Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@X-kappa
Pa jeste alternativni univerzum, kao i svi ostali u knjizi, osim Keystone Earth koja se pominje koji je kao nulta tacka. Drugi Dzejk je iz Sveta Leystone Earth.
 
X kappa ko moze sa sigurnoscu da zna sta bi se desilo posle apokalipse. Pitanje koje se namece kakva apokalipsa je u pitanju.

Gledao sam Arrival. Odlican film. Tezak za sve one sa decom.
u prvi plan ne stavljam vanzemunce vec smisao zivota. Da li bih promenio tok svog zivota ako znam kakav ce biti? Imam dva deteta. Ne znam kako da formulisem ovo, ali da pre nego li sam dobio njih, spoznam sve emocije koje cu imati njihovim postojanjem i saznam da ce umreti od neizlecive bolesti. Kako promeniti to? Odluciti se da nemam decu zarad nemanja bola gubitka? Tesko formulisati. Ko shvati, shvatio je. Oduzeti pravo na zivot sopstvenom detetu zarad humanizma da ne trpi bol. Nije buducnost za mene. Zaista teska pitanja pokrece ovaj film.
Odlican.
 
Security (2017) - necu da kazem glup do bola, kazacu tup do bola - 2/10 - za preskociti
 
Resident Evil: Vendetta - ni BR ga nije izvadio... jako, jako lose... predvidljivo sa sve Majkl Bej u pokusaju efektima i fazonima... za ubijanje vremena super ali ako ga ne pogledas, ama bas nista nisi propustio
 
Mracna kula.
Koliko kapiram ujednom filmu su uterali sve knjige.
Tako da to moze samo da se zagrebe povrsina i to traljavo.
Pitam se kako li ce da ekranizuju Hronike Ambera
Ma jok. To je samo neki ***** film baziran na priči. Nema tu pola knjiga. Evo ja čitam opet,kod 5 knjige sam i nema tu 2,3 i 4 knjige uopšte a ni prve [emoji23] . Ni likova ni radnje.

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Baywatch - prava parodija na seriju :D scena kad se pojavljuje mentor i kreće muzika iz serije, vrh :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Hitmans bodyguard
Znaci nisam zeleo da se zavrsi film
Za mene najbolja akcija koju sam gleda skorije.

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
^^ Taman rekoh da pitam, Hitmans bodyguard nahvali i jedan ortak.

Sent from mTalk
 
@ Baywatch

Sta, Daddario vam kao ne valja?! Vidim niko je ne spominje. :d
 
Ona je Summer :D gde losa hah ona je najbolja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
+1 za baywatch i odmaranje mozga,onako dobra glumacka ekipa nije vidjena jos od pirane 3d.CJ objasnila
 
Odgledah ga i ja. :d Klasicna sprdnja, prelazna ocena samo zbog zenskih.



Ona je Summer :D gde losa hah ona je najbolja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

jo2tiSS.gif


:d
 
I CJ je dobra :) ma i sam David Hasselhof se sprdao u filmu na račun serije, plus konstantno provlačenje paralele lifeguard/police kroz ceo film je sprdnja na seriju. Jedino su sa muzikom preterali, soundtrack je sr**e.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Baywatch pravi letnji hit za iskljucen mozak i mene totalno podseca na prvi deo Pirane, 9/10 + oni kostimi na ribama, svasta je tu ispadalo tokom snimanja.
Gardiani 2 usiljeno i dosadno, a meni se prvi deo bas svideo.
p.s Haselhofa treba ubacivati u svaki film bar 10sec.
 
Mene plaši njena faca i ove oči, đavolja rabota :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Sunce li ti zarko, cime li se kljuka ovaj Efron?! [emoji50] [emoji50]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
WAKEFIELD 2016 - Дуго нисам гледао овако смислен филм. 8/10
 
The mummy - fin letnji hitic, akcija prava, ocekivano, fino za jednom odgledati. 6/10

Fate of the furious - takodje, letnji hit, napucana akcija, nerealne scene, najgori cgi koji sam ikad video al svejedno ispunjava svoj cilj. 6/10
 
@Avijon ... mi baš nemamo isto poimanje "finog letnjeg hitića" i "prave akcije" :d ... veće smeće od The Mummy nisam gledao u poslednjih 10-ak godina ... od mene 2/10 i to samo zbog Boutele :smoke:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno