Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja volim reklame, taman odem da šoram. :d

Milion puta mi se desilo da mi neki film godinama stoji na računaru, pa da ga odgledam kada mi naiđe na teve. The Revenant je poslednji primer za to, RTS ga je pustio pre petnaestak dana.
 
Za šoranje postoji valjda dugme pauza [emoji6], a ako moram na svakim reklamama da se praznim, onda bolje pravac kod urologa, jer je prostata otišla skroz. Da ne pričam što, s obzirom na trajanje reklama možeš i malu i veliku nuždu da završiš sa sve tuširanjem.

Na TV samo die hard, alpinista i slično može da se gleda.

By the way Alpinista skoro nije bio, nikako da naletim... Na Die hard redovno svakih par meseci.

Otac, Srdana Golubovića ima na IPTV vodu nekih listi.
 
Naravno da može, ali meni je potpuno drugačiji ugođaj i oduvek mi je prijatnije da gledam na televiziji, nemam pojma zašto.
 
Bolje pričajte o milf nego o urologiji, banovaću vas svakako ali će bar imati više smisla...
 
Ma razumem ja to, 100 ljudi 100 ćudi... I meni se mada jako retko desi da bunarim po TV programima neki film. Uglavnom pogledam wishlist filmova, pa onda u zavisnosti od raspoloženja izaberem nešto.

Jakša svako ima svoje fetiše... i muke[emoji16]
 
uvek je neki special šmek gledati na tv kanalima i meni je to neobjasnjivo mada ih pdgledam 1 u 10 godina na tv bas zato sto mi je prakticnije sa kompa
 
Ma crno-beli kartodas sa prababinim miljeom odozgo, (da ne ozebe) je pravi cef.
 
Blago vama kad uopšte imate televiziju na televizoru :D

Get Out (2017) - bačen pogled na IMDB i prvih 5 minuta je delovalo zapravo zanimljivo. Smeće :S:
 
News of the World onako, 7/10
Volim filmove Toma Henksa pa je ocena mozda malo veca :).
 
News of the World onako, 7/10
Volim filmove Toma Henksa pa je ocena mozda malo veca :).

Film za preporuku, bez pretencioznosti, odličan Tom, odlična scenografija. Radnja pomalo pravolinijska, ali za 2020. sasvim prihvatljivo.
I po meni 7/10
 
Od mene malo vise 7/10
 
Resih da odgledam Tenet, grdno se prevarih

5/10

da ga nisam gledao u 4K 5.1 neznam stvarno koju ocenu bi dao...
 
Rat za planetu majmuna
Pretenciozno đubre sa neizbežnom temom virusa koju nam decenijama sipaju u mozak, onako usput i "slučajno".
Zaobići.
 
Prevod je misterija Henrija pika ili The Mystery of Henri Pick, ono je originalni francuski naziv.
https://m.imdb.com/title/tt8263936/

francuske filmove prvo probaj da nadjes na francuskom, obično nazive ne prevode na engleski

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za jedan film star 2 godine (tada) sam cekao jos 1,5g skoro 2 da se pojavi srpski titl, a bilo mi mrsko gledati sa engleskom prevodom.
Ni film nije bio neki ako ce mo pravo...
 
Da, izvinjavam se, za titl sam pitao. :) Nisam uspeo nista da pronadjem, cak ni engleski..
 
Nismo ni mi... parlavu franse, no... :d
 
Mislim da Tom Henks u poslednje vreme polako gubi to postovanje..
 
The Pursuit of Happyness
Osrednja gluma osrednjih glumaca u kapitalisticko propagandnom filmu. Gledajuci film, vise sam razmisljao gde je ovaj svet otisao, nego o samoj radnji filma. Mozda sam ga zato i do kraja odgledao jer su mi misli lutale. Ne vise od 5/10.
 
Knives Out 9/10
U vreme dok je film bio aktuelan naletao sam na "meeh" utiske po internetu pa i ovde. Pa sam iako mi je delovao primamljivo resio da ga izbegnem.
Medjutim nova igra, Hitman 3, koji planiram da igram, ima jedan level koji je uradjen u fazonu ovog filma pa sam resio da ga pogledam.
Pitak film sa bas lepom atmosferom. Dugo mi nesto ovako nije leglo.
Necu ni da pokusavam da nadjem nesto slicno da gledam, to nikad ne upali.
 
Jel si gledao Ubistvo u orjent ekspresu, mozda malo slabiji od tog ali na slicnu foru. .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno