Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prospect (2018)
Jako cudan film. Neobicna atmosfera uz desaturisani kolorit, budi neka retro/vintage osecanja :)
Meni skroz simpatican.
 
A Murder of Crows (1998)

A-murder-of-crows-dvd-cover.jpg


https://www.imdb.com/title/tt0133985/

Kod nas su ga preveli tako kako su ga preveli, na internetu se moze naci puno toga o samom nazivu filma... uglavnom preporuka ko nije gledao.
 
Sta ti nije jasno kod ova dva filma? Pitaj pa da razvlacimo spojlere :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Brate nista mi nije jasno.[emoji23] Salu na stranu, odgledao sam prvo Split pa Unbreakable jer nisam znao ni da postoji Unbr. ni da je Split 'nastavak'.
U Splitu me buni kako ona devojcica nije mogla da ubije Mekavoja? Jel ima neke moci osim sto je lud?
Koliko sam uspeo da uhvatim u Unreakable ona zena iz voza je majka ovog ludaka sa visestrukim licnostima?
Ma 'de bre imam milion pitanja. Ako te ne mrzi napisi nesto zanimljivo o filmu/vima da ne bih postavljao glupa pitanja. [emoji16]
 
Brate nista mi nije jasno.[emoji23] Salu na stranu, odgledao sam prvo Split pa Unbreakable jer nisam znao ni da postoji Unbr. ni da je Split 'nastavak'.
U Splitu me buni kako ona devojcica nije mogla da ubije Mekavoja? Jel ima neke moci osim sto je lud?
Koliko sam uspeo da uhvatim u Unreakable ona zena iz voza je majka ovog ludaka sa visestrukim licnostima?
Ma 'de bre imam milion pitanja. Ako te ne mrzi napisi nesto zanimljivo o filmu/vima da ne bih postavljao glupa pitanja. [emoji16]

If you watch the film, his psychologist is insistent that "The Beast" is and never was one of his personalities. The Beast can't possibly be a personality. MPD doesn't turn ones flesh into an armor, allow you to climb walls like Spiderman and be able to bend steel. It's as clear as day that the "twist" or tie-in with Unbreakable is that "The Beast" is not a personality at all. It is Kevin's superpower. Just like Bruce Willis and Sam Jackson in the formerly mentioned. Which is why the second half of the film takes a supernatural turn. Perverzno dobar film po meni. Pod obavezno stivo svima za odgledati ko nije.
 
Poslednja izmena:
E al si ga sad objasnio, svaka ti cast. [emoji16] Na samom kraju cega? Pricamo o dva filma.
Nema veze...vise nije ni bitno.
 
I sladoled od vanile... :)

Ima li još nešto od komercijalno manje poznatih za preporuku da je prošlo ispod radara?
Koliko sam primetio ništa od komedija nije izašlo (osim od onog "vesterna" braće Koen)

Mrka kapa, jedna od retkih komedija iz 2018 koja mi je ostavila utisak je finski Heavy Trip. Prošle nedelje sam gledao Naked 2017, nije taj nivo ali može da prodje, simpatična crnačka varijanta na Groundhog Day.
 
triple frontier - netflix film sa dobrom ekipom ali bajatom pričom. 5/10
Može se i preskočiti,Ben Affleck nije bio u svom elementu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Otprilike isti utisak...jedino mi soundtrack bio dobar [emoji1605]
 
Ja sam napisao ranije da je naivan i da se ta naivnost samo povećava tokom trajanja filma (opis mi je iz nekog razloga obrisan) ali ne bih ga preskočio.

Sutra pada ovaj novi sa Mel Gibsonom. Hvale ga, možda bude dobra zabava.
 
Poslednja izmena:
Bumblebee 4/10
Previše patetike čak i za klince.

@milkobgd javi utiske o Dragged across concrete sa Melom. Planirao sam da ga gledam.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
"Vice" odličan. U jednom trenutku sam pomislio da me jako podseća na "The Big Short", kad ono isti reditelj. :)

Ocena na IMDB je svega 7.2 zato što glupi redneci lupaju kečeve, nemojte da vas to zavara.
 
Dragged Across Concrete, au kakvo ludilo. Ima dobru ocenu na imdb ali vidim da brzo pada. Film je definitivno "drugaciji" i nije za svakoga. 2,5 sata, spooor, lud, dobri dijalozi. Ne znam za preporuku, meni je legao.
Sondtrack bi bio bas dobar. 4 pesme za ceo film. Odjavna spica i tri u toku filma ali i te tri se cuju sa radija u kolima.
 
Poslednja izmena:
Klint Istvud... Smučila mi se njegova Mula i on u njemu. Ugasio posle sat vremena. Gubljenje vremena!
 
Ja sam odgledao Mulu, drzao mi je paznju, ali sad da je imao neku svrhu i da bih ga gledao opet - ne bas.
Bamblbi, svidelo mi se sto je koriscen dizajn transformersa iz vremena kad sam ja bio klinac. Gledljiv, ali nista posebno, malo SJW.
Vice mi je bio OK, ne znam koliko je toga stvarno, ali daje drugaciji pogled na desavanja i vaznost samog Busha.
Second chance, preskociti. Poenta filma(ovo je i u opisu filma, pa nije spojler) je da budemo sazaljivi na jadne osobe koje su se opijali kao klinci i nisu koristili zastitu,.pa.ne mogu da dobiju posao za koji mora fakultet da se zavrsi. Ja znam ljude iz okruzenja koji su postali sefovi, a isti takvi su bili, pa ne mogu nikako da se saosecam. Ugasio posle 45 minuta.
Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mula... istrošeni Klint se ne predaje iako mu je duša u nosu.Nema on više šta da pokaže na platnu sa 89 godina. Bolje da se drži režiranja a glumu da ostavi mlađima. Film kao celina je ok. 6.5/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Sunshine (2009)
Sunce se gasi, a čovečanstvo kao odgovor sprema ekspediciju koja ima zadatak da ga ponovo upali slanjem nuklearne bombe u njegovo jezgro.
Tanak film do besmislenosti, banalan, čisto traćenje vremena, nikako ne preporučujem.
2-/5

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Sunshine je jedan od boljih sci-fi filmova, ne vanserijsko ali itekako dobar...
Drži se žanra koji ti odgovara sa takvim cringe komentarima se malo blamiras...
Ili probaj opet sa sportskim prenosom ovde na forumu...
 
Meni stvarno nisu jasni njegovi komentari, ali zaista. Kao da namerno troluje.[emoji58]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sunshine obrnem bar jednom u 2 godine. Jedan od boljih sf-a.Ima rupa kao i svaki ali je atmosfera kao i prica, izbor glumaca fantastičan.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Climax (2018), jedino što je držalo ceo film jeste to što je po istinitom događaju koliko sma razumeo. Ovako film ko film 3/10
 
Mula je bas slaba i neubedljiva. Od mene jedva 4/10
 
Bumblebee

Malo više patetike za moj ukus ali mi je bolji od Bejovih filmova.
 
The Mule dosta slabo, obozavam Klinta al sto neko rece, posle Gran Torina vise nije to to..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno