Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
100 puta vam se kaze, OVO NIJE TEMA O BIOSKOPIMA. Bukvalno 2 komentara ako ostanu neobrisana, odmah krene beskonacno nadovezivanje.
Ako vam je vec do diskusije, otvorite temu o tehnickim aspektima bioskopa, pa tu do mile volje diskutujte.
 
Poslednja izmena:
Uh, kako mi je prijao "The Game"... Izuzetan misteriozni mindfuck triler film. Mislim da nije greška ako se kaže da je među Top 100 filmova svih vremena.
8/10
Danas ipak želim nešto za zezanje što će me opustiti pa su danas na redu Thor: Ragnarock i Jumanji. [emoji4]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Meni je novi Tomb Raider solidan, koliko to akcioni filmovi pa još adaptacije igara mogu biti, s' tim da mi je Andželina bila mnogo prikladniji izbor za ulogu ove badass avanturistkinje od baby-face Ex machine.
 
Looper, odličan film, čudi me kako mi je promakao. Emili Blant na nivou. Preporuka.
 
Tomb raider je po meni los, a usao sam sa pretpostavkom ok ne ocekujem nista posebno. Na primer meni je Doom bio sasvim OK film. Gledao sam u Delta citiju i na pocetku kao da je bilo problema sa 3d om i sto rekose, ne znam da li je bilo 2 efekta ukupno. Sve vreme sam ocekivao da ce biti neki zaplet dodatni, ali na kraju nista, cak nisam ni cekao teaser ako ga je bilo uopste .

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Hellraiser- Judgment
Prijatno me je iznenadio film. Pogotovo kraj... Pinhead mi je inače omiljeni lik u horror filmovima. Preporuka ljubiteljima žanra.
6/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
100 puta vam se kaze, OVO NIJE TEMA O BIOSKOPIMA. Bukvalno 2 komentara ako ostanu neobrisana, odmah krene beskonacno nadovezivanje.
Ako vam je vec do diskusije, otvorite temu o tehnickim aspektima bioskopa, pa tu do mile volje diskutujte.

Već postoji tema
 
Baby Driver (2017) - 7/10

OK film, moze da prodje za ubijanje vremena. Nista specijalno po meni, ali glumacka postava je najjace oruzje filma. :)
 
^ Ja bih pre rekao soundtrack brate. :D Brutalno je dobar. Kao i da tako kazem, sinhronizacija citavog filma sa muzikom, veoma interesantan koncept..
 
Anything Else (2003)
Komedija od strane Woody Allena... Šta više reći? [emoji2] Preporuka da vam sat i po prođe u dobrom smehu i zezanciji.
6,5/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Forgotten (2017)

p15176483_p_v8_aa.jpg


https://www.imdb.com/title/tt4236484/

Forgotten film koji ce vas naterati da ukljucite svoje sive celije sve dok film traje, naterace vas da mislite jedno a ono ispadne suprotno od tog suprotno nesto sasvim trece i tako sve do samog kraja.
Na iMDB stoji zanr da je " Sci-Fi" tako da od naucne fantastike nema tu nista, ne znam da li je to postavljeno nekom greskom ili sta vec, u pitanju je misterija/triler kakav samo korejanci znaju da naprave.

Preporuka !
 
Blade runner 2049 8/10
Dobar je, nisam se nadao da će biti ovakav.
Čak su neke stvari i bolje mogli da urade, ali ajde ne ide sad da cepidlačim.

Sent from mTalk
 
^ Ja bih pre rekao soundtrack brate. :D Brutalno je dobar. Kao i da tako kazem, sinhronizacija citavog filma sa muzikom, veoma interesantan koncept..

(akcioni) mjuzikl... Nisam gledao La La Land, ali donekle isti mu zanr dodje... :d
 
The Virgin Suicides Sasvim solidna i teška drama Sofije Kopole, predočena kroz finu naraciju i odličnu glumu kako odraslih tako i dece. Jedino iznenađenje je bio izgled glumice Ketlin Tarner koju sam redovno pored Džejmi Li Kertis trpao po leksikonima kao omiljenu. Onda provalim da sam pogledao samo jedan njen film i to Lov na zeleni dijamant i dođem do zaključka da je to verovatno bilo zbog tadašnjeg njenog izgleda. Frapiran činjenicom da je 1999 izgledala onako, kako li izgleda danas bog te mazo? Skočim na 2017 i bolje da nisam... 7/10
 
Upravo završio seriju Indiana Jonsa.
Znam kad sam kao klinac gledao i bilo mi je ono vau, ali sad kad pogledam meni deluje smešno i naivno.
Nije mi jasno sta Spilberg hoće sa 5 delom kad je i u 4 Ford bio mator.
Cedi zadnju kap iz ovog serijala.
 
Forgotten (2017)

https://www.imdb.com/title/tt4236484/

Forgotten film koji ce vas naterati da ukljucite svoje sive celije sve dok film traje, naterace vas da mislite jedno a ono ispadne suprotno od tog suprotno nesto sasvim trece i tako sve do samog kraja.
Na iMDB stoji zanr da je " Sci-Fi" tako da od naucne fantastike nema tu nista, ne znam da li je to postavljeno nekom greskom ili sta vec, u pitanju je misterija/triler kakav samo korejanci znaju da naprave.

Preporuka !

Na imdb stoji Mystery, Thriller: http://www.imdb.com/title/tt7057496/?ref_=tt_rec_tt

Ali postoji i još jo jedan film sa istim nazivom, ali nije korejski već pakistanski i on je Sci-Fi https://www.imdb.com/title/tt4236484/ ali ima sliku ovog korejskog :)
 
Poslednja izmena:
Forgotten (2017)


https://www.imdb.com/title/tt4236484/

Forgotten film koji ce vas naterati da ukljucite svoje sive celije sve dok film traje, naterace vas da mislite jedno a ono ispadne suprotno od tog suprotno nesto sasvim trece i tako sve do samog kraja.
Na iMDB stoji zanr da je " Sci-Fi" tako da od naucne fantastike nema tu nista, ne znam da li je to postavljeno nekom greskom ili sta vec, u pitanju je misterija/triler kakav samo korejanci znaju da naprave.

Preporuka !

Odlican!
 
Taman kad sam mislio da sam iscedio sve od Korejskih filmova, oni me iznova oduševe sa ovim sjajnim filmom:

A hard Day (2014)

Po mom mišljenju remek delo kada je fun factor u pitanju. :)
 
Da potvrdim samo, A Hard Day je odličan...

Juče pogledah dva filma što je prava retkost kod mene i drugi put data šansa islandskom filmu u globalu, Ég man þig ali sve je to njanjavo. Oni u principu znaju šta bi hteli od filma ali to ne znaju da prenesu na način koji bi se meni dopao. Njima nije strano kao ni ovim ostalim nordijskim zemljama da oko filma prave neke misterije koje su uglavnom vezane za hladne kejsove, naci istoriju (Švedska) što je lepo videti prvi, drugi put, ali njima je bukvalno svaki misteri - triler (znam da nije) koji sam gledao sa tim šablonom. Neki Mikael Blomkvist sindorm. Tako da nije loš, ali u nekim momentima mi bio konfuzan ko tu šta i s kim... U svakom slučaju gledljiv 5/10

Drugi je bio danski En chance til koji me pristojno iznenadio, prvo radnjom jer sam očekivao nešto sasvim levo, a druga stvar je, od mene pominjani Nikolaj Lie Kaas, čovek koji svojim vizuelnim nastupom, ulogom, remeti normalno gledanje filma, nešto slično kao i Ron Perlman. Ljudi koji svojom pojavom ubijaju na mrtvo. Ali je zato ovde Nikolaj sa ulogom negativca pokidao za sve pare. Majstorčina! Dobar je on glumac ali kao pandura nisam mogao da ga svarim. Što se ostalih glumaca tiče svi su na visini zadatka pa i Nikolaj Coster Waldau iz onog nesrećnog Shot Caller. Film ima svojih mana, ali sasvim ozbiljna drama sa (ne)očekivanim tvistom. 7/10
 
Poslednja izmena:
Jumanji odličan za nedeljno opuštanje.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Danas pogledah The greatest showman
Prvo kojim đavo terao jer jednostavno ne ponosim mjuzikle. Taman kad čovek pomisli evo dobre scene kad ono počnu pevati i *****. Pokušaj Lala land ali ne ide to.
Drugo očekivao sam malo više jer ipak se radi o čoveku koji je prikazan kao veliki cirkisant( showmen), ali od toga u ovom filmu nema ništa. Ako je ko gledao film The illusionist , ovaj može da preskoči. Ništa što se bi se zapamtilo. Definitivno ne ide u kolekciju.
Jos nesto kako nisu mogli da smisle nešto originalnije od
Koncite i Cubake
. Pa mislim stvarno.
Možda ja nisam objektivan ali ovo ostvarenje nikako ne zaslužuje ocenu koju ima na imdb.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno