Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako to mislis nije moguce snimati Indijanu Dzonsa danas? :)

Btw Bata (i nasi partizanski filmovi) imaju i dan danas kultni status u Kini...



Mislio sam da više nije moguće u našim krajevima snimati filmove o Valteru (komunističkom superheroju) što ga Kinezi i dan dans vole. A Ameri snimaju svašta... i dobro i loše. Indiana Jones je sjajan američki Valter, ali nije naš.:D
 
Ako neko pogleda Ad Astra do subote javite vredi li..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Simpatičan "azijski" romcom sa cameo gostovanjem Kijanu Rivsa.

https://m.imdb.com/title/tt7374948/
tumblr_pseiz2Iiry1qicspho4_r3_500.gif
 
Ready Player One. Ocena 6/10, i to sam velikodušan previše.

Čitao knjigu...
(koja je takođe overhyped)
 
The Meg 2018 sa Stathamom u glavnoj ulozi. Nije prelose, moze da se gleda. Videcemo kakav ce biti drugi deo. Za ovo 6/10.

Sent from my Huawei P30
 
Kako to mislis nije moguce snimati Indijanu Dzonsa danas? :)

Btw Bata (i nasi partizanski filmovi) imaju i dan danas kultni status u Kini...


Pogledajte prilog 274886
Nikoga u Kini nije briga za Batu i za partizanske filmove, stariji uglavnom znaju i to je to. Postoji kult novca, novih stanova i automobila. Uz blagu cenzuru gledaju se filmovi ko i u drugim zemljama, superheroji & co.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Naravno da nisu popularni kao filmovi o superherojima ali imaju kultni status i dalje.
Seminar koji sam posetio pre 2 godine o kineskoj kinematografiji (tj projektima koji su imali/imaju u sklopu Belt & Road inicijative ) i razgovor koji sam vodio sa Dr. Wolte (koja je specijalista na tom polju) govore drugacije. Cak je zena i sama pokrenula tu temu.
No mislim da je dosta patkometrije i razgovora koji se ne uklapaju u ovu temu...
 
Ad Astra

Slazem se sa komentarom iznad.
Smor, smor zesci. Neuspeli pokusaj da se predstavi da cela (naivna i plitka) prica treba da ima neki dublji smisao, previse naracije Breda Pita... Sve u svemu, popite jedan dupli espreso pre filma kako ne biste zaspali.
5.5/10
 
Upravo odgledah "Tolkien",biografsku dramu o zivotu tvorca najpoznatije naucnofantasticne trilogije "Gospodara prstena"..Nije lose,lep film,mada sam se nadao da ce dublje zagrebati njegov zivot..
 
Ad Astra je loš film. Još ja poverovao u hype.
 
Dragged across concrete 6/10
Od istog scenariste/pisca za Bone Tomahawk, ali je dosta losiji od navedenog. Neke scene nasilja (koje su u BT bile bas nelagodne) ovde deluju vestacki ugurano za taj "sok momenat".
 
Dragged across concrete 6/10
Od istog scenariste/pisca za Bone Tomahawk, ali je dosta losiji od navedenog. Neke scene nasilja (koje su u BT bile bas nelagodne) ovde deluju vestacki ugurano za taj "sok momenat".
Za fino [emoji4] nasilje pogledaj njegov treci film sa Vince Vaugnom, treš na kvadrat. Valjda Brawl in cell block 99

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Za fino [emoji4] nasilje pogledaj njegov treci film sa Vince Vaugnom, treš na kvadrat. Valjda Brawl in cell block 99

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Bas sam taj i Get the Gringo (nekim cudom sam propustio par poslednjih od Mela) "utefterio" sinoc nakon odgledanog DaC-a. Odgledacu ih ako stignem za vikend.
 
Poslednja izmena:
Ad Astra-zelim 2 sata nazad :) Mnogo glup i spor film... 1/10
 
Bas sam taj i Get the Gringo (nekim cudom sam propustio par poslednjih od Mela) "utefterio" sinoc nakon odgledanog DaC-a. Odgledacu ih ako stignem za vikend.
Ovo sa Vince Vaughnom ne ocekuk nista i bices zadovoljan. Nije los ali je treš. Doziraj se pred film

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Spajdi na maloj exkurziji busem u Prag - Pustio klincu od 5 god a ja sam povremeno gvirio iz dvorista. Njemu vrh a i meni (ali samo ako povremeno gvirite sa 5+metara)
 
^
Jesi gvirio kroz prste ili kroz tarabu? Jer i to zna da pokvari ugodjaj... :)

Salu na stranu, solidan je bio Spajdi ali je "spektakl" u 4k za kucni bioskop, prevashodno zbog efekta...
 
Tale (2018)

Izuzetan film rađen po istinitoj priči, koji me sa režiserskim umećem malo podsetio na jedan odličan, s moje strane pominjani
Gerald's Game
. Preporuka 8/10
 
Poslednja izmena:
Pusti klincu nekom pa nek ti on preprica :D
E da ne gledajte spajdija ako niste endgame.
 
Spiderman Far from home.... Veliki sam ljubitelj Marvel univerzuma, ovaj film spada po mom mišljenju u 5 najgorih, razocarao sam se.... Sve je šuplje osim efekata. Slaba trojka /10 od mene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dosta ljudi je čekalo remasterovanu verziju Balkanskog špijuna, evo ostvarilo nam se i to:
d6f3fae60d67e2d1fe90da0a62d0c7cc.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno