslednja izmena:
^^
Iznenađujuće dobar. Neki superherojski filmovi iz prošle godine su baš bili promašaji (Man of Steel).
+1. Kanzas klisei, feeenomelno ukljopljen OST (i inace dobar OST), ali sem toga nula cista.
 
Poslednja izmena:
47 Ronin - 8;
300 - Rise of an empire - 5;
The Watch - 8;
Jeepers Creepers - 6,5;
Priest - 7,5.
 
The Secret Life of Walter Mitty mislim da je ocena na imdb realna, ipak ja mu dajem 8 iz razloga sto mi je film bas lepo legao, odavno nisam gledao ovakvu avanturu sa primesama komedije, fantazije i drame. Preporuka od mene.
 
Winter Soldiera i odličan je, ali nije za jedno gledanje u bioskopu već za detaljno "seciranje" kući. Moraću Shield seriju sad baš da pogledam, iako smatram da je bezveze. Zanima me jedino kako, i da li, će je nastaviti jer baš je loša.
 
Frenk & Robot - 8 lagano!
 
Dorian Gray, jedino je Colin Firth dobar u njemu, a on je sporedan lik. Nemam pojma gde su našli i izabrali glavnog glumca, anti-talenta. Režija je isto mediokritet u najboljem slučaju.

Ovo razdvajanje tema je glupo iz više razloga, i primer zašto demokratija nije uvek primenjiva i dobra.
 
Iz glave:

Her 8/10
Secret life of Warren Mitty 7/10
47 Ronin 6/10
 
Ovo razdvajanje tema je glupo iz više razloga, i primer zašto demokratija nije uvek primenjiva i dobra.

Naravno da nije glupo, suprotno, odlicna je stvar obzirom koliko su ove dve teme zastupljene u komentarima i ono najvaznije omogucava elegantniji i brzi pregled informacija koje ti trebaju...ako vec imas neku ideju zasto nesto ne valja onda bi bilo zrelo da to potkrepis a ne da fokus pomeras na demokratiju...
 
Ja sam već rekao zašto ne treba odvajati dok je bila jedna tema.
Oba su povezana, spadaju u istu grupu, i treba ih diskutovati na jednom mestu.

Ovaj ceo stav da se delimo na ljude koji ne gledaju serije, i ljude koji ne gledaju filmove.
Jer su ti i kukakli. Je glup da ne mogu da verujem.
 
Dark Magician = Kritika V2.0 :D

On topic:

Absolute Power (1997) - 6/10, očekivao sam malo više
The Italian Job (2003) - isto, suviše pravolinijski filmovi.
 
Poslednja izmena:
Ali kave veze imaju filmovi i serije da bi postojao i jedna rezon da se to spoji? U koju istu grupu? Zajednicko ima je kamera i glumci a veze jedno s drugim nema. KAo kad bih spojili teme o IOS-u i Windowsu jer oba su operativni sistemi pa da udarimo po postovima onda u istoj temi... I sta se uopste dobija sto imas sve na jednom mestu? Nista! Samo kupus od teme gde se razlicite stavri komentarisu na istom mestu pa red ovoga i red onoga a veze s mozgom jedno s drugim nema...
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka za juznokoreanski Hwayi A Monster Boy.

Na linija sa filmovima Sympathy for Mr. Vengeance , Oldboy , Sympathy for Lady Vengeance,
The Man from Nowhere i I Saw the Devil (surovo, krvavo, sa dobrim obrtom).

Nije nimalo los, ali po meni ipak slabiji od navedenih.Nekako mi glavni lik nije legao na ulogu, ostala ekipa bez premca. 6.9/10
 
To je do ljudi koji pišu. Ovde će biti ista papazjanija kao i pre.

Nema reda.

On topic, Indie Game: The Movie, sad sam ga se setio zbog druge teme.
Dokumentarac o pogađate čemu po naslovu. Tvorac FEZ, tvorci Super Meat Boy-a itd. Svalog koga zanimaju indie naslovi treba da gleda.
 
Брат - руски филм из 97. Боља крими драма од већине америчких из тог доба, а и новијег. Технички је филм не баш најбоље одрађен, изгледа као да је сниман касних 80. Али што се тиче свега осталог, филм је мало ремек дело. Сценарио и глума су одлични. Потпуно реално приказује, без улепшавања, живот на улицама великог града у којем се мафије боре за територију и дечака који хоће да постане оно што је његов брат био некада, хладнокрвни убица.
9/10.
 
The Best Offer (2013)
Odličan film, u zadnje vrijeme jedan od boljih. Ocjena 9/10
Odlično dođe pored smeća kao što je Vuk sa Vol Strita i The Secret Life of Walter Mitty. Volio bih da mi neko objasni šta je dobro u tim filmovima!?
 
+1
Samo meni Geoffrey bio iritantan ceo film. :D
8/10
 
The Best Offer (2013)
Odličan film, u zadnje vrijeme jedan od boljih. Ocjena 9/10
Odlično dođe pored smeća kao što je Vuk sa Vol Strita i The Secret Life of Walter Mitty. Volio bih da mi neko objasni šta je dobro u tim filmovima!?

Stvarno ne znam sta bi ti neko ponudio kao argument, kad si ih ti već etiketirao kao smeće. Zaobilazi takve filmove, očigledno ti ne leze.
 
The Best Offer (2013)
Odličan film, u zadnje vrijeme jedan od boljih. Ocjena 9/10
Odlično dođe pored smeća kao što je Vuk sa Vol Strita i The Secret Life of Walter Mitty. Volio bih da mi neko objasni šta je dobro u tim filmovima!?

Mitty je mediokritetski pokušaj Stiller-a da režira dramu-komediju.

Wolf je satira na samog sebe.
 
Out of the Furnace, skoro odličan film. Finale je odlično urađeno. To je retka stvar.
Što se tiče pasive glavnog lika, sasvim je realno. To čini ceo film uverljivijim. Bio sam siguran da je film dobar čim sam na početku čuo da Eddie Vedder peva.
 
I meni se film svideo. Volim sto je film skroz 'down to earth'. Nema pretencioznosti, cak je i finale odlicno. Nedostatak neke 'epike' i 'spektakularnosti' je pravo osvezenje. Inace, ne znam je li ovaj Aflek u rodu sa onim Aflekom, ali radi mnogo bolji posao:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno