»RSS Benchmark sajt

Strana 1280 od 1280 PrvaPrva ... 28078011801230127012761277127812791280
      Prikazani rezultati od 19.186 do 19.199 od ukupno 19199

Tema: Poslednji odgledani filmovi

Member Avatar korisnika Uriel
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        1.516
      2. Moja mašina
        • CPU: Q8200@ 2.8 + CM TX3
        • MoBo: GA EP43-S3L
        • RAM: OCZ Titanium 4x1gb 800
        • VGA: VTX3D 7770 X-Edition 1150/1400
        • MON: LG W2242S
        • HDD: 500Gb Samsung F3 + 2x Samsung 320Gb Sata 2
        • OPT: Lg
        • Case: NZXT Lexa S ; Chiftec GPS-550AB-A
        • SND: Xonar DG +Altec Lansing 2100 + AKG K77+K44
        • LAP: HP 650G1
        • INET: Kablovska
      3. Den of Thieves - Leonida progoni pljackase banaka Scenario ima vise rupa od fasada u Homsu ali mozak na off, akcija je dobra ne smara film, i ok je zabava.
        Sve manje filmova i serija gde se zaista puca.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Member Avatar korisnika Nes*
        Na forumu od
        Sep 2012
        Poruka
        702
      5. Moja mašina
        • CPU: q9550 lc-cc95
        • MoBo: p5k
        • RAM: 8gb samsung @ 800mhz
        • VGA: gtx650ti Gainward 1gb
        • MON: BenQ VW2245Z
        • HDD: kingston 120gb uv400+wd 500gb aaks
        • OPT: PIONEER DVD-RW DVR-115D ATA
        • Case: Cooler Master Elite 332+500W Chieftec GPA-500S8, bulk iArena series
        • SND: Microlab M-900 2.1 40w
      6. Red Sparrow - jedan od retkih filmova koji je bio zanimljiviji u prvih sat vremena za razliku od "resto"

Winchester meni se svideo, kuca je ekstra trip https://www.youtube.com/watch?v=Padm4JItZPw

Member Avatar korisnika encarta
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        770
      8. Moja mašina
      9. Passangers, dobio sam više od očekivanog 7/10

Member Avatar korisnika OZZY83
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        1.913
      11. Moja mašina
        • CPU: Amd FX-8320 Coolermaster EVO 212 + Intel E5200@3Ghz ThermalTake Sonic Tower
        • MoBo: Asus A5M97 Evo 2.0 + Gigabyte p35-ds3l
        • RAM: 8gb DDR3 Kingston 1600Mhz + 4Gb ddr2 kingston 800mhz
        • VGA: MSI 4770 512mb
        • MON: Benq GW2750HM
        • HDD: Kingston 120Gb SSD + 750gb WD black +250gb Western digital sata2 16mb
        • OPT: Pioneer 111d
        • SND: Al vs4121
        • LAP: Fujitsu Siemens Amilo Xi 1554
        • INET: DSL
      12. Red sparrow 7/10
        Dobra atmosfera, dobro drzi paznju uz prilicno pateticnu i prenaglasenu dozu "mi dobri oni losi".
        Wot: Troy_Polamalu

Member Avatar korisnika Miskonius
        Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        1.940
      14. Moja mašina
        • CPU: i7 4770k@ 4.5GHz & CM Z600+ Enermax Magma Push&Pull
        • MoBo: Asus Z87 Gryphon
        • RAM: Kingston HyperX 2133Mhz 2x8Gb
        • VGA: Sapphire 290x Tri-X@ 1150GPU & 1600Vram
        • MON: Shimian QH270-IPSMS 2560x1440p 27″@ 120Hz
        • HDD: Intel SSD 520 Series 240GB, Samsung F3 SpinPoint 1TB
        • OPT: Neki Asus
        • Case: Cooler Master Haf-XB Evo
        • Ostalo: Keyboard Logitech G11, Mionix Naos 7000, Logitech Gamepad F510, Kingston HyperX Cloud II Headset, Lo
      15. Nocturnal Animals 5/10

Pojma nemam sta sam gledao ni sto je ovo snimljeno.

Sent from mTalk

Member Avatar korisnika banexbanex
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        774
        ^Ako ti je za utehu i ja sam mu dao 5/10, a evo u spojleru neko moje viđenje od pre godinu dana...
        Spoiler:
        Ajde da krenemo od početka, gde imamo ženu koja je u (drugom) braku, kome se nazire kraj (suprugova prevara) gde ne vidim neku poentu između nevere i ostatka filma ali nema veze. Rukopis koji je žena dobila od prvog muža je u stvari opisivanje izmišljenog događaja, njegova fikcija u kome su osećanja prava. On kroz gubitak žene i ćerke iz romana, predočava svoja osećanja koja je gajio prema njoj (Susan) onda kada su bili zajedno i kada ga je ostavila zbog drugog u trenutku kada je bila zakevila sa njim. Prikaz kada je sadašnji muž odvodi na abortus gde se nama kao gledaocima prikazuje kadar da je on znao da je ona izvršila abortus je slika iz knjige, gde na kauču leže gole i mrtve žena i ćerka. Dok Susan čita rukopis ona se seća svoje veze sa njim i provaljuje da on sa tim rukopisom opisuje njihov odnos koji se završio tako što ga je ona napustila i abortirala. Tu dolazi i onaj trenutak čitajući deo gde su one silovane i ubijene, da ona tada poziva svoju ćerku da vidi kako je, jer se uzbudila kako je neko ostao bez svog deteta u knjizi (odnosno njihovog, zbog abortusa). U suštini ispada da film nije loš da ne može da se gleda, ali radnja iz romana koja je nama predočena nije mi sela. Koja je uloga pandura iz knjige? Ne volim to kada reditelj zamišlja neku scenu, gde treba da se odradi momenat da glavni lik iz knjige ostane sam sa pištoljem, lice u lice sa osobom koja je silovala i ubila njegovu ženu i dete. I šta radi reditelj. A-ha, sada ćemo od pandura napraviti nekog Turčina - u smislu, nekog ko ne tuli cigare i što se provlači kroz ceo film da bi mu napakovali rak pluća, gde će on kad za to dođe vreme otići u wc da baci peglu jer mu muka i eto trenutka gde glavni lik ostaje sam sa ubicom i silovateljem. E takve stvari ne volim. Da remiziram. Pošto sam bio pospan, evo kako sam ja video kraj. Lik, njen prvi muž, se ubio, samo mi nije jasno da li se ubio mnogo pre nego što je ona dobila knjigu, preko neke druge osobe ili kasnije. Ona se toga plašila ali je skapirala kada ga je čekala u kafani, a njega nije bilo. Razmišljam da ga sad pogledam još jednom jer sam možda i ja propustio neke detalje, mada to retko radim sa filmovima koji mi se ne svide. Možda mu ipak dam drugu šasnu.

Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        1.940
      18. Moja mašina
        • Ostalo: Keyboard Logitech G11, Mionix Naos 7000, Logitech Gamepad F510, Kingston HyperX Cloud II Headset, Lo
      19. Citat Citiram korisnika: banexbanex Pogledaj poruku
        ^Ako ti je za utehu i ja sam mu dao 5/10, a evo u spojleru neko moje viđenje od pre godinu dana...
        Spoiler:
        Ajde da krenemo od početka, gde imamo ženu koja je u (drugom) braku, kome se nazire kraj (suprugova prevara) gde ne vidim neku poentu između nevere i ostatka filma ali nema veze. Rukopis koji je žena dobila od prvog muža je u stvari opisivanje izmišljenog događaja, njegova fikcija u kome su osećanja prava. On kroz gubitak žene i ćerke iz romana, predočava svoja osećanja koja je gajio prema njoj (Susan) onda kada su bili zajedno i kada ga je ostavila zbog drugog u trenutku kada je bila zakevila sa njim. Prikaz kada je sadašnji muž odvodi na abortus gde se nama kao gledaocima prikazuje kadar da je on znao da je ona izvršila abortus je slika iz knjige, gde na kauču leže gole i mrtve žena i ćerka. Dok Susan čita rukopis ona se seća svoje veze sa njim i provaljuje da on sa tim rukopisom opisuje njihov odnos koji se završio tako što ga je ona napustila i abortirala. Tu dolazi i onaj trenutak čitajući deo gde su one silovane i ubijene, da ona tada poziva svoju ćerku da vidi kako je, jer se uzbudila kako je neko ostao bez svog deteta u knjizi (odnosno njihovog, zbog abortusa). U suštini ispada da film nije loš da ne može da se gleda, ali radnja iz romana koja je nama predočena nije mi sela. Koja je uloga pandura iz knjige? Ne volim to kada reditelj zamišlja neku scenu, gde treba da se odradi momenat da glavni lik iz knjige ostane sam sa pištoljem, lice u lice sa osobom koja je silovala i ubila njegovu ženu i dete. I šta radi reditelj. A-ha, sada ćemo od pandura napraviti nekog Turčina - u smislu, nekog ko ne tuli cigare i što se provlači kroz ceo film da bi mu napakovali rak pluća, gde će on kad za to dođe vreme otići u wc da baci peglu jer mu muka i eto trenutka gde glavni lik ostaje sam sa ubicom i silovateljem. E takve stvari ne volim. Da remiziram. Pošto sam bio pospan, evo kako sam ja video kraj. Lik, njen prvi muž, se ubio, samo mi nije jasno da li se ubio mnogo pre nego što je ona dobila knjigu, preko neke druge osobe ili kasnije. Ona se toga plašila ali je skapirala kada ga je čekala u kafani, a njega nije bilo. Razmišljam da ga sad pogledam još jednom jer sam možda i ja propustio neke detalje, mada to retko radim sa filmovima koji mi se ne svide. Možda mu ipak dam drugu šasnu.
        Spoiler:

To je i meni prošlo kroz glavu na kraju filma, da se prvi muž ubio. Međutim on joj te večeri (ili večeri pre?) šalje mail da mu kaže kad i gde da se nađu. Ali to bi mogao da bude i automatizovani mail sa zadrškom na već njen poslati mail ili ga je napisao pa se ubio, ako se ubio - mi to ne znamo. Njegova bivša bi prvo trebalo da bzde besna što ga nema i/ili što kasni. Sva se bila picnula za seks da napakosti sadašnjem mužu, i sad dođe i njega nema. Drugo, Džilenhalova gluma i njegove reakcije tokom celog filma su toliko loše da sam ozbiljno počeo da sumnjam da on možda nije ubio svoju ženu i ćerku. Od samog trenutka kad ih je video mrtve pa na dalje. Ne zaboravi da mu je šerif poslao sliku jednog od počinilaca ubistva i da ovaj nije hteo ni da je pogleda i odmah je rekao da nije taj. Naziv filma je bez veze, jer nije jasno što je ovaj bivši nazvao ovu Noćnom životinjom (ili mi je to promaklo?). Inače, to što muž vara ovu je u stvari nešto što treba da stvori motiv ili poriv kod ove da se vidi sa bivšim. Klin se klinom izbija, što bi se reklo.
        Na kraju, lik u romanu se ubija slučajno jer je pao na pištolj koji je opalio, nije to uradio svesno. To može da navede na zaključak da se i pisac romana ubio, ali ne nužno.

A Hard Day 7,5/10

Mnogo lud korejski film, jedan od najboljih koji sam gledao iz te zemlje. Preporuka!

Sent from mTalk

Member Avatar korisnika banexbanex
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        774
        ^ Davno ga gledao, ne mogu ljudski da se pohvatam, ali ipak ne bih mogao ponovo da gledam. A Hard Day je odličan.

Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        1.940
      22. Moja mašina
      23. Ma nije ni bitno, ionako dadosmo preveliku pažnju filmu koji to ne zaslužuje.

Sent from mTalk

Member
        Na forumu od
        Feb 2009
        Poruka
        356
      25. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7-2630QM (32nm, 6MB L3, Turbo to 2.9GHz)
        • MoBo: Intel HM65
        • RAM: 8GB DDR3 1333
        • VGA: NVIDIA GeForce GTX 460M 1.5GB GDDR5 192-bit
        • MON: 17.3" LED 16:9 1080p (1920x1080)
        • HDD: Seagate Hybrid Momentus 2x500GB 7200RPM
        • OPT: Blu-ray/DVDR
        • LAP: ASUS G73SW-A1
      26. Odgledah Hostiles i You were never really here i oba su mi dobro legla, jake 7ice za oba. Teški su filmovi pa možda nije za svačiji ukus, ali Bejl i Finiks bruka role.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

OC Guru Avatar korisnika PCBeast
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        6.752
      28. Moja mašina
        • CPU: Intel 8700K@5.2 Ghz/ Swiftech XT/MCP655,Danger Dan Triple Xtreme x2,6600K@4.9 Ghz
        • MoBo: Asus Maximus X Hero/Asus Maximus VIII Hero
        • RAM: G.Skill 3866 Mhz
        • VGA: Asus GTX 1080 Ti Strix OC SLI/ GTX 1080 Ti Zotac Extreme
        • MON: Dell UltraSharp 2709w OC 64 Hz :) Dell S2715H
        • HDD: Samsung 850 Evo 512/Western Digital VelociRaptor/Hitachi 2TB/Samsung 1TBx2/Samsung 850 Pro
        • OPT: Liteon
        • Case: Cooler Master Stacker 832 Black Edition/Enermax Revolution 1050w/ CM MasterCase Pro/eVGA G2 850w
        • SND: Creative Titanium HD
        • LAP: Apple MacBook Pro, Apple Ipad Air 2
        • TV: Samsung UE40D5000
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech MX Revolution/G9/Logitech QuickCam 4000 Pro ,Logitech RumblePad 2 Double Vibration
      29. Los Angeles Overnight

Procitah review kazu dobar film. Izdrzao sam do pola i nisam mogao vise.
        Radnja se nije razvila, glumica je izrazito antipaticna i sve to uz dobro poznati vulgarni Americki dijalog gde ni u jednom njihovom filmu konverzacija ne moze da prodje bez reci na slovo F.
        Ne secam se sada tacno koji sam film gledao, znam da je Jennifer Aniston bila jedna od glavnih glumica, e tu je bukvalno svaka druga rec bila na slovo F. i slicne izvedbe.
        Cini mi se da je do kraja filma sigurno bilo ponovljeno preko stotinu puta. Degutanto.

Spoiler:
        Kako vreme prolazi sve vise se devijantnost, nemoral, nekultura, pogresne vrednosti, guraju u prvi plan u filmovima te zapadne produkcije, prosto covek ne moze vise da se opusti.

Split

Dobar film 8/10, odlicna gluma James McAvoy.

A Hologram for the King

U opisu stoji komedija. Ni blizu. Film nije nista posebno, zapravo je dosadan. 4.5/10

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        21
      31. Moja mašina
      32. Den of thieves solidan 7/10
        Menjao trba : 20.04.2018. u 06:10 Razlog: hteo sam da citiram nekog,ali sam promasio button.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        21
      34. Moja mašina
      35. Citat Citiram korisnika: Mixer93 Pogledaj poruku
        El Cuerpo (2012) ili The Body (2012) - Auuuuuu kakav film... Filmcina! 10/10
        Ako volis taj film evo jos nekih preporuka od mene:

Nevidljivi svedok:
        https://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=tt_rec_tt

The best offer:
        https://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=tt_rec_tt

Potpuni stranci:
        https://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=tt_rec_tt

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        48