Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh odlicno. Onda mora da je dobar. Hvala na preporuci!

Odličan je film, stariji Franco rasturio, mlađi bi realno trebao već da traži neku drugu profesiju, ne ide mu ovo nikako. Samo film je vrlo diskutabilan po pitanju stvari koje su vezane za Tommy-ja, ipak je lik super tajnovit. Niko mu ne zna ni pravo ime, a kamoli bilo šta drugo :D.
 
The Disaster artist

87q84.gif


Sta sam upravo gledao.. zasto je napravljen ovaj film, verovatno veca enigma nego zasto je napravljen film po kom je ovaj pravljen... jbt.

Meni bi bilo dosta da vidim glumacku postavu i da znam da je za preskakanje. Ne znam sta si ocekivao.

3 Bilboards Outside Ebbing Missouri meni super film. 8.5/10.
Jedan od retkih bez koneca da mi se dopao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidite i da ima odusevljenih filmom :) A ja sam naseo na preporuku iz 'pouzdanog' izvora, ne verujem nikom vise..
 
Ne vredjam nikoga niti iciji ukus, ali i ja imam u okruzenju par osoba koje mi kazu da su pogledale odlicnu komediju i kad pitam ko glumi a navedu mi bilo koga iz ekipe Seth rogen, James Franco, Jonah Hill, Russell Brand..hvala ali ne hvala.
 
Apsolutno se slazem sa ovim ^^
 
Ne vredjam nikoga niti iciji ukus, ali i ja imam u okruzenju par osoba koje mi kazu da su pogledale odlicnu komediju i kad pitam ko glumi a navedu mi bilo koga iz ekipe Seth rogen, James Franco, Jonah Hill, Russell Brand..hvala ali ne hvala.
Dobro... Znaju da ubodu i neki zanimljiv film. U suštini mislim da se oni tako dobro zezaju i za to su još i plaćeni. Ali daleko su od neke glumačke elite, kao u ostalom i većina domaćih savremenih glumaca.

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
Odličan je film, stariji Franco rasturio, mlađi bi realno trebao već da traži neku drugu profesiju, ne ide mu ovo nikako. Samo film je vrlo diskutabilan po pitanju stvari koje su vezane za Tommy-ja, ipak je lik super tajnovit. Niko mu ne zna ni pravo ime, a kamoli bilo šta drugo :D.

Ako nista drugo verujem da je dobro zezanje. Iz te ekipe Franco ume nekad i dobro da odradi ulogu. Takodje Jonah Hill uopste nije los glumac i zna itekako da se prilagodi ulozi, sto je pokazao u par filmova, ali ne verujem da ce ikada moci da skine etiketu "funny fat guy".
 
Meni nema etiketu "funny fat guy", samo "fat guy" :d
 
Pa da li jeste ili nije možemo da vodimo debatu... Poenta je da je težak (pun intended) 20-30 miliona sigurno sa nekim razlogom. Od cele te ekipe ima možda i najviše talenta za glumu...
A o J. Franco-u treba malo pročitati - u najmanju ruku je ekscsentrik... Ne divim se odnosno divim se kako takvi ludaci uspevaju u Holivudu... (Hitchcock anyone?!)
 
Poslednja izmena:
Pa da li jeste ili nije možemo da vodimo debatu...

Naravno, svako svoj ukus ima. Meni su oni svi đuture na nivou A. Sandlera te ne gledam. Ali svakako imaju svoju publiku to ne poričem.

OnTopic: Odgledao sam i onaj novi Jumanji. Naterala me devojka da idem u bioskop :d. Na kraju moram reći da mi je bio skroz zabavan film. Ako zanemarimo prvi deo koji nema šanse da sustigne u glumačkom aspektu, dobra zabava. Ocena 6,5/10. Svakako bolji odlazak u bioskop od novog Star Warsa.
 
Up in the Air ,odgledao ga ponovo posle dužeg vremena ,odlična drama . Clooney odličan kao i ostali glumci . Najviše mi leže ove drame ,u zadnje vreme nikako da uhvatim neku kvalitetnu novu dramu,sve dža,bu tras filmovi.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od Rogen i ekipe, Sausage Party uopste nije bio los, cak sam se i dobro ismejao. Nijedan drugi od njih mi nije ostao u secanju..


Sto se Jumanjija novog tice, cim vidim The Rocka, zaobilazim u sirokom luku. U svakom drugom novijem filmu on glumi, a nema pojma i kida mi zivce.
 
^Pineapple Express i Superbad. Franco ima par sasvim korektnih uloga, ali mi je 127 hours ostao u secanju...

Inace lik koji je radio na filmovima sa njima (producent) je takodje radio i na seriji Preacher... Pa prosudi sam...
 
Poslednja izmena:
Patriots day jaka 7-ica,držao paznju punih dva sata.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ma ne sumnjam, ali tajming mu je mnogo providan. Eto sad kad je kultni film, da se i ja javim.
 
Pojavio se u biblioteci The Man from Earth: Holocene

Message from the director.....:

Thanks for taking the time to watch our new movie, "The Man from Earth: Holocene".

In order to make sure that every single person in the world who wants to see the
movie has access to stream or download it, we are uploading it ourselves to the
filesharing community.


But just because the movie may be free to watch, it wasn't free to make.

That's why we're so grateful to all of you who visit http://www.ManFromEarth.com
and make a donation -of any size- if you've watched the movie without paying for
it up front.

It's a revolutionary global experiment in the honor system. We're asking people:
"If you watch our movie, and you like it, will you pay something directly to the
people who made it?"

Please share *ONLY THIS FILE* and don't make any edits or changes. Also please
don't post the movie to YouTube, or to any other for-profit sites where a third
party could charge people to see the movie. That would not be fair, or in keeping
with the spirit of what we are trying to do by sharing the movie with everyone.

Once again, we thank you for your support, and I hope you enjoy:
"The Man from Earth: Holocene"
 
Poslednja izmena:
IT
Koje smeće od filma čoveče, ne zaslužuje ni da se piše šta ne valja jer ništa ne valja!
Ljudi su jaoooo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Covek sa Zemlje 2 : Holocen

Ovaj film je sve sto prvi film nije bio. Ne verujem da je mogao vise da razocara. Necu ni da ga udostojim ocene. Ali niposto ne preporucujem.
 
Blade Runner 2049

Odličan nastavak (sequel), pravo osveženje u pogledu Sci-Fi žanra a po mom skromnom mišljenju najbolji film u 2017 godini.
 
Meni je prvi deo bio 10/10
Jedva čekam da odgledam nastavak.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno