Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle citanja Inferna pogledoa i film...ako je knjiga losa film je gori 2x pogotovo
sto su izmenili kraj u odnosu na knjigu i napravili bljutavi holivudski happy end

Nadam se da nece i ekranizaciju The Lost Symbola ukakiti...

The dead have highways
 
Opet pogledao Camp X-ray. Ne znam sto mi je toliko cucnuo film.. drugi put mi mozda i bolji.

Sent from TT
 
Odgledao Power Rangers
Akcija traje samo poslednjih 20min, i iskreno film vraca u detinjstvo, bez obzira koliko je moglo bolje da se uradi uzivao sam svaki sekund, i radujem se nastavku ako ga bude.
Ps, ima mid credit scena, najezio sam se :D

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Odgledao Power Rangers
Akcija traje samo poslednjih 20min, i iskreno film vraca u detinjstvo, bez obzira koliko je moglo bolje da se uradi uzivao sam svaki sekund, i radujem se nastavku ako ga bude.
Ps, ima mid credit scena, najezio sam se :D

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Jedva cekam da gledam [emoji3] A realno kod Mocnih Rendzera je akcija uvek bila poslednjih 5 minuta epizode. Za mid credit scenu sam skoro siguran da je
zelenko [emoji3]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odgledah sinoc ovaj spanski film:
http://m.imdb.com/title/tt4857264/?ref=m_nv_sr_1
Sta znam, ideja je bila da se napravi "jak" zaplet i da se na neki nacin "zbuni" gledalac komplikovanoscu scenarija. Ali nekako imam utisak da se ovaj film ponavlja i da je ovo samo 100-ti put ispricana slicna prica. Par scena je dosta naivno odradjeno i imam utisak da u stvarnom zivotu nema sanse da bi neko reagovao na nacin kao u filmu. Sve u svemu recimo da je ovo solidan film za ubijanje vrrmena. Ocena, 6.5 od mene.
 
Baš sam hteo da pitam da li je neko gledao Rendžere, upravo devojku pokušavam nagovoriti za odlazak u bioskop. Dužna mi je za 50 shades of crap, pa sad razmišljam da li da iskoristim wild card za ovo ili Transformerse :D

Edit: da li je realno da Bryan Tyler ovako loše uradi soundtrack? Očekivao sam brutalno obrađenu MMPR temu, a ono kesa...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne budi od onih koji vodi devojku da gleda film koji je ne interesuje, pa onda cacka telefon ili prica, fasovao sam dvoje takvih na Star Warsu, da je film trajao 15 minuta duze, nastao bi haos, pola bioskopa htelo da ih bije :)
 
Odgledah sinoc ovaj spanski film:
http://m.imdb.com/title/tt4857264/?ref=m_nv_sr_1
Sta znam, ideja je bila da se napravi "jak" zaplet i da se na neki nacin "zbuni" gledalac komplikovanoscu scenarija. Ali nekako imam utisak da se ovaj film ponavlja i da je ovo samo 100-ti put ispricana slicna prica. Par scena je dosta naivno odradjeno i imam utisak da u stvarnom zivotu nema sanse da bi neko reagovao na nacin kao u filmu. Sve u svemu recimo da je ovo solidan film za ubijanje vrrmena. Ocena, 6.5 od mene.

Imao sam sličan utisak. Ppreviše naivno da bi bilo što komplikovanije i zamršenije.
 
Pogledah sinoć Split Tema odlična i uvek aktuelna ali mi sama radnja njanjava. Početak bio obećavajući ali pada negde od polovine, poslednje trećine. Odlična Gluma James McAvoya, kao i male bonbonice Anya Taylor - Joy, poznatije iz odličnog The Witch. Ocena na imdb-u previsoka za ovakav prosečan film, ali ništa čudno. Od mene 5/10.
 
Poslednja izmena:
Velikodusan si.
Ja sam ga juče odgledao. Sve i da je bila Jenna Jameson u najboljem izdanju, ne zaslužuje više od 5 :)
 
Poslednja izmena:
Ja bih dao 1,5 i to na misice (zbog Kate ofc). Jedan od najgorih filmova ikad, u rangu sa Uwe Boll the best of. Cak sam pomislio da je Uwe uzeo zenski alias i snimio ovu nakaradu od filma. Rezija, editing, likovi, dijalozi, neki kadrovi koji se ponavljaju, antiklimaks scene, sve na mestu:D A sad da upotpunim trash nedelju pravac na novi Rezident Evil pa se roknem sa TheFlash musical epizodom:d
 
Poslednja izmena:
^svaka ti cast ako si u stanju da sebe toliko samokaznjavas tresom... :) Verujem da bih sam gurao viljusku u steker da se vratim u normalu posle samo te epizode The Flash, a kamoli celog paketa koji si naveo...
 
Split je relativno mlak i sve kao sto je Banexbanex rekao, ali kraj je odlican. Nisam ni pretpostavljao da ovo moze biti
origin story u Shajmalanovom svetu gde je sve povezano. Radujem se sledecem njegovom filmu, koji verujem da ce maksimalno iskoristiti kameo sa kraja i likove iz ovog filma. Odlicno neforsiran nastavak Unbreakable u istom stilu.
 
Ne budi od onih koji vodi devojku da gleda film koji je ne interesuje, pa onda cacka telefon ili prica, fasovao sam dvoje takvih na Star Warsu, da je film trajao 15 minuta duze, nastao bi haos, pola bioskopa htelo da ih bije :)
Gledala ih je i ona kao dete, nije od onih koji čačkaju telefon.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Power rangere nisam mogao da podnesem ni kao dete...[emoji1]
 
Alo rendzeri, uzmite sobu ;) :D

188846_479192728820291_1971315909_n.jpg


Trash (2014)

Odlican film. Na vasu preporuku. Ne propustite.
 
Je l' se seca neko poslednje epizode, to su valjda bili Space Rangers, kada koncno skinu kacige pa Balk i Skalk (kako se vec zovu) padnu u nesvest? :) Dogadjaj jedne generacije, rendzeri nakon toga su bas drugaciji i jos *****niji ;) Ne znam kakav ce film biti, kontam da je to namenjeno nama a ne novim generacijama, ali videcemo.
 
Ja sam mislio da sam jedini iz svoje generacije koji nije gledao mocne rendzere ali bogu hvala ima nas jos :)
 
Ja sam već bio mangup kada su rendzeri bili aktuelni i nisam ih pratio, ali mi je zato animirani Voltron bio vrh vrhova kada sam bio klinac.Skoro uhvatio klinca kako gleda novi Voltron na netflixu, nisam imao pojma da su oživeli ponovo serijal.
Počeo i ja sa njim da gledam ☺️

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Voltron, Svemirski kauboji, transformersi i jos jedan ne mogu da se setim imena. I noviji megas xlr dobri crtaci :)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Taj rad ☺️ i dan danas pamtim temu iz Sajber rajdera i onaj zvuk bič-a haha, gde smo mi otišli sad [emoji1]

Sent from my D6603
 
Je l' se seca neko poslednje epizode, to su valjda bili Space Rangers, kada koncno skinu kacige pa Balk i Skalk (kako se vec zovu) padnu u nesvest? :) Dogadjaj jedne generacije, rendzeri nakon toga su bas drugaciji i jos *****niji ;) Ne znam kakav ce film biti, kontam da je to namenjeno nama a ne novim generacijama, ali videcemo.
Kada razbijaju Zordonovu tubu i cela galaksija postaje dobra, čak i stari negativci.... Tu je trebalo da se završi mada verujem da je 90%nas koji smo pratili, prestalo da gleda :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Himen. :)

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Drugačije se piše, al' OK :d
 
Men in Hope

Solidna komedijica za ubijanje vremena, preporuka od mene (pre svega zbog glumica :beat::hump:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno