Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Mule 2018 - nije mi jasno kako sam ga ovoliko dugo zanemarivao, sramota.
Bacim pogled na njegovu skorašnju filmografiju... još jedna moja sramota - nisam znao da je on radio Richard Jewell, takodje veoma dobar. Jake 8-ice za oba. Clint legenda.
 
Jos jedan glas za "The Mule" 2018
 
Odgledao sam juce prvi put Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017).
Ocekivao sam neki film tipa forsiranje komedije, ali sam se prijatno iznenadio. Dobar film po meni. Ipak provlaci pod nos neke stvari sto mi se svidja.
 
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
F I L M C I N A !
10/10
Prvi film kojem sam tapsao po zavrsetku, a da to nije u bioskopu nego kod kuce.
Ima sve, od smeha do tuge, zaokupira mozak sve vreme, plus radnja koja drzi non stop paznju, nema sanse da se predvidi sta ce se desiti u sledecoj sceni.
Hvala bench zajednici na ovom forumu i ovoj temi, mnogo sam kvalitetnih filmova pogledao bas preko ove diskusije.
Uvek se nacudim kako neki filmovi me ne privuku svojim trejlerom ili nazivom ili glumackom postavom, i onda me oduvaju kada se konacno odlucim da ih pogledam iako mi se nisu prethodno svideli preko trejlera i naziva i glumacke postave.
 
Poslednja izmena:
Uvek mi je drago kada vidim da se nekome mnogo svidi neki film.
Ovako na prvu loptu su mi za apsolutnu preporuku Apokalipto, Drajv, Divlje priče...

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
"I saw the devill",Kineski.Brutalno dobar,odavno nisam gledao bolji na temu "Osvete"..Preporuka svima koji nisu gledali.
 
"I saw the devill",Kineski.Brutalno dobar,odavno nisam gledao bolji na temu "Osvete"..Preporuka svima koji nisu gledali.

Zapravo nije kineski vec juzno korejski... Ako te zanima jos njihovih filmova preporucio bih

Memories of murder
The chaser
The Good, the bad, the weird
The bittersweet life
Attack the gas station!

Ako bi bas neke kineske onda

Chungking express
Fallen Angel
The killer
Infernal affairs 1.2.3 (prvi je najbolji) ostali su odlicni
I neprevazidjeni Shaolin soccer i Kung Fu Hustle :))

Ima ih jos, ali ovo ti je lektira :)
 
Vidim da je njegov i Seven Psychopaths sa Colin Farrelom i Woody Harlesonom.
 
The Godfather pt.1 - obnavljam gradivo, super film. Danas ako stignem dvojku da overim. :D
 
Zapravo nije kineski vec juzno korejski... Ako te zanima jos njihovih filmova preporucio bih

Memories of murder
The chaser
The Good, the bad, the weird
The bittersweet life
Attack the gas station!

Ako bi bas neke kineske onda

Chungking express
Fallen Angel
The killer
Infernal affairs 1.2.3 (prvi je najbolji) ostali su odlicni
I neprevazidjeni Shaolin soccer i Kung Fu Hustle :))

Ima ih jos, ali ovo ti je lektira :)
Gledao sam "Memories of murder",videcu za ostale koji mi se bude dopao..Nisu imlosi filmovi,nemaju veliko preterivanje kao Americki..
 
Odgledao Evroviziju večeras sa ženom, meni bilo vrlo zabavno. Dva sata mozak na idle.
 
Knives Out

Nisam nešto oduševljen uprokos oceni i preporukama koje sam dobio za film
 
"Midway",ratni,opisuje bitku za Midwey i napad na Pearl Harbor..Dobar i gledljiv filmcic..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno