Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
the gentlemen 5/10 и то сам великодушан био.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
ovih dana porodično gledamo klasike.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Thing_(1982_film)

remek delo. Pogledajte critical response na wikipediji, kad je izašao. Neverovatno kako je neprepoznat i potcenjen bio u to vreme. Ja sam ga gledao par godina posle, već je bio to što je i sad, vrh.
 
^
Yep, ja ga odgledao pre nekih mesec dana. Obozavam filmove od Carpentera koji je strasno potcenjen i rekao bih da ima nisnu publiku, a po meni Leigh Whenell (Upgrade) deluje kao neko ko moze da preuzme baklju, sem ako kao Wan ne ode u komercijalu.
 
Gentlemen, pricam ti pricu kako ti pricam pricu. Mogao bi da proba da snimi film na neku drugu foru. U sustini nije za zaobilazenje ali 6 mu je poklon ocena. Ima par dobrih fora i scena ali prosto ta naracija je toliko usiljena i taj "smekerski" gangsterski fazon da deluje vestacki. Svakako pogledato ne treba zaobici, Trener odlican lik
 
Konacno i ja pogledao Contratiempo.

Nemam ocenu, nemam utisak. Ne treba mnogo paznje da se shvati gde sve vodi jos na pola filma.
Oni, nametljivi kadrovi, amaterski dramaticni, kad znas da su tu jer je nesto trulo u drzavi danskoj, a odnose se na poglede kadriranog karaktera, nacin komunikacije, kako reaguje na sagovornika itd...

Gospodju advokaticu sam prepoznao od starta, rekoh, vidi kako lici na suprugu ubijenog sina, vec na pola filma sam provalio da se maskirala.
 
L'immortale (2019) ... hmmmmmm :) Ajde kao fan serije da nategnem na ocenu 7.

Gledajte pa sami prosudite koliko je i da li je toplo-hladno nalik Gomori. Kao velikom fanu Gomore, film je onako na prvu dobar i nista vise. Sve vodi negde, a bas nesto i nigde. :D
Ciro kao mali, dobar deo filma. Ali nekako nisu uspeli po meni da najbolje uklope scene. Gluma bas nesto i ne lici na seriju, pogotovo Rusi su mi neubedljivi totalno.
 
Richard Jewell

Odlican film, u moru proseka, ovaj film zasluzuje 7.5/10. Odlicna prica, smekerski odradjeni likovi, moja preporuka, proletela su mi ova dva sata.
 
The Gentlemen, 6/10, kada se skupilo toliko dobrih glumaca mogli su i napisati bolji scenario.
 
JDP na YT nalogu postavio snimak predstave Hadersfild. Na sajtu je napisano da ce se pustati svaki dan do nedelje u 21h, ali sad vidim da snimak i dalje stoji.

 
Gde si ovo nasao ! Jos mi je u mozgu urezana mlada s zaheftanim ustima, neki bandit sto je vucara, sijamski blizanci...film je u isto vreme uzasan i odlican :D

skinuo svojevremeno DVD sa pajrata i ripovao u mkv sa hendbrejkom
preveo ga, mislim da ga na netu još uvek nema na srBskom.
https://cloud.mail.ru/public/fh5R/iB7DCw8Dj

film imaš na rutracker.org
ps - "svaki doručak je trip, uz Tripis ! ,) "
 
Poslednja izmena:
Ne radi link predstave.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Biće večeras ponovo, od 21h
 
Veceras u 21:00 upali i radice "live"
 
L'immortale (2019) ...hmmmmmm :) Ajde kao fan serije da nategnem na ocenu 7.

Gledajte pa sami prosudite koliko je i da li je toplo-hladno nalik Gomori. Kao velikom fanu Gomore, film je onako na prvu dobar i nista vise. Sve vodi negde, a bas nesto i nigde. :D
Ciro kao mali, dobar deo filma. Ali nekako nisu uspeli po meni da najbolje uklope scene. Gluma bas nesto i ne lici na seriju, pogotovo Rusi su mi neubedljivi totalno.
Gde ima prevod? Naravno ako si gledao sa prevodom
 
Genijalci su samo linkovali snimak sa YT, ja mislio neka ne emitovana izvedba.
 
Hadersfild sta reci Glogovac maestralan. Eh...nema ga vise. :(
Sledece sto daju je Bure Baruta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno