Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ništa lično, čak naprotiv.
Generalno, malo sam (i ne samo ja) zaoštrili stav prema spojlerisanju. Ja se trudim da dajem najmanje poena sa kratkim rokom trajanja.
 
Primljeno k znanju :) Od sada, kod utiska filma i dobar dan stavljam u spojler.
 
Mislim da niko nije pomenuo 28 days later Denija Bojla - iako je imao ambicija da film bude egzistencijalisticko-apokalipticni, ipak nije nista vise od filma iz zombie zanra. Najbolji zombie film koji sam gledao, ali ne dobacuje dalje od toga; 7/10.
 
Da, jedan od najboljih filmova iz tog ''zanra'' sto mozda i nije neki uspeh jer su uglavnom ocajni ili se svode na prihvatljive zaebancije :)

Gledaj ovaj, ako vec nisi :D
 
Ma nisam ljubitelj zanra, naprotiv, ali eto dokazao je covek da se moze i na tu temu napraviti pristojan film.
 
Poslednja izmena:
Odgledao RAMPAGE, nije los, moze se odgledati od mene 7/10. Nisam ocekivao puno pa zato ocena 7:)
 
Auh kad se setim sava centar 28 dana kasnije ja i drugar s mozgom u drugoj dimenziji otišli da gledamo, u$&ali se živi. Poštara i dan danas pamtim...
 
Rampage 5/10. Ovi letnji blokbasteri vise prestaju da budu i simpatični sa ovolikom dozom copy/paste-a. Kapiram da treba da se gledaju iz zabave i sa snizenim ocekivanjima ali brate mili postalo je smor da znas sta ce kad koji glumac da kaze.
Jel su Neganu rekli da je i dalje u Walking Deadu ili covek ne moze da izadje iz uloge? :- D Samo sam cekao da mu dodaju neku palicu da mlati njom.
CGI je ok, samo mi se vuk nije svideo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Mislim da niko nije pomenuo 28 days later Denija Bojla - iako je imao ambicija da film bude egzistencijalisticko-apokalipticni, ipak nije nista vise od filma iz zombie zanra. Najbolji zombie film koji sam gledao, ali ne dobacuje dalje od toga; 7/10.
Gledaj sad vec kultni The Return of the Living Dead iz '85te po mnogima najbolji zombi film. Osamdesete i Romero su zlatno doba zombi zanra, horor filmova uopste.
https://www.imdb.com/title/tt0089907
 
Rampage (2018) - onako, zainteresovalo me za igricu (iz 1986.) prema kojoj je snimljen
Sucide Squad (2016) EE - ništa posebno
Escape Plan 2 Hades - film u kojem je glumac na posteru (Stalone) u sporednoj ulozi. sve u vemu, loše. inače, snima se Escape Plan 3 (Kinezi imaju višak love, šta li)
Death Wish (2018) - može da prođe, kombinacija 4 dela sa Bronsonom. Bronson je ipak daleko bolji glumac za ovakvu ulogu
Death Wish (1974-1994) - svih 5 delova sa Bronsonom. prva dva solidni (pogotovo prvi, koji je najrealističniji), treći preterivanje, 4. (u kojem nema golotinje) i 5. (vidljiv manjak para) ceđenje suve drenovine
 
Poslednja izmena:
Cell 2016

U pocetku je delovao vrlo jeftino, gotovo trash, ali posle je bas dobar. Sta se desilo na kraju ?
Ako je aktivirao eksploziv, kako su posle svi "preziveli", odnosno i on postao zombi ? Ispada da nije ni aktivirao eksloziv jer je i onaj glavni i dalje u komadu kao i Kjuzak
 
jel moze malo preporuka za drama ljubavni zanr ? moze i bolja komedija.
al da nije neki high school il nesto ispod 7 na imdb :)
 
Vec sam preporucivao My Sassy Girl, to pokriva sva 3 tvoja zahteva.
 
Death wish - to je ono što raja voli.... Realno solidan film B.Willisa, potpuno predvidiv ali ipak vredi videti.
 
Koreanski A Moment to Remember... ali spremi maramice. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednji odgledani filmovi - BEZ diskusije o bioskopima

Da, pravo umetnicko delo.

Muzika je fantasticna.
 
Poslednja izmena:
Ако се не варам за музику је био задужен Skrillex.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
odlicno sve,

od price preko muzike, direktora fotografije, efekata, glume,

i naravno Direktora Zack Snyder-a koji je zasluzan izmedju ostalog i za 300 (2007), kao i za Watchmen (2009)

Sve as do as-a. topla preporuka :p ^^ ^^
 
Poslednja izmena:
Prince of Egypt(1998)-animirani.Odlican.Ocena 9.5/10.Soundtrack i animacija kidaju.
 
The Holy Mountain, au kakav film. Ispred svog, ispred ovog, film ispred vremena. Lucidan, jeziv (surovo jeziv svojim ociglednim a i prikrivenim "po(r)ukama").
 
^Sve jedan Alejandrov film je odličan ali mi je drago što si ga pomenuo jer inače ne bih ni primetio da La Danza de la Realidad ima nastavak u vidu Poesía Sin Fin.:wave:
 
Prince of Egypt(1998)-animirani.Odlican.Ocena 9.5/10.Soundtrack i animacija kidaju.

Ima dosta animiranih filmova, koji nisu od Diznija/Pixara, ali koji su prosli nezapazeno a isto su odlicni:

Rescuers down under, Titan AE, Atlantis, Road to El Dorado,Treasure Planet, Secret of Nimh, Flight of Dragons, All dogs go to heaven, Iron Giant....

I to su samo sa zapada... Ako se dodaju japanski, lista je poprilicno duza...
 
A ne spomenuti japanske je greh. Spirited Away, Princess Mononoke, Howl's Moving castle, My neighbour Totoro... Prosto ne mozes da se odlucis za jedan najbolji, jer je svaki vrhunski na svoj nacin.
 
Ima dosta animiranih filmova, koji nisu od Diznija/Pixara, ali koji su prosli nezapazeno a isto su odlicni:

Rescuers down under, Titan AE, Atlantis, Road to El Dorado,Treasure Planet, Secret of Nimh, Flight of Dragons, All dogs go to heaven, Iron Giant....

I to su samo sa zapada... Ako se dodaju japanski, lista je poprilicno duza...
Atlantis i Treasure planet su Disney ali nisu Pixar doduse, moj klinac ih obozava. Kaze tata daj nesto strasno da gledamo [emoji4]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno