Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kursk... Odavno nisam gledao film sa više stereotipa.
 
Taxi Blues 6/10
Sat i po opuštajuće zabave. Zanimljiva noćna vožnja kroz Beograd, sa puno dešavanja. Daleko od vrhunske komedije, ali je fino razbio dosadu tmurnog kišovitog popodneva.
 
Професор и лудак
Е ово се зове филм. Од мене чиста 10, поготово за Шон Пена.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Suntan - grcko ostrvo, lepe turistkinje i doca psihopata. 8/10
 
Le Samouraï (1967)

LeSamourai.jpg


https://www.imdb.com/title/tt0062229/

"Quis, quid, ubi, quibus auxiliis, cur, quomodo, quando."
 
Fighting With My Family I od mene preporuka za ovaj film.
 
Drugar juce dobio besplatne dve karte u promenadi za John Wick 3 i skontao sam ubrzo zasto su bile besplatne :) Ljudi, ja sam bas livada sto se tice filmova znaci vama najgori film je meni ok jer ne ocekujem puno od njih ali ovaj film ja ne znam da vam objasnim... prvi put u zivotu sam hteo ustati i izaci iz bioskopa, sreca pa sam uzeo velike nachose koji su stvarno vrh bar nesto lepo bilo :) Film je katastrofa u svakom pogledu, prva dva dela djene djene ali ovo...Od mene 1/10 i zalim tih cca 2 sata svog zivota...
 
Drugar juce dobio besplatne dve karte u promenadi za John Wick 3 i skontao sam ubrzo zasto su bile besplatne :) Ljudi, ja sam bas livada sto se tice filmova znaci vama najgori film je meni ok jer ne ocekujem puno od njih ali ovaj film ja ne znam da vam objasnim... prvi put u zivotu sam hteo ustati i izaci iz bioskopa, sreca pa sam uzeo velike nachose koji su stvarno vrh bar nesto lepo bilo :) Film je katastrofa u svakom pogledu, prva dva dela djene djene ali ovo...Od mene 1/10 i zalim tih cca 2 sata svog zivota...

A ti bi jos da platim za to sr****. LOL
 
Brate nachosi su bolji u promenadi a i bioskop je bolji moram priznati :) i nema one tikurila boje reklame od koje mi se koza najezi... :)
 
Po preporuci odavde, pogledao spanski
Durante la tormenta, (Mirage), 2018
Svideo mi se. Veoma dobra produkcija, zanimljiva premisa,...malo glava zaboli kao i kod svih filmova sa vremenskim razmacima.:)
7/10

ps. Ladno ima i dubbovana verzija sa engleskom sinhronizacijom, tako da izbegnite to. Svakako je bolje gledati original na spanskom.
 
Poslednja izmena:
Us
Besmislen. Scenaristima hitno povećati plate.
 
Odgledao Aladinna, sta ja znam, svideo mi se film.
U pocetku sam mislio wtf sam dosao ovo da gledam, dok se nije pojavio Will Smith. Od tada svaka scena sa njim, umirao sam od smeha. Po meni mu je ovo najbolja uloga u poslednje vreme. Uopste nije lose kao sto su ga na traileru prikazali.
I naravno + za Jasmin:)
I Apu je top uradjen.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk
 
Professor and the madman 10/10
na prvi pogled totalno nezanimljiva radnja,
na kraju ispade film i uloga Sona Pena za ovogodisnjeg oskara
 
Professor and the madman 10/10
na prvi pogled totalno nezanimljiva radnja,
na kraju ispade film i uloga Sona Pena za ovogodisnjeg oskara
Da mi je neko rekao da cu gleda5i film o oksfordskom recniku rekao bih da je na teskim drogama ali je film zaista odlican. Gibson i Pen sjajni. Pen pogotovo.
 
Aladin - za sad na prvom mestu nominovanih za najgori film godine.
 
Durante la tormenta (2018)

Uh, šta znam... Koncept mi je bio vrlo interesantan ali me je priča kako je odmicala sve više udaljavala od onog dobrog osećaja. Previše je ovo otišlo u pravcu španske sapunjare, dosta toga već viđeno u nekim drugim
timeline
filmovima, ali dajte mu šansu jer se radi o režiseru, sad već izvikanih El cuerpa i Contratiempa. 6/10
 
Valerijan i carstvo hiljadu planeta
Super zabava a la Peti element (isti je reditelj, Lik Beson), u svakom slučaju preporuka. Kara Delavinj i Rijana su dobrodošao bonus.
 
Taj film nije ni do koljena petom elenentu.
 
@n3no

Jesi li ozbiljan za ove dve?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Treba malo uzeti u obzir istorijat i ukus nekih članova i prilagoditi se istim... :)
Borgof - ne nasedaj na provokacije ;)
 
Sta znam, moram pitati [emoji38]

O.T. JW3 totalna pobeda od parodije. Izivljavanje kakvo dugo nisam video. Malo mi je vise film za drustvo i cugu nego za bioskop, ali mi je svakako drago sto sam ga pogledao.
Za kategoriju u kojoj se nalazi 9/10

Edit: typos

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Đorđe iz džungle [emoji846] sećam se tih dubokih Nike patika koje je dobio da trčkara . Tada sam imao iste.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Treba malo uzeti u obzir istorijat i ukus nekih članova i prilagoditi se istim... :)
Borgof - ne nasedaj na provokacije ;)
Upravo tako.

Nečije dobre ocene su odlična preporuka da se taj film zaobiđe u širokom luku i obratno - to što je neki film napljuvan i nazvan lošim je idealan razlog da se taj film nikako ne propusti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno