Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obnovio gradivo, They Live film za sva vremena.

Pojma nisam znao da se glavni lik u filmu zove Nada. Možda ipak ima Nade za ovaj svet [emoji1787]
 
Ponovo gledao jedan od mojih omiljenih horora "In the mouth od madness"......I odusevio se koliko je dobar,maestralna gluma Sem Nila…...svaka preporuka za ljubitelje Kinga ali i Lafkrafta…..

Takodje odgledao i noviji horor "The Forest",bas mi se svideo….sto se sve redje desava sa novijim hororima….
 
Cela Carpenterova Apocalypse trilogija je odlicna.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Reprizirao sam Don't Tell Mom the Babysitter's Dead :d

Još jedan film iz 90tih koji se stalno vrteo na TV-u tih godina :d

Treš limunadica...
 
Mirage

Od lika koji je radio Nevidljivog Gosta i El Cuerpo (lepse mi zvuci nego, lesh ili telo). Nevidiljivog Gosta nisam ni odgledao posto sam El Cuerpo gledao par dana ranije i omdah sam skonato film posto su na isti bukvalno sablon. Mirage nije ta vrsta filma, Mirage je nesto kao Dark ali drugacije. Ima klisea sto kazu kolege ali ne bi trebalo propustiti film. Vrlo zanimljiv i dobar film.

P.S. ovaj tip (Javier Gutiérrez ) sto je glumeo i u La Isla Minima za klasu bolji glumac od ostalih.
 
Poslednja izmena:
Sva tri filma su se meni svidela. Volim filmove na taj fazon..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
E ovo je filmčina, za razliku od "Kome" sa Miloš Bikovićem i sličnih splačina.

https://www.imdb.com/title/tt7672068/
die3.jpg
 
Mortal Engine zanimljiv film, nije mi jasno zašto je toliko napljuvan i podbacio u zaradi. Toliko mi se svideo taj svet da sam krenuo da čitam knjige. 8/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Taxi Driver /2017/

Auuuu kakav film...nisam imao pojma o ovim događajima koji su opisani u filmu.

Počeo mi film sporo, čak sam razmišljao i da batalim ali drago mi je da nisam.
 
https://www.imdb.com/title/tt0063688/?ref_=nv_sr_srsg_2

The Thomas Crown Affaire, 1968. 8.5/10. Kako su nekada dobro radjeni filmovi, i kakvi su nekada bili glumci. Radnje se tecno odvija, sada mora obavezno do pola filma glavni junak da otkriva svoju zensku stranu i da imamo humor ala Adam Sandler.
 
Koji beše ruski sf dobar? Sad videh sputnik pa se setio da se pominjao neki dobar ruski sf.
 
Sinoć sam odgledao ponovo Undergang (2004), 10/10. Režija, gluma, scenografija, kamera, sve je fantastično.
 
Koji beše ruski sf dobar? Sad videh sputnik pa se setio da se pominjao neki dobar ruski sf.

Ako misliš na neki noviji ovaj Avanpost ili The Blackout na engleskom me je baš pozitivno iznenadio.
Inače u zadnjih mesec dana pogledah baš dosta filmova izdvojio bih kao dobre i odlične: Hostiles,Nightcrawler,Knives Out,Brimstone,Small Crimes,The Silencing. Jedino što sam zažalio je što sam gledao You Should Have Left film bukvalno o ničemu
 
Avanpost jeste dobar, ali su mogli jedno 20 minuta minimum da skrate film (bilo je nepotrebnog praznog hoda). Ali i sa tim na umu, dobar film, u rangu Hollywood-a što se produkcije i cg-a tiče. Priča je ok, nešto drugačija od većine koje obično idu uz ovakav film.
 
Poslednja izmena:
Kin dza dza je kultni film. Secam se da sam ga davno gledao. Hvala kolegi na podsecanju.
Ku :)
 
Dobar je Salyut. Ima nekoliko smešnih scena, ali je cela priča istinita i baš zanimljiva.

Pre svega mislim na one poglede ruskih i američkih astronauta koji kao da su ispali iz indijske kinematografije. :D
 
Netflix-ov Project Power dobar za ubijanje dosade. Jamie Fox i Levitt u tandemu. 6/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ako misliš na neki noviji ovaj Avanpost ili The Blackout na engleskom me je baš pozitivno iznenadio.
Inače u zadnjih mesec dana pogledah baš dosta filmova izdvojio bih kao dobre i odlične: Hostiles,Nightcrawler,Knives Out,Brimstone,Small Crimes,The Silencing. Jedino što sam zažalio je što sam gledao You Should Have Left film bukvalno o ničemu

Ima i orginalni ruski snimak... (ja ne volim da gledam sinhronizovane filmove, radije ne gledam uopste, totalno mi menja ugodjaj kad cujem rusa kako prica "cisti" engleski sa vrljavom sinhronizacijom...)
 
Blackout je drugi naziv filma za zapadno trziste, nije sinhronizovan.
 
^
A ja papak gledam o kom filmu pricate, misleci da su Avanpost i Blackout dva razlicita filma. Inace da, moze da prodje.
Takodje preporuka u narodnoj biblioteci za VXT "izdavaca", posebno za azijske filmove, skoro su "izdali" frisko u 1080p dosta starijih japanskih koje je bilo moguce naci samo u losijoj 9xxp ili 720p verziji (~2-2.5gb po filmu + titlovi upakovani)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno