Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nepotrebna foliranja na foru onih što sam ranije naveo, promašen glavni glumac, sama ideja "naopačkog" je nebulozna (čak i za ideju šbbkbb), veliki promašaji tipa
duplikati jedni druge vide "u rikverc", a na kraju, na brodu, obe Kejt su "u napred, prva jurnjava sa Q7, auto ide "u nazad" a Brana u njemu je "u napred"!?
...
Grad ne izgleda kao napušten već kao nedovršen... scene masovnih juriša, u stvari ceo film je na nivou 007 ili Flinta, samo uz moderne efekte ali ovaj Washington nije ni Mur, ni Koneri, ni Koburn, a i nije 1965. da mogu da progutam ove gluposti...

Odavno nisam rekao za film ali čisto bačenih 2.5 sata. Interstellar mi je bar udario na emociju, prihvatam ga kao dramu, ovo, dupla nula.
Bar sam video Kejna posle dužeg vremena.

koliko sam skontao ceo koncept, ti mozes da se vratis u proslost, iduci unazad kroz vreme, pa posle opet prolazeci kroz onaj djavo da nastavis ka buducnosti klasicno (Ali eto vracen si kroz vreme)... Otuda su njih dve "unapred" u tom momentu na brodu...
Meni je tu sa brodom bilo diskutabilno sto je ona njega ubila, a oni imali jos ne znam koliko fore da rese problem da ne ode sve u k... Plus to sto je ona kao eto morala da ga rokne (jadna nije mogla da izdrzi) i time rizikuje ceo svet pod izgovorom "znala sam da cete se snaci", kakva glupost, ne verujem... I da, kao ispostavi se da je ona samu sebe videla da skace sa broda, a ne neku drugu zenu... Pa ako se to kao vec desilo, a iz nase perspektive nije trebalo, kako je onda ovaj u jednoj verziji ziv, a u drugoj nije... Moze da se kaze kao, pa eto ta njena verzija nije ubila Branu, ali zasto se sve ostalo desilo preslikano? Po mom misljenju cista glupost, samo da bi se prividno stvorio wow efekat...

Ovo za Branu mislim da si u pravu, mada bih morao ponovo da pogledam te neke kljucne scene... I sto se tice bas te jurnjave, bas ni jedan ni drugi nisu skontali da je ovaj u trecim kolima, bese je Saab u pitanju, a bio na 3m od njih, ma vazi...
 
Nikako da odgledam film "Curious case of Benjamin Button"... Godinama ga odlažem a nemam pojma što.
Večeras to ispravljam.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Odgledao sinoć "Girl with the dragon tattoo", originalnu švedsku verziju. Odličan film, stvarno dugo nisam gledao tako dobar, osmica od mene. Prvo mislio da ga započnem samo zbog trajanja, na kraju i završio u dahu. I da fenomenalna Noomi Rapace nikog ne ostavlja ravnodušnim :).

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Odgledao sinoć "Girl with the dragon tattoo", originalnu švedsku verziju. Odličan film, stvarno dugo nisam gledao tako dobar, osmica od mene. Prvo mislio da ga započnem samo zbog trajanja, na kraju i završio u dahu. I da fenomenalna Noomi Rapace nikog ne ostavlja ravnodušnim :).

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Pogeldaj sva 3 dela Milenijum trilogiju. Dobri su.
 
Da a u ovoj američkoj verziji Runi Mara tumači tu glavnu žensku ulogu.
Neobičan film, nije loš za pogledati.
 
Milenijum trilogija u odnosnu na americku verziju je neuporedivo bolja.
Zaboravi americku sto pre (iako ni to nije los film) i gledati "švecku" :)D) verziju.
 
Interstelar je sve bolji i bolji.

Slazem se. Daleko bolji nego li Dark Knight ili Inception. Sto se Tarantinovih filmova tice, Petparacke price je savrsen film. Inglorious Basterds i ovi novi su bezveze.
 
Posle toliko pljuvanja Tenet još ispade prosek i zanimljiv trip. 5/10


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
"The Curious case of Benjamin Button"
Jako neobičan film koji se ne zaboravlja zbog svoje radnje. Velika većina vas ga je verovatno gledala pa nema potrebe trošiti reči.
Kejt Blanšet i Bred Pit maestralni. Maestralni.
8,5/10

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Fatman nije loše ali ništa spec, Goginsa gotivim a Mela bi verovatno mogao da gledam kako glumi moju babu ne znam prosto mogu sve sa njim da gledam, sledeci Boss level verovatno...
 
Snažan film, ako se doživi na pravi način. Radnja se nekome može činiti spora i dosadna, ali ako uspeš da uđeš u priču sa razumevanjem, sigurno nećeš ostati ravnodušan.
Mene uvek oduševi, što je i sa ovim filmom slučaj, kada neko uspe da prikaže stvarne životne okolnosti. Za razliku od filmova sa ispraznom zabavom, zbog kojih, što sam stariji, sve češće imam grižu savesti zbog protraćenog vremena.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Cenim ovakve ideje kod filmova, ali ovaj mi imao ozbiljan problem od samog početka. Ako bih nešto izdvojio a tiče se posleratne tematike, onda je to svakao meni odlični Last Flag Flying
 
Boss Level baš dobra zabava.
 
tri najgora Marvel filma od FOX-a

Fantastic Four (2015) - promašaj od filma. kao da je u pitanju pilot epizoda serije koja je otkazana odmah nakon prikazivanja istog
Elektra (2005) - vidi se da je snimljeno na silu, zbog ugovornih obaveza. podsetilo me je na najgori Highlander film (poslednji deo)
Daredevil (2003) - ovaj nekako i može da prođe
 
Nisam ni znao za ovaj iz 2015 iz 2004 ili 2005 Fantastic Four je skroz dobar.
 
Harriet vrlo dobar film,zanimljiv svakako preporuka da se pogleda ko nije. 9/10
 
Greyhound je odlican, borba razaraca i podmornica ali samo iz perspektive razaraca, nema jednog kadra iz podmornice

Sent from my phone
 
Odlicno odradjen ali ima poprilicnih nebuloza, previse gluposti koje nemacki kapetani nikada ne bi radili...
 
Tenet

Ovo je jednostavno propali pokušaj da se Inception uradi na drukčiji način. Samo sam čekao da se film završi. Očekivao sam više od Nolana. Slobodno može da se preskoči gledanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno