Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trainspoting 2, iskreno, malo me i razočarao. Po meni, prosečan skroz.
 
A Quiet Place - retko neubedljiva sf postavka ili okruženje, a gledao sam i čitao sve i svašta iz žanra, od filmova šnj produkcije, knjiga, stripova... Uglavnom mogu do neke granice da progledam kroz prste, ali ovde ceo film jedno veliko WTF.
 
The Green Mile
Nema potrebe i nema smisla komentarisati ovo remek delo. I Dostojevski bi ga teško opisao.
10/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
A Quiet Place - meni je film baš legao. Bar se razlikuje od većine filmova u zadnje vrijeme. 7/10
 
Wonder woman.
Dobra glavna glumica..baš dobra :D

Inače film.. 4/10 recimo. Loše.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pratim temu neko vreme , ovaj film je zahtevao komentar da se neko ne zezne slucajno :D

Baby driver 1/10
 
Professor Marston and the Wonder Women 8/10

Veoma podcenjen film,radi se o tome kako je nastao prvi zenski junak wonder women. Meni licno bolji od samog Wonder Women filma.
 
Contratiempo
Auuuu, koja filmčina. Pod snažnim sam utiskom kakav kraj....
9/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Tu su moderatori, i daju rešenja o odmoru od 7 dana po potrebi.
 
Noch einmal - Auf kurze Distanz - sad kad sam odgledao, jako loš. Da nije po nekog parčeta tehnike, auta i sedog Laze Ristovskog, pomislio bih da je iz '70-tih koliko je passe, cliche i ostalo... 2/10

Ne znam šta je Lazi trebalo, valjda video da se holivudske glumačke vedete pojavljuju u ovakvim prčvarnicama za lovu, pa digao i on nogu.
 
Contratiempo
Auuuu, koja filmčina. Pod snažnim sam utiskom kakav kraj....
9/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk

Ja cu ga danas odgledati.

Tell No One (2006) - 7/10

Dobar film, jako mi se svidja glumacka postava. Volim da gledam ovog glavnog glumca, bas je dobar. Meni je malo konfuzan, ali zato sto je los prevod bio nisam bolji nasao. Jeste dobar film, svidja mi se. Malo nisam skapirao zaplet najbolje zbog toga 7/10.
 
Inace ja volim sve SCI-FI filmove i meni su transformersi extra, volim takve 'gluposti', Ali ljudi, Pacific Rim uprising je toliko mnjau vau njau mnjau mac mac od filma da ja ne mogu da verujem, toliko klise, toliko slaba prica toliko slabo sve da mi je zao sto sam ga gledao do 02h ujutru a radio od ranog jutra! Ocena 1/10... Inace ja nemam neke kriterijume ali ovo je boze sacuvaj!
 
Prozivali ste moderatore, evo, angažovali su se, šta još? Da vratim vreme nazad ne mogu :)
 
Pokušavam da se setim imena filma ali mi ne ide.
Mislim da je Rasel Crou u pitanju, mada možda i grešim.
Dok šeta ulicom sa prijateljem, objašnjava kako bi izgledao susret sa nekom naprednom vanzemaljskom vrstom.
U jednom momentu na pitanje da li bi oni pregovarali sa nama ili tako nešto, on odgovara: Da li ti kad vidiš bubašvabu pregovaraš sa njom ili je zgaziš nogom?

Mislio sam da je u pitanju film Beutiful mind, ali izgleda da nije.
 
Poslednja izmena:
The Vanishing of Sidney Hall Gledajte da ovaj film pogledate u komadu bez prekida kao kod mene, tipa "gde si sad našao da gledaš film? Ajde kafa! E, diž' se, idemo u šetnju"... Malo mi falilo da ga i ne odgledam ili da uključim magičnih >>x2, ali srećom nisam. Drugo, film je od RT kritičara tako srozan sa zelenišem da je to sramota, iako ne pridajem neki značaj tim felama tamo, ali ovaj film to nikako nije zaslužio. Vrlo, vrlo dobro ostvarenje, lepo zamišljeno, fino izrežirano i montirano. 7,5/10
 
Pokušavam da se setim imena filma ali mi ne ide.
Mislim da je Rasel Crou u pitanju, mada možda i grešim.
Dok šeta ulicom sa prijateljem, objašnjava kako bi izgledao susret sa nekom naprednom vanzemaljskom vrstom.
U jednom momentu na pitanje da li bi oni pregovarali sa nama ili tako nešto, on odgovara: Da li ti kad vidiš bubašvabu pregovaraš sa njom ili je zgaziš nogom?

Mislio sam da je u pitanju film Beutiful mind, ali izgleda da nije.
The Mothman Prophecies (2002)
https://m.imdb.com/title/tt0265349/

Blizu si ali je ipak u pitanju svetski Željko Samardžić - Richard Gere [emoji854]

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fala puno.

Zar ovo nije film u kome se na kraju ruši most i dešavaju neke misterozne stvari

Gledao sam ga pre koju godinu, ali moraću ponovo, jer sam bio ubeđen da Rasel Crou izgovara onu rečenicu.
 
Poslednja izmena:
Iz mog prvog ili drugog spojlera?
Jes da ga nisam gledao nekoliko godina, ali uopšte se ne sećam da Ričar Gir tu priča sa nekim čovekom o vanzemaljcima, niti pominje onaj deo sa bubašvabom.
To je više horor mistery, ali ako je neko gledao u skorije vreme, može li da potvrdi onu repliku iz prvog spojlera da ne skidam nepotrebno ako nije to.
 
Perfect strangers, odliačn film. Dobra 8ica.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Iz mog prvog ili drugog spojlera?
Jes da ga nisam gledao nekoliko godina, ali uopšte se ne sećam da Ričar Gir tu priča sa nekim čovekom o vanzemaljcima, niti pominje onaj deo sa bubašvabom.
To je više horor mistery, ali ako je neko gledao u skorije vreme, može li da potvrdi onu repliku iz prvog spojlera da ne skidam nepotrebno ako nije to.

The Mothman Prophecies (2002)

John Klein: I think we can assume that these entities are more advanced than us. Why don't they just come right out and tell us what's on their minds?

Alexander Leek: You're more advanced than a cockroach, have you ever tried explaining yourself to one of them?
 
Avengers Infinity war odličan,uživanje je bilo gledati ga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Uhh...ne mogu da gledam pre vikenda, jedva cekam.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
jooj i ja jedva ceka da ga odgledam. Znaci vredi ha? Vidim traje 2 i pol sata...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno