Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad vec hejtujete..

Verovatno najprehajpovaniji film te godine i jedan od najprehajpovanijih glumaca ikada :d
giphy.gif


i pravi spoiler
dT74g_640.gif

:d
 
Najiritantniji glumci ako se ja pitam su braća Franko i Set Rogen, a ne mogu da smislim ni Sandlera...
 
Da se vrnemo na temu...

...über rimini 7
 
Tolkien (2019)
Toliki sam hard core Tolkinov fan da čak imam njegovu tetovažu. :) Uživao sam u filmu.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Shazam!
Razocaravajuce lose, smorio sam se gledajuci. Trazio sam nesto lagano, ali ovo je bilo bezveze protraceno vreme.
 
Champions  (2018)


Jedan od boljih koje sam odgledao u poslednje vreme:)


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
 
71pg-fVbb8L._SY445_.jpg

The Love Witch 8/10

Dopao mi se, iako sam imao drugačija očekivanja iz trejlera prijatno me je iznenadio.
Inače režiserka Ana Biler je radila sve od scenografije do kostimografije.:)
 
tankešen bojici,kako mi je to promaklo??
 
^
Original je u stvari trilogija, meni je svojevremeno bolja bila od americke adaptacije
 
Skoro sve je bolje u orginalu od americkih adaptacija.
Samo kad se setim francuske Nikite i americke. Nije da je losa americka vertija, cak su i glumci dobri u njoj ALI francuska kida, ima smisla, dok kod americke sam se svo vreme pitao koga ovi zahe****ju...
 
Aladdin prvih 10tak minuta sam bio jako blizu da ugasim film, drago mi je što nisam. Vill izvukao film iznad proseka. 7/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
The House with a Clock in Its Walls

Više dečiji film ali za mozak na ispašu može da posluži :)
 
Night hunter prolazna ocena. Može se odgledati ali se ne gubi ništa ako se preskoči. 5/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Raw Deal (1986) - razbibriga u kojoj Švarceneger sve pobije a usput se ponovi poneka fora iz njegovih prethodnih filmova
 
Poslednja izmena:
Pa nemoj spojlovati *mjau**mjau**mjau**mjau* ga [emoji33]
 
U bre, pa zar u Svajcevim filmovima ima neka druga radnja sam da gi pobije sve na kraju. :d

936full-raw-deal-screenshot.png
 
Poslednja izmena:
Ili sa "bratom" De Vitom :)

Ima toga još...
 
Izdominirao u komandu :D.Pamtim da ih je slagao ko drva u tom filmu.
Odgledah avendzerse kraj igre(odgledao iz dva puta)lepo zatvorena ta prica.Meni licno se mnogo vise svideo prvi deo.Neka ocena 7,5.Nisam neki preterani fan mcu filmova.Malo me je sokirao onaj pocetak filma ali pretpostavio sam sta ce biti posle od prilike i lepo su se toga setili
 
"Hunter Killer"...hmmm, dopalo mi se. Zanimljiva ideja, nedostaje malo bolja realizacija efekata.
Ocenu bih dao za ~ pola višu od imdb rejtinga.
 
Avangers:End Game odličan,posebno zadnja borba

kad su se postavili pred bitku,točno sam pomislio ,,sad ćemo ti xxxxx kevu,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno