Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala za preporuku, odličan film...

Nažalost ostalih filmova ovog režisera nema u "radnji"...

EDIT:
Stvarno sam šokiran spoznajom da u Iranu obični vojnici na odsluženju vojnog roka moraju da izvršavaju smrtne kazne nad osuđenicima na smrt, i to vešanjem... Kontam da tripuju da ih tako čeliče, šta god... Ali je ovde lepo pokazano kako to može (rekao bih mora) ostaviti posledice na njih, i nekima uništiti život/budućnost...
Drago mi je da ti se svideo film i takođe, ono što si naveo u spojleru, i ja sam šokiran tim saznanjem.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
kad vam se dopao taj iranski krenite s gledanjem tih filmova, krenite s Abazom Kjarostamijem reziserom,nema fule

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Estonski film November...
Ugasio ga nakon pola sata,nisam mogao mada ga mnogi hvale.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Divlja Horda odličan vestern. Ma ima filmova...samo takvih.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

VilenjakNs, malo sistematizuj postovanje u ovoj temi:
film, ocena, lični utisak sa malo više detalja nego "odličan vestern".

Kratak sam i jasan. Ja kažem ti pogledaš i skontaš da te nisam navukao nego sam mislio to što sam rekao...

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

"memento obavezno pogledati" - nije baš u skladu sa pravilima. Uostalom, ja sam svoje rekao.

@ VilenjakNs Nije se s moderatorima nadgornjavati, pozeljno prihvatiti sugestiju pa malo promeniti nesto u izrazavanju... mada i njih ima razlicitih, neki vole kratko i jasno, drugima se svidja i nesto vise opisnije...

Ja se izvinjavam.Svakako treba pogledati,obavezno platiti racune,porez i ostalo,ako ostane vremena vredelo bi pogledati Memento ako imate viška vremena,sarkazam level low ništa lično,necemo dubiti.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Evo tebi jedna opomena pa ti vidi kojim putem ćeš dalje ići.
Eto...

Long live the king,*mjau**mjau**mjau* lik ima moć na forumu,životni upgrade sunce te nespržilo. Ajde banuj baci drkicu, sutra lepo u prodavnicu i kasirki ostavi 10 din bakšiša jer si tako u mogućnosti

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
NE, ne, nemoj tako ...
Ja sam noćas na tv nabasao na Silverado, prekinuo posle 5 minuta i ovih dana cu ga reprizirati u celosti. Jedan od boljih vesterna ikad.
https://www.imdb.com/title/tt0090022/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
Poslednja izmena:
Malo sam bacio oko (neverovatno mi je da se ne sećam da li sam ga ranije gledao). Jeste ekipa neverovatna ali isuviše je "mlad, nov" da bi izgledao ovako kako izgleda. Više me podseća na filmove iz 50ih nego na moderne (mada '85. je ipak). Kao da je TV film, a ne za veliko platno.
 
Ford v Ferrari.

Dobar, 8/10.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Ford v Ferrari, 9/10 s moje strane. Možda mi je tema legla, nemam nekih ozbiljnijih zamerki. Juče pogledao.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
The Irishman odličan,prosto za ne poverovat sve to

Grenland dobar,gledliv,čini mi se Gerard prestar za ovu ulogu
 
Ranije sam pogledao El Cuerpo i Contratiempo, odlični.

Juče i danas nastavljam u sličnom maniru, juče pogledah Al Final de Tunel, nešto slabiji od prva dva navedena, ali dobar.
Sada se spremam da pogledam Relatos Salvajes :)

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Relatos Salvajes odličan.

Jadan od najboljih latino je "El secreto de sus ojos" ko nije gledao svaka preporuka. Inače mislim da sam već pisao filmovi Rikarda Darina su [emoji106]

Preporuka i za Nueve reinas...
 
Dobrodosao u klub. :)
 
Ako si gledao Unbreakable i Split onda obavezno. Kraj trilogije.
 
Relatos Salvajes odličan.

Jadan od najboljih latino je "El secreto de sus ojos" ko nije gledao svaka preporuka. Inače mislim da sam već pisao filmovi Rikarda Darina su [emoji106]

Preporuka i za Nueve reinas...
Hvala na preporukama, upravo završavam Relatos Salvajes, dobar je film, pogotovo ova peta priča koja me je malo podsetila na slučaj DJ Žex junior.

Ova dva idu na download :)

Gledao sam i Es por Tu bien nedavno, dobra komedija :)

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
The Postman Always Rings Twice (1946, 1981), ekranizacija istoimenog romana
1946 - dobra priča
1981 - realističniji ali nedorečen i sa suvišnim scenama. inače, jedina ekranizacija u boji
 
Gde na forumu da se pita za nalazenje nekoliko prevoda?
 
Na drugom forumu.
 
Vivarium (2019) 4/10

poenta će biti rečena u prvih 30min filma, ostalih sat vremena je čist gubitak, ništa novo se neće desiti, što je stvarno uspeh, ne reći ništa u sat vremena filma.
 
Meni je Unhinged bas los film ! Russell tu zaista vadi glumom ali, film je bezveze ...nisam mogao do kraja da odgledam

Isto, dosada ziva. 4/10

Greenland poprilicno dobar 7/10
Social Dilemma, odlican 9/10
The Silencing (2020) onqko 6/10
Ajvar (2019) skroz ok 7/10
 
Taman sto sam pomislio posle Unhinged da je najgori film koji sam odgledao u poslednje vreme, odgledam Possessor - to je verovatno najdosadniji film koji sam odgledao ove godine, ugasio zadnjih pola sata.
Zaobidjite oba, prvi i moze s mozgom na ispašu, drugi ne moze nikako.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Otac, film Srdana Golubovica od mene 7/10. Nekako mi je vise dokumentarac.
 
Boss Level - akcioni Dan mrmota, nije los za ubijanje vremena......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno