Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tesla... ne daj me bože; u životu sve radiate, samo Teslu nemojte da gledate, poštedite sebe i živaca i novca!


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
cojamen

Jel si gledao Ubistvo u orjent ekspresu, mozda malo slabiji od tog ali na slicnu foru. .
Sad pogledah na IMDBu i vidim da mi je u watchlisti, verovatno sam ga dodao 2016e :D
Videcu da ga pogledam. Hvala.
 
Ima. Vidi i ovaj ako nisi. Davno sam ga kačio ovde ali itekako vredi pogledati.
Mandariinid

Hvala na preporuci. Odlican film. Kao klinac sam gledao ciklus gruzijskog filma na tadasnjem prvom programu. Imaju bas dobru kinematografiju. Ovaj prvi sam pogledao pre par dana na HBO. I on je dobar, ali mi je Mandariniid puno bolji film.
 
"The Machinist", Sjajni Christian Bale, surovi profesionalac.. Odlican film, drugi put pogledan.
 
Druk (2020) aka Another Round (2020). 8/10

Preporuka, Mads nemoze da izneveri! Bas lep film, uzivao sam ceo film.
 
Klaus kakav crtani jedan od boljih zadnjih 10 godina, sjajne ideje.

Malo tezak za decu ako skopčaju kraj.
 
Mortal

Odličan film sa lepim Norveškim pejzažima i mitologijom. 8/10.
 
Staljingrad (2013)
Vidi se da je napucan veliki budžet u ovaj film, muziku je npr. radio Anđelo Badalamenti, kompozitor Dejvida Linča, ali je rezultat jednak prolivu.
Veliko razočarenje u svakom smislu, 0/10.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ne bih dao baš nulu ali loša ocena svakako.
Onakve scene mogu da dozvolim samo Sem Pekinpou.
(Juriš vojnika u plemenu, usporene snimke, kung fu...)
 
Imate Nemacki istoimeni film iz '93ce, vrhunski film. Ima na BR.
 
Mortal

Odličan film sa lepim Norveškim pejzažima i mitologijom. 8/10.

Da li film zaista vredi toliko ili je makar u rangu Netfliksovih proseka koje stancuju u poslednje vreme? Nesto u rangu Synchronic, da moze da prodje ako nemamo nista pametnije...
Koliko videh - Meta 20/100, IMDB 5.6/10, ne bih posle drvlje i kamenje...

Opet sa druge strane imamo par clana koji se olaksaju na klasike jer ih ne skapiraju ili zbog neke druge trivijalnosti, ali zato im je domaca produkcija vrh kinematografije... Nekad mi preporuke ovde skroz nisu jasne da li su ozbiljne ili ne
 
Poslednja izmena:
Meni se dopao pristup priči, nešto drugačije, u Skandinavskom stilu.
 
Unsane - zanimljiv psihološki triler. Drži pažnju i tenziju. 7/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ballon (2018) (Balloon) zanimljiv nemacki. Pokusaj bekstva iz Istocne u Zapadnu Nemacku balonom.

Ranije pogledao jos bolji, odlican
Der Tunnel (2001) (The Tunnel) sa istom tematikom bekstva, ovde je u pitanju kopanje tunela ispod Berlinskog zida.

Oba inspirisana istinitim dogadjajima.
 
Poslednja izmena:
Odgledao The white tiger https://www.imdb.com/title/tt6571548/

8/10

Film drži pažnju sve vreme, najzanimljiviji mi je bio ambijent oko glavne ranje, indijsko društvo, običaji, razmišljanja itd...

Bez obzira na trajanje od preko dva sata i na momente sporiju radnju, svakako je vredan gledanja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno