Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle dosta vremena pogledao ponovo The Graduate Genijalan film, muzika, gluma, dijalozi 9/10
 
Poslednja izmena:
Morao sam da se oporavim od sinoc. Odgledah War horse. Ne znam zasto sam ga zaobilazio. Jako dobar upakovan film. Od mene jaka 8
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Shot caller

Zbog čega je onaj Meksikanac Herold baš tražio moneya da odradi posao sa oružjem i zbog čega je hteo da ga ubije ?
Deluje mi kao film sa dosta rupa a nije mi pomogao ni očajan engleski subtitle .. :/

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@fkloznica
Zato što mu je Lanister spasio život ispred kamera u zatvoru. U kom trenutku je tačno pukla ljubav ne sećam se tačno.
 
Sve u svemu jako prosečan film.
Od mene 5/10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Definitivno prehajpovan film, posebno u ovoj temi.
Ali moze da se gleda, nije ocajan vec u okviru proseka.
 
Погледах јуче Ит по мени бољи од оригинала, и оцена је 7-ца.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da li je uporediv sa knjigom, posto je ta knjiga jedna od najboljih koje sam pročitao, a film sumnjam da može da dostigne i 20% knjige :)
Večeras idem da gledam, pa javljam.
 
Heh, pa novi IT nije rimejk prethodnog filma, da bi se prethodni nazvao originalom :) Po knjizi su nastali i jedan i drugi, knjiga je originalna, a ne film ;) U svakom slučaju, i ja videh neke pozitivne kritike na netu. Da se ljudi u bioskopima manje ponašaju kao stoka, overio bih ga tamo, ovako ću sačekati neki dobar kvalitetan rip.
 
Bez off-topic-a o bioskopskoj nekulturi, davite temu.
 
T2 Trainspotting Ispunio očekivanja, iako stojim iza toga da se film kao što je Tranispotting iz 1996 nikako nije smeo dirati i čačkati, ali ponavljam, dobar film, dobra zabava i zdrav škotski (britanski) humor! Jakih 7/10.
 
A eto meni je bas bio otuzan. Matori su oni za takve stvari.

Mumija nova, eh, ne bi preporucio. No zbog nje pogledao onaj iz '99, njega bi preporucio :D
 
T2 meni bio baš tužan. Cenim da sam previše vezan za original.
Podseća me iz nekog razloga na filmove Edgar Wright-a i Simon Pegg-a što bi trebalo da je kul al opet mi nešto baš nije legao.
 
Ljudi, skraćenica T2 je samo za jedan film, nemojte da bogohulite! :D Inače, slažem se Edgar Wright i Simon Pegg prave dobre filmove.
 
Odgledao sinoc novi 'IT' i bogme super je odradjen film, podseti me malo i na seriju Stranger Things, sto zbog klinca iz serije sto zbog same atmosfere u filmu. Scene sa Pennywise-om su po meni odlicno odradjene i ostavljaju jak utisak, muzika je mozda mogla malo bolja da bude al ok. Gluma klinaca je super.
 
Ranije sam napisao da se bojim da ne ispadne još jedan klasičan jump scary horor. Ako sam dobro razumeo pohvalu, moja bojazan nije bila opravdana?
 
Vidim i ja kritike po netu, da je IT odlican. Konacno nesto Kingovo da odrade kako valja...

Novi Trainspotting je jedno od najvecih razocaranja.
 
Uzasan je nastavak Trainspotinga jedino sto valja u njemu su scene iz keca sto su ubacili...
 
We Go On - zanimljiv triler/horor - 7/10 - Moze da se gleda.
 
Kad smo već kod Simon Pegg-a, naleteo na Paul (2011), na Prvoj, zadnjih pola sata doduše, film je sprdačina žešća, a ni ekipa nije loša.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ok film za pogledati. Ali nije na nivou njegovih predhodnih.
 
Pratim temu, ali do sada nisam ostavljao mnogo komentara. Uglavnom pokupim predloge, pogledam malo na imdb-u ocene i 'review-e', i odlucim da nesto pogledam.

Medjutim, sada sam prosto nateran da ostavim komentar. :)

Dakle:

Eskiya

Ne znam da li sam ovde pokupio preporuku ili negde drugde ali film je pravo remek delo.

Njihove 'serije' od milion epizoda ne gledam. (kao sto nisam gledao ni indijske, spanske, i sve ostale koje sluze za ispiranje mozga). Pa ipak, odlucio sam da dam sansu ovom turskom 'filmu', ne zeleci da me predrasuda spreci u tome.

Dakle @NIghtCrawler tebe treba zatvoriti i kljuc unistiti. :)

Ovaj 'film' nije 'dno'. Dno su neki drugi filmovi. Ovaj film, koji je za tebe 'remek delo', (sad' mozes da se vadis da je bio u pitanju sarkazam)... 'ovo' je takav trash, da nisam siguran da bi bilo ljudski i svog najgoreg neprijatelja muciti tako sto ces mu pustiti da ga gleda. U odnosu na ovaj turski 'film', Spajdermen i ostali (najbanalniji) holivudski (marvel /dc comics) filmovi su 'true-story'. Nemam reci. Nemam! Da su imali ideju da naprave parodiju, ne bi mogli 'ovako nesto' da naprave.

Znaci:
Eskiya aka The Bandit (1996) - NE GLEDATI !!!

^ smatrajte da ste bili upozoreni :)


-------------------------------------

Dalje...

Wonder Woman (2017)

Film je imao dobre ocene dok se jos prikazivao u bioskopu. Posto, ipak, nisam otisao da ga odgledam, smatrao sam da sam, moguce, napravio gresku. Odlucio sam da sacekam da se pojavi dobar snimak. Pre par dana sam konacno odgledao film.

E, 'ovo' je vec 'bolje'. Ovo je ono sto se zove 'dno' od filma. :) Efekti jesu dobri. Svidele su mi slow-mo scene. Ali bre...ovoliko patetike. Ovoliko naivnosti? Cak i kada, svesno, uzmem u obzir da je to 'hero' film, po liku iz stripa. (doduse americkog, jer kod njih su svi stripovi zasnovani na junacima sa van-zemaljskim super mocima). Vise mi se svidela Wonder Woman iz onog filma koji je uradio Beni Fleka sa Spajdermenom i Betmenom (gde ga je on i glumio). Ovo mi je skroz naivno.

-------------------------------------

The Hitman's Bodyguard (2017)

Ovo je zaj3bancija. Radjen je kao zaj3bancija. I kao takvog sam ga i prihvatio odgledati. Odlican film da 'odmoris mozak' i da ti na kraju ne bude krivo.

-------------------------------------

Contratiempo aka The Invisible Guest (2016)

Neko je i ovo bio predlozio. Ok, nije 'ludilo' od filma, ali je film dobar. Nista 'do sada nevidjeno' (vec su radjeni filmovi sa slicnim raspletom) ali necete imati osecaj da ste 'bacili' 100-ak minuta vremena.

-------------------------------------

El cuerpo aka The Body (2012)

Ok film. Jos jedan za koji vam nece biti krivo sto ste ga odgledali. Naravno nista 'wow'.

-------------------------------------

Perfetti sconosciuti aka Perfect Strangers (2016)

Odlicno odglumljen film. Na kraju filma, bar na trenutak ces se zamisliti (ako to vec nisi u toku gledanja). Preporucujem.

-------------------------------------

La cara oculta aka The Hidden Face (2011)

Ovo mi je bilo zanimljivo gledati. Verovatno iz razloga sto je, za mene, atmosfera i sama prica filma licila kao da je ekranizovana neka od epizoda Dilan Dog-a. Nekako sam imao takav osecaj. Znaci preporuka za ovaj film.

-------------------------------------

The Best Offer (2013)

Odlican film. Film drzi paznju i ne zelis da ga prekines dok se ne zavrsi. A kraj... pa, odgledajte film. :) Preporucujem ga.

-------------------------------------

Eto, toliko od mene. :)

Neko je preporucivao neke argentinske filmove pa cu to potraziti da vidim koji su filmovi u pitanju. Nadam se da su im price dobre kao kod ovih evropskih (spanskih, italijanskih) filmova. Ako neko moze da mi predlozi jos neki takav da valja, samo napred.

A na tebe @NightCrawler sam ljut! :)
 
Poslednja izmena:
od sada pratim tvoje postove

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Rekvijem za gospodju J...uzasno depresivan film, sve vrijeme sivo i crno, pakao...bas sam sje.an nakon gledanja , Karanovicka od Petrijinog venca na ovamo samo ima takve uloge..nimalo dopadljiv film, ne preporucujem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno