Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^^ Desilo se isto što i sa muzikom i ostalim. Sve je roba za široku potrošnju i industriji je naprosto postalo kontraproduktivno da proizvodi kvalitet. Druge stvari se mnogo bolje prodaju.
----------------

Šta je sa komedijama u zadnjih dve, tri godine, dajte par predloga, u obzir dolaze sve vrste komedije.
 
Relatos salvajes.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Relatos salvajes je mnogo vise od komedije, ima tu i da se nasmije do "upišah se od smeha" ali ima i stvari na koje se moze dubokoumno se zamisliti...
Necu mu dati kao ocenu nista manje od 8 a lako bi ga vecina mogla oceniti sa 9/10.
Film je kao preporuka da se obavezno pogleda.
 
Poslednja izmena:
Escape Room 5/10
Nije vredno gledati u bioskopu. Da nisam bio sa drugarom, izašao bih sa projekcije. Pored tolikog forsiranja napetih scena, meni se prispavalo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Polar prilicno dobro uradjena adaptacija graficke novele, videh da se dosta njih ovde zali na ovaj film, al verovatno nisu nesto ovakvo ocekivali.
Polar (Collections) (3 Book Series) kome se svideo film moze da pogleda i ove graficke novele.
 
Jumanji 2017

Nisam očekivao mnogo ali mi je film baš lepo legao

Lepa zabava od ~2 sata
 
Alita Battle Angel
Meni lično sasvim dobar film, njen lik su odlično dočarali, motion capture je neverovatan. Previše je kratak film da bi se ispričala cela priča, ovo je savršeno za seriju.
Što više gledam serije to mi vise smetaju zbrzani filmovi, ne može ništa da se prikaže kako bi trebalo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pogledao Bohemian Rhapsody. Prethodno sam procitao biografiju grupe i pogledao dva dokumentarca.
Prvi utisak je da se ovaj film treba gledati u bioskopu.
Drugo ostavio mi je nekako utisak nedovrsenosti.
Trece iznervirale su me netacne stvari u filmu pa *mjau**mjau**mjau* imas da snimis film o jednoj od najvecih grupa svih vremena i o najboljem pevacu ikad i imas fantasticnu istinitu pricu a ti je prekrajas zbog ne znam cega. Tj da bi vestacki izazvao neku suzu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa nedovršen je jer će snimiti drugi deo...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Какав други део? Bohemian rhapsody 2: Killer Queen? A Freddies Revenge? ...
Филм је одјављен са податцима о Фредијевој смрти. Шта сада да наставе?
Него мени је некако цео филм протекао у форсирању Фредијеве геј стране, као да су га снимали за промоцију ЛГБТ популације. Надао сам се да ће више пропратити комплетну групу, ко је какав био, како су настали поједини хитови.
Једино ми је жао што сам одгледао, тј. одслушао на звучницима ТВ-а, а филм 4К са true HD 7.1 звуком. Но добро, биће прилике за поправку.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Upravo to, kod Kvina se svi slazu da je spoj 4 potpuno razlicite licnosti i potpuna demokratija u odlucivanju od njih napravila to sto jesu. Pa njihov organizator turneja je pizdeo jer su insistirali da sva cetvorica imaju potpuno isti smestaj na turnejama jer su jednaki.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Das Leben der Anderen

odlican film o zivotu 80tih u Nemačkoj sa ove i one strane
 
Green book, od mene 8.5/10
Fenomenalan film, Viggo je odglumeo, za sva vremena. Uzivao sam u svih 2h filma.


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ko ima >40god, neka (opet) pogleda poslednji Kjubrikov film, ma na silu ako treba :)
A gledao sam ga od 24.-te svakih 5-8 godina, i svaki put sam vise shvatao kako sam glup.. nije to bilo glupost nego nedovoljno zivotno iskustvo..
Sada, po meni, njegov najbolji film. A kad kazem njegov, mislim na sve sto sam ikada gledao
2019. = i dalje #1

Poslednji dijalog izmedju toma i nikol je... esencija zivota i
muske nesigurnosti..
 
Poslednja izmena:
Bird box, solidno, 7ica od mene.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Alita: Battle Angel je zanimljiv film, bolji nego što sam očekivao. Dao bih mu 8.5/10. Glavna glumica Rosa Salazar je toliko CGI-zovana da se pitam da li je ona uopšte glumila u filmu. Ni fiziku pokreta nije mogla da odradi jer su pokreti ludački. Kao da je sve odradio kompjuter. :)
 
The Straight Story

Jedan od filmova koji mi je najduže stajao na HDDu,skoro pa tačno 10 godina a ja sam ga pogledao sada kada film puni 20 godina.
Da sam ga pogledao pre 10tak godina mislim da ne bi ostavio ovakav utisak kao sada.

Volim Lyncha (nohomo :d) i njegove filmove i ovaj film je totalna suprotnost od svega što je do sada radio a opet je film sjajan.
Gotovo od prvog do poslednjeg kadra nema mu se šta zameriti

Takođe voleo sam da ga gledam i Richarda Farnswortha.
Iako nije imao neke glavne uloge u gotovo svakoj epizodnoj ulozi u kojoj se pojavio ostavio je trag
 
Journal 64 (2018) aka The Purity of Vengeance.

Najbolji department Q film. Preporuka. 9/10
Bas mi je legao, pravo osvezenje! Tema je osetljiva i bas je dobar zbog teme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno