Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^
Zato je ozbiljno podbacio na box office, nisu ni pokrili troskove snimanja.
 
Odgledao par filmova u poslednje vreme:

The Great Wall (2016)
Glupost od filma, jedina dobra stvar u celom filmu su kostimi ali ni to ne drži dovoljno pažnju. Ocena 2/10

Why Him? (2016)
Za divno čuno, solidna komedija. Fino smo se smejali, svi u društvu zadovoljni filmom. Ocena 6.5/10

The Founder (2016)
Činjenica da je snimljen po istinitoj priči daje određenu težinu filmu, pogotovo što se radi o poznatom brendu. Michael Keaton standardno odličan, šteta što mu Holivud nije davao više uloga. Ocena 7/10

Lion (2016)
Jedan od najboljih filmova koje sam gledao poslednjih godinu, dve, baš me pogodio i potresao. Takođe istinita priča, apsolutna preporuka. Ocena 9/10
 
Pa logično je da je Kina finansirala film, da se promoviše ... nešto ... Nisu baš razradili tačno šta uglavnom :D
 
Kina kupila vecinu studija u Holivudu. Ubrizgavaju svez kapital u americku filmsku industriju u americkim "supljim" apoenima a sve u svrhu kineske promocije i infiltriranje sto je vise moguce agenata tajne sluzbe medju obican narod u USA, da u slucaju nekog shajzea imaju igrace na terenu, a i rezerve takodje. :)
A filmska umetnost je gurnuta na marginu, bitno je da se napumpa eksplozijama, da vuferi u sali tresu pod, da se koristi sto vise fast cut, da se forsira mrdajuca kamera i da se ne zna ko koga i zbog cega. Princip je da 60% od budzeta za film ide na marketing, a ostatak za specijalne efekte i ono malo za glumce i ostatak ekipe.
 
Legendary su kupili, a on je smesan u odnosu na ostale americke gigante + ne rade distribuciju tako da ako hoce da im film iko gleda moraju da dele kolac s Warnerom, Universalom...
 
I Dizni je njihov buraz, to je ono sto sam ispratio, verovatno imaju jos dosta akcija u drugim studijima ...
 
Nema ni 1 Kineza u Dizniju.
 
Manite samo da vidite zavere gde ih nema, mi pošteni teoretičari zbog vas dolazimo na loš glas.
 
The Founder - 8/10
Onaj od filmova gde na kraju istog ustanete besni :)
U svakom slucaju, preporuka za ovaj film!
 
Upravo. S jedne strane m, sto kaze kolega, sam besan zbog tog nacina, s druge strane potpuno razumem. I ne samo u takvom biznisu vec u svakom. Ne moze nista na finjaka
 
Sleepless prolazna ocena samo zbog Michelle ☺️
Mada se i Jamie potrudio, ovo je cini mi se prvi film u kojem mi je bio skroz prolazan sa glumom.

Sent from my D6603
 
Fast&Furious 8 - zabava u maniru prethodnih par delova, malo vise komicna nego do sada.
Ocena 7/10
 
Cuj zabava :D

Sad si me bas "zabavio" ovim komentarom :)
 
The Invitation

Tesko i dosadno s*anje od filma...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Why him? Ispod proseka, par smešnih scena sa Mr. White-om. Ostalo bzvz. 4/10

Sent from my D6603
 
Taj "Why him?" nije neko remek delo, ali ne pamtim da sam se više smejao u skorije vreme na neku komediju, gledljiv film skroz.
 
Why him 9/10 od mene.
Ismejao sam se kao boodala. Zadnji put sam se smejao tako kad sam gledao prvi Ice age.
Gluma je odlicna za jednu komediju a humor je vise nego odlican. Sto se mene tice potpuno iznenadjenje. Svaka preporuka, film za opustanje, za drustvo ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Why Him je meni licno bio uzas, a u poslednje vreme mi je najsmesniji bio Jennifers Body sa Megan Fox, koji sam gledao drugi put i ne shvatam kako mi nije bio (tako) smesan prvi put.

Why Him? je neubedljiv od pocetka do kraja, humor je plitak, prostacki.. Vecina modernih "komedija" je tog tipa.
 
Odgledao Interstellar(2014) i Passengers(2016) oba filma su mi bezveze,Interstellar malo bolji,ali opet...

Kakav je Allied,vredi li gledati?
 
Ništa posebno. Može da se pogleda. Meni lično su ta dva koja si spominjao bolja :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
A Dog Purpose, odličan.
Get out, solidan, lagana zabava.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno