Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedan domaći distro mi godinama šalje mejlove sa ponudom, u kojoj su albumi i bendovi opisani ovako:

Brutal and emotional Black Death Metal.A must!
Traditional cold grim Black Metal from Sweden.A cult from the past!
Newest album of this amazing Pagan horde from Russia!
Killer Black Metal with strong arrogant militant spirit!
Sick and disturbing nekro Doom Black!
Brutal Finish Black Metal compilation with: Anal Blasphemy, Barathrum, Azaghal, Svartkraft, Musta Kappeli...
Black Thrash strike, raw and brutal way!
Great oldway Thrash Metal with merciless female vocals!
Brand new dose of plaguish Black Metal from Serbian catacombs!



Itd itd, tako da to u filmu nije preveliko karikiranje, a svakako je smešnije kad znaš kako je došlo do takve konstrukcije. :D
 
Zato sam i spomenuo, povredio mi je osecanja kada je samo napisao "metal"... :D :D :D
 
Svaka preporuka za Heavy Trip. Film je baš pozitivan i sigurno će vam ostaviti osmeh na licu kakav god žanr muzike da slušate. Naravno prava je poslastica za ljubitelje metala.
 
Zamolio bih za preporuku ako neko ima vremena da mi napiše, za neki dobar (solidan) triler, ili dobar (solidan) horor koji se pojavio u poslednje 2-3 godine. Malo sam zapostavio gledanje filmova zbog drugih obaveza, ali sada ću imati par dana slobodno pa bih rado odgledao nešto iz tog žanra.

HVALA unapred na svim predlozima!
 
Get Out je katastrofa..
 
Preporuka i od mene za Forgotten

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mislim da je El Royal pobednik od gore navedenih mada tanak u hororu posto sam i ja cak smeo da ga gledam [emoji4]

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Hvala vam puno na preporukama, podeliću utiske kada odgledam neke od predloženih filmova. :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Covek pitao i za trilere, pogledajte ponovo njegov post...

Shutter Island, Wind River, Nightcrawler, i BTaER mislim da su najbolji trileri koji su izasli poslednjih 9-10 godina...

Ne znam kakvi su Gone Girl i Green Room, ali stoje mi na listi. Uglavnom u tom zanru filmovi starijeg datuma (pre 2010) su bolja opcija

+edit
Dodao bih i Tarantinov Hateful Eight.
 
Poslednja izmena:
Video sam ja njegov post i pričitao, ali kolega @emaremare napisa da je horor.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
 
Bilo bi manje zabune da si pitao direktno kolegu, umesto što si mu persirao sa "uopste nije horor, ne znam odkud vam to".

Gledao reprizno Layer Cake (2004), šteta što nema novijih filmova u tom fazonu. Ove od starijih sam sve okrenuo po barem dva puta, ako neko zna za neke u poslednjih pet godina hvala unapred.

Layer-Cake-700x300.jpg
 
Ooookkkkk sooooorrrrrryyyyy. :)

Molim moderatore da izbrisu moj post #22845, takodje prethodni i ovaj.
Hvala.
 
@poolmaker
Sad kad si spomenuo Layer Cake setih se filma Lava. Gledao sam ga negde u istom periodu kad i Layer Cake pa odatle asocijacija.
Ne znam kako bi mi sad legao ali znam da sam se tad baš dobro smejao.
 
Ja ga pamtim iz Split Second.. to je bio film u to vreme.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ja Delic sekunde, zaboravih totalno.
I Wedlock je bio OK film.
Za Ladhawk, kod nas je prvo bio preveden Zena Soko, pa je neko skapirao posle da je jastreb, a ne soko[emoji3]
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Delic sekunde, to je bio filmcina, meni kao klincu od 10god tada. :)
 
A koji je film kada su katapultirali zaraženo meso od kuge u bunar?

Film je u isto vreme prikazivan ko Ladyhawk

Bedak za Rutgera,jedan od karizmatičnijih glumaca
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno