Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Twins (Blizanci)

Predivna holivudska akcija u najboljem duhu tradicije osamdesetih.
Nešto kao Smrtonosno oružje ili Policajac sa Beverli Hilsa.
Arnold Švarceneger i Deni DeVito briljiraju u ovim ulogama, a finale filma iznenađujuće donosi emotivan rasplet od koga zastaje knedla u grlu.

Baš mi je legao film, preporuka.
 
dal si ga prvi put sad gledao, jedno 10 puta sam ga kao dete obrnuo.
svojevremno je bio planiran triplets drugi deo blizanaca a eddy murphy je trebao da bude treci brat.
 
Unhinged odmah na watch listu, čim vidim da film traje svega sat i po, dođe mi da mu dam ocenu više nego što zaslužuje. :d
 
Meni je Unhinged bas los film ! Russell tu zaista vadi glumom ali, film je bezveze ...nisam mogao do kraja da odgledam
 
Not without my daughter.

Филм је из 1991. а говори о Американки која је заробљена у Ирану од стране њеног мужа за кога се удала, узећи у обзир и културу и обичаје који тамо владају. Покушава да побегне назад са својом ћерком. По истинитој причи.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Let iznad kukovičijeg gnezda sa Nikolsonom. Odličan film.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Memento obavezno pogledati

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Nije mi se dopao, jeste originalan ali i previše konfuzan za moj ukus.
 
Voleo bih da nadjem i njega i Petparacke price snimljene u pravom vremenskom toku.
Naravno, ne kazem da je tako bolje, vec da vidim kako to izgleda.
 
Divlja Horda odličan vestern. Ma ima filmova...samo takvih.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
VilenjakNs, malo sistematizuj postovanje u ovoj temi:
film, ocena, lični utisak sa malo više detalja nego "odličan vestern".
 
Kratak sam i jasan. Ja kažem ti pogledaš i skontaš da te nisam navukao nego sam mislio to što sam rekao...

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Kratak sam i jasan. Ja kažem ti pogledaš i skontaš da te nisam navukao nego sam mislio to što sam rekao...

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

"memento obavezno pogledati" - nije baš u skladu sa pravilima. Uostalom, ja sam svoje rekao.
 
Preporuka za
Sheytan Vojud Nadarad (There Is No Evil)

https://www.imdb.com/title/tt11697844/?ref_=nv_sr_srsg_0


Iranski film, pobednik berlinskog festivala!

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Hvala za preporuku, odličan film...

Nažalost ostalih filmova ovog režisera nema u "radnji"...

EDIT:
Stvarno sam šokiran spoznajom da u Iranu obični vojnici na odsluženju vojnog roka moraju da izvršavaju smrtne kazne nad osuđenicima na smrt, i to vešanjem... Kontam da tripuju da ih tako čeliče, šta god... Ali je ovde lepo pokazano kako to može (rekao bih mora) ostaviti posledice na njih, i nekima uništiti život/budućnost...
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam.Svakako treba pogledati,obavezno platiti racune,porez i ostalo,ako ostane vremena vredelo bi pogledati Memento ako imate viška vremena,sarkazam level low ništa lično,necemo dubiti.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Evo tebi jedna opomena pa ti vidi kojim putem ćeš dalje ići.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno