Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Justice League 6/10 ali nezaslužuna sestica. Dao sam mu ocenu vise jer sam maksimalno snizio očekivanja citajuci komentare pa mi je na kraju i bio ok. I super sam se proveo u bioskopu. Ali film je los da se razumemo.
A kakav je bomba film mogao biti! Isto kao i BvS ogromna podloga za veliki film sa super postavom i opet je negde zakazalo. Likovi super,imali su tu i tamo kul hemiju zajedno ( u par trenutaka transfer blama kod dijaloga,u fazonu e Flash je rekao ovo smesno sad bi bilo kul da se WW ubaci sa ovim,iako to sto pricaju nema veze s vezom,humor je dosta izveštacen , Marvel je bog humora za ovaj pokusaj ovde) ali stvarno je mogao biti super film da se ozbiljnije pristupilo,jer su imali sve sto treba za vrh blokbaster.
CGI kao i svaki CGI kod marvela do sad,vestacki i naravno opet crveno nebo,zasto u svaki film moraju da ubace to nerealno krvavo crveno nebo?! Šta,kako da docaraju da je situacija zesce zajebana pa aj da obojimo nebo u crveno. Glava re zaboli od sljastenja svega i svačega,varnica,dima,jako lose i negledivo. Sve mrak nista ne vidis sta se desava. Ali CGI glavnog negativca je pobedio,kao da su ga pravili 2003.
Ceo film deluje ustvari kao da sam gledao cut scene neke igre.
Imao tu i ok stvari,scene sa betmenom su mi super,bas kako treba da bude vizuelno prikazan. Pisao sam uglavnom o lošim stvarima jer ne verujem koliko su fejlovali to sto su fejlovali.
Ne verujem da cu vise ici da gledam DC filmove,ovo im je 3. put da su imali priliku da isprave fijasko sa BvS i nisu uspeli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jungle - pošto je po istinitom događaju 5.5/10. Redklif je toliko pokušavao u prvom delu filma da zrači optimizmom jednog avanturiste da me je prosto bolelo da to gledam, da ne kažem da mi je bilo mučno.
 
pa kad gledate isti film već 5 godina, da me neko pita šta se desilo u nekom od filmova jedino bi se možda setio radnje iz Antman-a i Deadpoola. Ovo ostalo bum tras šljas samo druga ekipa.
 
Geostorm - možda će nekog zabaviti, meni je upravo onaj tip filma koji ne podnosim (kao npr 2012).
Preporučujem zaobilaženje.
 
pa kad gledate isti film već 5 godina, da me neko pita šta se desilo u nekom od filmova jedino bi se možda setio radnje iz Antman-a i Deadpoola. Ovo ostalo bum tras šljas samo druga ekipa.

I to bukvalno sve na isti kalup.

Eventualno bih dodao tu i Guardians of the Galaxy 1. Verujem da polako dolazi do zasicenja zbog hiperprodukcije i da ce taj baloncic za koju godinu da prsne.
 
1922 (2017)
Film po romanu Kinga sa PERFEKTNOM glumom... Fino me je zabavio sinoc. Preporucujem.
6,5/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
I to bukvalno sve na isti kalup.

Eventualno bih dodao tu i Guardians of the Galaxy 1. Verujem da polako dolazi do zasicenja zbog hiperprodukcije i da ce taj baloncic za koju godinu da prsne.
Da Guardians 1 je isto skroz ok. Dizni kad uzme samo stancuje jos ako se docepaju DC prava ima svaki vikend novi crossover da izbacuju.
 
Justice League, iskreno ne znam ni kakvu bih ocenu dao.
Krs od filma.
Dijalog katastrofa, znam da nije u ovakvim filmovima poenta u dijalogu, ali ovi ga bas preterase sa kliseima i junk frazama.
CGI po meni dosta los u odnosu na cenu produkcije.
Sve u svemu ne preporucujem.
P.S. jeste li vi sto ste gledali skontali kako je batman deb'o? :d
 
To je matori batman pred penziju skoro,koliko kontam i treba da izgleda tako,takav je i u stripu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ah, ja sam mislio da je zbog Assflecka, pogotovo zato sto se nije skinuo ni u jednoj sceni.
 
Poslednja izmena:
Wind river - dobar, treba pogledati. Mada mi se čini da se sve u filmu prebrzo desilo.
 
Cars 3 [2017]
Franšiza Disney+Pixar i napraviše remek delo, bar što se grafike tiče.
Scenario nije loš, mada su ideje isceđene, (svi prepisuju jedni od drugih) po deja vu principu.
Režija i scenario crew su promenjeni, nedostaje humor , fokus je na 'kako iščupati priču' za Cars 4, pa se samim tim i izgubio mojo prva dva dela.
7/10
 
The light between ocean, odlican, preslatka glumica.. Film tezak, emotivan,, sve preporuke

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Cars 3 [2017]
Franšiza Disney+Pixar i napraviše remek delo, bar što se grafike tiče.
Scenario nije loš, mada su ideje isceđene, (svi prepisuju jedni od drugih) po deja vu principu.
Režija i scenario crew su promenjeni, nedostaje humor , fokus je na 'kako iščupati priču' za Cars 4, pa se samim tim i izgubio mojo prva dva dela.
7/10
Ni 1 i 2 nisu preterano vezani. Koliko sam ih puta odgledao sa klincem napamet ih znam.
 
I ja [emoji44][emoji44][emoji44]

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
'Mojo' znači nešto drugo, a ne offtopic .

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Lucky Logan (2017) - Nocas sam ga na pola prekinuo, danas cu mu dati jos jednu sansu od pola ali ono je bas lose izgledalo zasad...

off

Jel se zna nesto o Dunkirk-u, kad moze da se ocekuje HD? Jel postoji neki sajt sa najavom takvih stvari?
 
Nisam nikad pratio te izlaske, pa ne znam koliko je to pouzdano. Onda je valjda tako... Posto se razmisljam dal da ga platim i odgledam, steta sto nisam bio u bioskopu kad su ga prikazivali.
 
Nisam nikad pratio te izlaske, pa ne znam koliko je to pouzdano. Onda je valjda tako... Posto se razmisljam dal da ga platim i odgledam, steta sto nisam bio u bioskopu kad su ga prikazivali.

Prilično je tačno. Ako je poznat datum izlaska DVDa nedelju dana ranije je dostupan, provereno.:d

Nego, ako neko zna neki sajt koji obaveštava o izlasku filmova na DVDu bilo kroz nekakav tajmlajn, kalendar na samom sajtu bilo mejlom, molio bih za url. Npr. kao što followshows.com radi za odabrane TV serije.

Edit: da ne bude zabune, znam za neke takve sajtove. Molio bih url za neki koji je provereno pouzdan, da ne lutam i pravim naloge na nekim neažurnim ili bagovitim sajtovima kao što mi je bilo sa serijama dok nisam našao followshows.
 
Poslednja izmena:
Mene nešto povuče da ponovo pogledam Stalingrad iz 1993će.
Gledao sam ga poslednji put pre 10-15 godina ali sada mi je film nekako dobio na težini.
Ne znam zašto ali sjajan film
 
Mene nešto povuče da ponovo pogledam Stalingrad iz 1993će.
Gledao sam ga poslednji put pre 10-15 godina ali sada mi je film nekako dobio na težini.
Ne znam zašto ali sjajan film
Zato sto je sjajan film :)
Uvek ga pogledam u kompletu sa das boot :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno