Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@NightCrawler pazi ovo, u finalu je bilo stvarne lomljave. A tada nepoznat Džoni Dep je ispao iz kombinacije za ulogu, zbog mlitavog rukovanja :)

"Supposedly, eleven skaters went to the hospital on the first day of shooting the LA Massacre downhill finale. “Oh, that's real,” Hosoi says of one scene-stealing injury, “He's really injured, being worked-on by real paramedics…with real cigarette smoke coming out of his mouth.”

https://www.laweekly.com/still-thrashin-25-years-later-at-cinefamily-without-johnny-depp/
 
P-r-e-d-i-v-a-N!!!

lost.jpg
 
@NightCrawler pazi ovo, u finalu je bilo stvarne lomljave. A tada nepoznat Džoni Dep je ispao iz kombinacije za ulogu, zbog mlitavog rukovanja :)

"Supposedly, eleven skaters went to the hospital on the first day of shooting the LA Massacre downhill finale. “Oh, that's real,” Hosoi says of one scene-stealing injury, “He's really injured, being worked-on by real paramedics…with real cigarette smoke coming out of his mouth.”

https://www.laweekly.com/still-thrashin-25-years-later-at-cinefamily-without-johnny-depp/

Nisam znao ovo.
Neki od tih padova su i mene zaboleli iako sam mislio da su stuntovi u pitanju.
 
The Coma - ono cudo sa Bikovicem... A u... Uzas. Inte... resa...ntna... ideja ali izvedba, dijalozi, majko moja. Uverljivost karaktera je nekako zapala u, recimo nicim izazvanu, komu. Zaobici, ako iz trailer izgleda kao fol zanimljivo, a meni jeste, nije, nije vredno skidanja i nije vredno trosenja vremena. Da napisem da se neko ne zezne.

Yes, God Yes - ne znam, ne pijem, ne drogiram se, ne pusim, ne konzumiram kafu, jedem slatko ali da me secer toliko udari... Ne mogu se ni setiti, juce pogledao, ni da li sam pogledao do kraja. Jedan tinejdz horor, ne zanrovski vec zdravorazumski, koji nikako ni po koju cenu ne gledati, ikada.
 
"Capone", radnja filma o poslednjoj godini cuvenog gangstera.. Tom Hardi po obicaju razvalio ulogu.
 
Dve fraze iz tog filma sam zapamtio.
Britanci su rođeni da vladaju.
Ne radi ono što misliš, nego ono što ti ja (Britanac) kažem.
 
Ako nisi gledao sunset triologija mada je malo drugačije.

Nemacki 303 je odlican
 
Svugde je ocena ocajna, a bas sam se ponadao ovom filmu...
Nekoliko clanova ovde je potvrdilo da je hardi ok ali da je film katastrofa.
Znas kako, film jeste rastegnut, bez neke zanimljive radnje.Ali kad se uzme u obzir da je zamisao bila snimiti poslednju godinu Alovog zivota usled teske bolesti zbog koje je inace i pusten iz zatvora, radnja i ne moze imati neku zanimljivu akciju koja drzi paznju. Na primer da su snimali standardno njegov zivot do zatvora, takvih filmova ima stotine, i svi su zanimljivi.. Ovde su se vodili po istinitoj prici od strane Caponeove porodice koja je bila uz njega tih poslednjih godinu dana, i pokusaja da svi redom doznaju gde je Capone sakrio novac, ali bezuspesno..Kad se sve to uzme u obzir nije tu moglo mnogo sta zanimljivog da se snimi jer je covek bio bolestan. Hardi je svakako i u ovom filmu pokazao kako se glumi i zasto je tako dobra glumcina..
 
Capone je cisto gubljenje vremena sto se mene tice... Sve nekako razvuceno, Hardi koji mrmlja i balavi ceo film, neka nazovi prica u filmu, ma uzas....
 
Jel moze preporuka za nesto slicno kao Good Year al ne romanticno u fazonu adama sendlera i dzenifer aniston, znaci ne neko zatupljivanje..nesto tipa midnight in paris i sl.
Once.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nešto me uhvatilo da gledam ove stare filmove koje sam davno gledao i koje sam zaboravio pa sad obnavljam gradivo.

Altered States je žešći trip od filma :d
Nije mi ostao u sećanju prvi put kada sam ga gledao ali sad definitivno hoće
 
Dve fraze iz tog filma sam zapamtio.
Britanci su rođeni da vladaju.
Ne radi ono što misliš, nego ono što ti ja (Britanac) kažem.

Ne znam za šta su rođeni, ali znam da je Nikola Pašić prilično realno rekao neke stvari o njima još pre mnogo godina.
Ne volim generalizacije, ima i tamo finih ljudi ali sam se na žalost u praksi uverio, da je u dobroj meri bio u pravu.
Izvinte za off, bilo je jače od mene...
 
Greyhound 2020 2x sam zaspao iz trece zavrsio 5/10
 
The silencing solidan . Waldau bez greške kao i uvek. 7/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ni sam ne znam kako mi je dopao šaka film American Renegades (2017). https://www.imdb.com/title/tt4106376/?ref_=tt_urv
Ne znajući šta je krenuh da gledam.Toliko su nas popljuvali i nagrdili(Srbe ,jelte)
15 min sam izdržao i reših da potražim malo po forumima o filmu.
Lik je fenomenalno uradio recenziju filma,na momente sam se baš nasmejao.
Eto,baš i ne morate da odgledate film ali pročitajte recenziju.
http://chetnixploitation.blogspot.com/2018/09/renegades-2017.html
Uživao sam čitajući, pogotovo deo gde se osvrće na prave "uspehe" foka.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da mi je samo da mogu proučim mentalni sklop onih koji su na IMDB ocenili ovaj komad smeća ocenama 9 ili 10, pritom navevši da je reč o "odličnoj priči i likovima", "izuzetnom filmu", odnosno "filmu koji pokazuje filantropsku stranu tih vojnika".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno