Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ekstra jel se zna koji se jos filmovi rade? Znam za prvih 10 od prosle godine samo.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Idemo na premijeru !
Jel ima negde da se gledaju/kupe proslogodisnji remasterizovani filmovi ?
 
nema :( očekivao sam blurej izdanja ali mrka kapa. neki su fonili DVD-ove nekih digitalizovanih remastera
 
Ad Astra, da, da... taština praznine. Pokušaj nečega pre na fazon Odiseje nego Interstellara. Ipak, ovo bar ima shvatljiv zaplet (i rasplet). Nikad tiša atmosfera u bioskopu. A s obzirom na tempo, bolje bi bilo da je kraće trajalo.
Ko se ne loži na "umetnički" fazon, neka ne troši vreme zalud.
 
Poslednja izmena:
Ad Astra, meni se dopala. Estetika filma je savršena, prva polovina filma mi je kao SF fanu vise legla. Da, nije klasičan SF, ali crpi inspiraciju iz odiseje, interstelara pomešanu sa psihološkom dramom i meni je to dovoljno za dobar film.
Radujem se Jokeru, takodje ocekujem psiholoski triler ali se u isto vreme i plašim da će biti previse sjeban da bi imao smisla kao master negativac u svetu gde postoje superheroji.
 
Pa na čemu su objavljeni ti remasterizovani domaći filmovi? Bilo bi lepo da ih daju u javnu i besplatnu distribuciju.
 
Isto tako nema ni sinhronizovanih crtanih... eno deca mi pricaju ko u Alan Fordu
 
Green Book (2018) 3/10,dosadan film,ništa zanimljivo ni dinamično za videti.Nisam mogao da izdržim do kraja.Još jedan u nizu precenjenih filmova.
 
Green book precenjen?!?
Dobro, svako ima svoje afinitete, recimo imam drugara kome je The Pianist dosadan, bas smor film. To su njegove reci. Mada, njemu je omiljeni glumac Jason Statham (valjda sam lepo napisao)......

Elem, Green Book je meni super film, posle Gone Girl i Birdman film koji me odusevio sa ozbiljnom tematikom u moru ovih ovih kriminalno odradjenih sci fi pokusaja.

Spiderman Far from Home je meni tesko, tesko djubre. Posle Homecoming, koji me je prijatno iznenadio, totalno razocarenje. Haos, tipican Marvel...
 
Cold Pursuit 2019, zanimljiv film, dosta brzo prođe 2 sata. 7/10.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Green Book je vrh film, Vigo razbio ulogu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Green book precenjen?!?
Dobro, svako ima svoje afinitete, recimo imam drugara kome je The Pianist dosadan, bas smor film. To su njegove reci. Mada, njemu je omiljeni glumac Jason Statham (valjda sam lepo napisao)......

Elem, Green Book je meni super film, posle Gone Girl i Birdman film koji me odusevio sa ozbiljnom tematikom u moru ovih ovih kriminalno odradjenih sci fi pokusaja.

Spiderman Far from Home je meni tesko, tesko djubre. Posle Homecoming, koji me je prijatno iznenadio, totalno razocarenje. Haos, tipican Marvel...
Meni isto Jason nije omiljeni glumac niti gledam njegove filmove sa posebnom paznjom.Prosto film kao takav mi ne lezi.Ocekivao sam vise dinamike kroz sam film,a dobio jednu prezvakanu monotoniju,znamo svi zasto je pokupio toliko oskara.Za Viga svaka cast,odlican je glumac.
The Tale - odlican ocena 9/10. Isto drama,ali sa drugacijim motivima,mnogo lepsim pristupom..
 
jaksa, remasterizovani su i kao takvi prikazivani po jednom u bioskopu, letnjem bioskopu (tj. YouTube) i na RTS-u (oko Nove godine). nema striminga ni diskova (DVD, bluray) u ponudi. ova digitalizacija dođe neki vid bekapa
 
Ad Astra

Poprilican fejl, bas sam dosta ocekivao a dobio skoro nista.. Super snimljeno ali previse nemogucih scenarija i scena, skoro pa komicno.. Naracija Bred Pita takdje po meni lose odradjena i na momente "krindzi"..
 
Green Book (2018) 3/10,dosadan film,ništa zanimljivo ni dinamično za videti.Nisam mogao da izdržim do kraja.Još jedan u nizu precenjenih filmova.

Potpisujem, identičan utisak. Jedva sam ga odgledao do kraja.

* * *

Ples sa vukovima
Početak filma i prva trećina gotovo idealni, bajkoviti vestern, super kadrovi prerije, dobra gluma, sve funkcioniše.
Nakon toga dosta pada film, ne pomaže ni to što traje četiri sata.
Na kraju ocena 2+/5
 
Ples sa Vukovima, za mene jedan od najboljih filmova u tom žanru!
 
jaksa, remasterizovani su i kao takvi prikazivani po jednom u bioskopu, letnjem bioskopu (tj. YouTube) i na RTS-u (oko Nove godine). nema striminga ni diskova (DVD, bluray) u ponudi. ova digitalizacija dođe neki vid bekapa

Nisam bas siguran ali mislim da nema distribucije zbog neke peripetije oko prava.

Savrseno bi bilo da se daju po svim bioskopoma po Srbiji.

Dotle interneti i kucni bioskopi...
 
Neko pomenu naraciju. U Plesu sa vukovima ona poprilično počinje da iritira u drugoj polovini filma (Kevin Kostner je izgovara).
 
^
Ja ga "nasao" i odgledao posle ovog poslednjeg John Wicka, odlicno mi je legao..
Glavni negativac iz JW3 glumi u Paktu sa vukovima onog indijanca (znam da mi je odnekud bio poznat).
Moracu te francuske da dohvatim jednog dana i redom da odgledam sta sam propustio jer bas imaju odlicne filmove.
 
Poslednja izmena:
Green Book dobar,ne znam sta ste ocekivali,neku posebnu akciju poput "Transporter" i sl.?Kad se uzme u obzir da je film biografski i da prati zivot jazz pijaniste i coveka iz naroda koji se snalazi za zivot i koru hleba za svoju porodicu kao izbacivac po raznim kafanama pa bude angazovan da bude pratnja poznatom muzicaru.Mislim da je sve samo ne dosadan i glup film,ili sa druge strane,film nije za svakoga.Zato i postoje razliciti zanrovi,svako odabere sta voli,akcije,marvel,animirane,itd..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno