Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bon Cop Bad Cop sinoc odgledao, nesvakidasnja akciona komedija, nekako drugacija mozda zato sto je pola na francuskom pola na engleskom. Nije lose moze da posluzi kada vam je do lagane akcione komedije. Par puta sam se bas ismejao...
 
Uhvatio na FOX movies "Spy game" 2001 sa Robertom Redfordom i Bred Pittom, dobar dobar. Inače gotivim špijunsku tematiku, pa mi je baš seo [emoji4]

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Jel gledao neko onaj horor Mama! ? Kakav je film? Vredi li otići u bioskop i odgledati ga?
 
Kontroll (2003) aooo sta to pogledah upravo, 4+ od mene, madjarski jako dobar

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Osecam da je neki sto bismo rekli 'skriveni dragulj' tako da se moram baciti na ovo da gledam.
Skoro sam gledao, takodje madjarski, Strangled (2016), u video klubovima ga mozes naci po originalnom nazivu filma A martfüi rém.
Svak preporuka !
 
Osecam da je neki sto bismo rekli 'skriveni dragulj' tako da se moram baciti na ovo da gledam.
Skoro sam gledao, takodje madjarski, Strangled (2016), u video klubovima ga mozes naci po originalnom nazivu filma A martfüi rém.
Svak preporuka !
Ako me pratiš pre par dana sam taj vec takodje preporucio.. Sjajaaan, true story

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Osecam da je neki sto bismo rekli 'skriveni dragulj' tako da se moram baciti na ovo da gledam.
Skoro sam gledao, takodje madjarski, Strangled (2016), u video klubovima ga mozes naci po originalnom nazivu filma A martfüi rém.
Svak preporuka !

Ko u danasnje vreme ide u video klubove? :)

Edit:
Vidim da je par ljudi preporucilo isti tako da stavljam da se skida pa veceras javljam utiske.
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko onaj horor Mama! ? Kakav je film? Vredi li otići u bioskop i odgledati ga?
ako mislis sa ona dva blizanca kada im se keva vrati sa operacije onako nista posebno ali moze da se pogleda ima par scena gde ces reci Ma idi bre u p.... ma...


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Gledao American Made.
Sa obzirom da je cela ta "narcos" tematika aktuelna, resili su da izmuzu sve sto mogu iz cele price oko Pablo & Co.
Dobar, od mene 6.7 / 10. Taman za nedeljno poslepodne...
 
ako mislis sa ona dva blizanca kada im se keva vrati sa operacije onako nista posebno ali moze da se pogleda ima par scena gde ces reci Ma idi bre u p.... ma...


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Ne, misli na Mother! Aronofskog http://www.imdb.com/title/tt5109784/?ref_=nm_flmg_act_4
Nisam gledao,na žalost čekam bdrip, ali odavno nisam video toliko podeljenih komentara za jedan film

Evo nekih predloga za mađare,za ove nema povraćaj pdv-a
http://www.imdb.com/title/tt0410730/ Vizuelno prilično odvratan,ali na simbolički način prikazuje hungaro društvo kroz dvadeseti vek , od austrije hitlera preko sovjeta

http://www.imdb.com/title/tt0075467/ Storija o moralu,prijateljstvu , šta smo spremni da uradimo za druge. Ko voli filmove tipa 12 angry man svideće mu se i ovaj. 8,8 na imdbu , nije za džabe

http://www.imdb.com/title/tt1092021/ Interesantana crnohumorna krimi priča,šteta što mi ne snimismo ovako nešto

http://www.imdb.com/title/tt2210769/ Madjarska Ameli Pulen. krastavac svidelo mi se
 
Hvala na preporukama za madjarske filmove, ajd kad te krenulo daj neki rumunski, bugarski.. Hvala

Inace The dinner uzas od filma, ni R. Geere, kao ni ostali dobri glumci ga nisu mogli izvuci, ne cudi niska ocena na IMBD svakako

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Rumunski Smrt gospodina Lupeskua ako se ne varam za prezime u nazivu filma. Realizam 1000%. Poslednji dan u zivotu rumunskog penzionera, koje upucavanje u mozak. Gledao pre jedno 7 godina. Inace film je odlican ali upucavanje.
 
Jel gledao neko onaj horor Mama! ? Kakav je film? Vredi li otići u bioskop i odgledati ga?
Kao prvo Film nije horror. Trailer kao da nema veze sa filmom, lažno navođenje publike. Nemoj ici u bioskop, pola ljudi izlazi na pola. Poprilično glup film.

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Kad to pročitam da pola publike izlazi na pola, onda pomislim "oho, evo nešto za mene"...
 
Rumunski Smrt gospodina Lupeskua ako se ne varam za prezime u nazivu filma. Realizam 1000%. Poslednji dan u zivotu rumunskog penzionera, koje upucavanje u mozak. Gledao pre jedno 7 godina. Inace film je odlican ali upucavanje.
Msm gosp. Lucesku, ne menja nista, gledao, sjajan.. Tebi preporuka za 4 meseca, 3 nedelja i 2 Dana.. Rumunski.. Kao i DIPLOMAC

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Njegovi filmovi su mi bas dobri, nisam znao da je on odradio Mamu. Fontana mi je prelep film, a pi i rekvijum bolesz...
 
Jedva čekam komentare kad pogledate film [emoji16]

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Odgledao sinoć "The Dark Tower".

Preporuka za gledanje ;)
 
^ Ja ga malopre pogledao i svidja mi se, mada se većini ovde nije dopao. Jbga kad volim Fantasy filmove a malo ih je dobrih u zadnje vreme. 7/10

Jedino što baš bode oči i nepotrebno se spominje je
Excalibur i kralj Artur - znam da je samo jedna rečenica u filmu ali meni totalno bezveze.
 
Blade Runner 2049 (2017), preporuka. Ljubiteljima prvog dela bi se trebao svideti a s' obzirom da je nastavak i to legendarnog sci-fi filma nije bilo lako napraviti dobar film sto su po meni uspeli. Jedino sto bih naveo kao manu je OST koji nije na nivou originala ali uspesno su docarali atmosferu vodjeni dobrim scenariom, za danasnje standarde pa i novije nastavke starijih filmova iznad proseka po meni.

Ima nekih sitnica koje mi nisu bas najjasnije u scenariju, npr. serijski broj na kosti...

PS Cini mi se da ce biti nastavka ovog dela.
 
Poslednja izmena:
Kad smo kod Mađara, pogledao sam Strangled što je milann1971 predložio. Ovo mi je drugi mađarski film u životu, prvi mi je bio Gustav :D Tako da, ono, dobar je. Preporuka i od mene, s tim što mi nije za neko ponovno gledanje (dva, tri puta u kontinuitetu). Dosta sam se i nagledao sličnih slučajeva i forenzike po dokumentarcima. 7/10.
 
Poslednja izmena:
In the Mood for Love - vrlo zanimljiv zaplet, solidno reziran, ali nekako mi je povrsan pristup emocijama, sve se nekako prikazuje spolja, a ne kao licni dozivljaj samih aktera, sto bi znacajno poboljsalo kvalitet filma (barem po mom ukusu). Spor je pomalo (ocekivano), i nije za mladju (i single) publiku. Ocekivao sam vise jer je film bas hvaljen, ali samo 7/10 (6,5 realnija ocena)
 
Blade Runner 2049 (2017), preporuka. Ljubiteljima prvog dela bi se trebao svideti a s' obzirom da je nastavak i to legendarnog sci-fi filma nije bilo lako napraviti dobar film sto su po meni uspeli. Jedino sto bih naveo kao manu je OST koji nije na nivou originala ali uspesno su docarali atmosferu vodjeni dobrim scenariom, za danasnje standarde pa i novije nastavke starijih filmova iznad proseka po meni.

Ima nekih sitnica koje mi nisu bas najjasnije u scenariju, npr. serijski broj na kosti...

PS Cini mi se da ce biti nastavka ovog dela.
I mene je to kopkalo, il je neko namerno ostavio trag ili pri "poduhvatu" ostaje serijski broj. Kako god bilo, nije uopste pojasnjeno.
 
Whiplash - dinamican i zabavan muzicki film (ne mjuzikl!), nijednog trenutka nije dosadan. Besprekorna inspirisana gluma J.K.Simmonsa, ne pratim Oskare, ali sam znao da je morao biti nagradjen za ovo i tek nakon odgledanog filma vidim da ga je i dobio. Vrlo dobar film, mada ne bez mana. 7/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno