Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je bio bas zanimljiv. Taj film je prosao uglavnom nezapazeno jer je prilicno polarizovao gledaoce, miks horora komedije i psiholoskog trilera - ili ti je film gotivan ili nevidjeno smece:D Meni je bio solidna zabava, super uvrnut i vizuelno je odlican

Bas kao sto si napisao, zanimljiv a u isto vreme i djubre na neki nacin :d

@cartridge

Evo jedna luda lista, da ne kopiram: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?325939-Poslednji-odgledani-filmovi&p=5350746&viewfull=1#post5350746
 
Hvala, hvala

The Lobster (2015) - to je to, nit tamo, nit vamo
Gok-seong (2016) - svidja mi se
Perfetti sconosciuti - odličan
Dogtooth i Altered States su mi odavno na IMDB listi, dobro me podseti
Wyrmwood (2014) - preskačem, ohladio sam se od zombi "gore" filmova
Cannibal Holocaust (1980) - čuo sam da je jedan od najbrutalnijih, te sam ga davno odgledao, sa premotavanjem :)
 
Hell or high water

Sjajan..

A Cure for wellness

Blagi uzas..
 
Dobar, dobar [emoji106]

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
The Descent (2005) - https://www.imdb.com/title/tt0435625/

i na sigurno 25+ gledanje i dalje savršenstvo bez mane iako:

je film produžena glorifikovana reklama za MAC šminku :) (šala naravno)

glupo je ocenjivati ovakav klasik koji nema konkurenciju,izazivači evo 15 godina ispadaju smešni i žalosni,pogotovo npr The Ritual (a ja sam težak zaljubljenik u Karpate) i ekipa...ali ako je pravilo - 13 od 10 ocena.
 
Uncut Gems odličan. Tokom celog trajanja držao mi je neku tenziju i nervozu ali ne u negativnom smislu. Sve u svemu čudan film ali odličan.
 
Identicno misljenje imam. Film povremeno ostavi bas jak utisak al ima i delova koji se jako priblizavaju b produkciji.

Glumci su loši. Ostavljaju utisak kao maturanti na ekskurziji, a ne razulareni bludnici iz možda najrazvratnijeg benda na planeti.
 
Poslednja izmena:
Tek sad odgledao 1917 i od mene 7/10.

Tehnički i vizuelno recimo da stvarno nemam zamerke ali što se tiče same radnje ima previše nekih nelogičnosti ili koincidencija, koje su mi lično bole oči tako da kada se sve sabere i oduzme ovo je moja subjektivna ocena.

Plus što mi je Galipolje još od prvog gledanja ostavilo pozitivan utisak tako da je i to u određenoj meri uticalo na ocenu.
 
The Descent (2005) - https://www.imdb.com/title/tt0435625/

i na sigurno 25+ gledanje i dalje savršenstvo bez mane iako:

je film produžena glorifikovana reklama za MAC šminku :) (šala naravno)

glupo je ocenjivati ovakav klasik koji nema konkurenciju,izazivači evo 15 godina ispadaju smešni i žalosni,pogotovo npr The Ritual (a ja sam težak zaljubljenik u Karpate) i ekipa...ali ako je pravilo - 13 od 10 ocena.


odlican!
 


Uvek mi je izmicao, gledao sam po trećinu, četvrtinu, inserte... Danas sam konačno odgledao ceo film. Čista desetka, nema šta drugo da se kaže.
 
The Descent (2005) - https://www.imdb.com/title/tt0435625/

i na sigurno 25+ gledanje i dalje savršenstvo bez mane iako:

je film produžena glorifikovana reklama za MAC šminku :) (šala naravno)

glupo je ocenjivati ovakav klasik koji nema konkurenciju,izazivači evo 15 godina ispadaju smešni i žalosni,pogotovo npr The Ritual (a ja sam težak zaljubljenik u Karpate) i ekipa...ali ako je pravilo - 13 od 10 ocena.

Ko bi rekao da ce ovo biti klasik u zanru... Vredi obrtati sa vremena na vreme, ja i dvojku ne preskacem.
 
Extraction mi baš legao. :happy:

Oduševila me kamera i kako su snimane ona akcione scene sa leđa.
 
Uncut gems... ok je film.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Proročko remek delo koje perfektno objašnjava trenutnu situaciju u poznatom univerzumu.

 
Mlad si ti, Blajhmane, pa ne znaš, da svaki film u kome glumi Nikola Šećeroski (besmrtnik), zaslužuje bar 9 na imdb
 
Bohemian Rhapsody

Razvalio me film.


Mada volim i Queen i Fredija pa je to pristrasno mišljenje bez obzira ko šta pričao da je film suviše "korektan" i da mnogo toga nije prikazano u filmu.

Ceo dan razmišljam o Frediju i za koliko smo toga još ostali uskraćeni i koliko je još toga moga da pruži i da.
 
Evo ga i uporedni snimak.

Malek odradio fantastičan posao

 
Poslednja izmena:
Cela ta scena s koncertom je vrhunska.
 
Bohemian Rhapsody je strašan film, jedan od onih kome ne treba gledati sitne mane.
Niko ko je slušao ili voleo Queen, ne može ostati ravnodušan, vredi da se odgleda i više puta.
Malek odličan, a ovaj Brajan Mej iz filma više liči na pravog Brajana nego on sam. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno