Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The gentlemen.
Nesto izmedju 6.5 i 7. Jeste to taj kalup, podseca na ranije radove al to jednostavno nije to. Nema tog vajba, sirovosti i prilicno je primetan nivo komercijalizacije. Ok zabava i nista vise.

Evo pogledah večeras The Gentlemen. Slažem se sa većinom ovog citata iznad. Dodao bih samo: da, Charlie Hunnam me i dalje nervira.
Ceo ovaj "štos" sa kako Grant priča njemu pričicu je poprilično izlizan i jeftin..

Sve u svemu šablonski Ritchie film.
 
Ko nije gledao jedan stariji crtani neka pogleda Osmosis Jones
Prikazuje sta se dogadja u telu kad ga napadne virus, sad se setih da sam ga davno gledao.
 
Jojo Rabbit

Dosta dobar, vecina fora prvenstveno od Hitlera (rezisera) mi nije legla nikako, kao sto mi nije legao taj humor ni u "What we do in the shadows", ali sve ostalo jako dobro..
 
The invisible man... trash. Apelujem da se ne gleda, baš loše. Ocena na imdb totalno nerealna.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
El Hoyo 8/10 Ooodličan! Dobio više od ocekivanog. Volim kad mozes da osetis "miris" preko ekrana.

Contagion 6/10 OK, ali dosadnjikav.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
^
Ja ga se sećam od pre 35 godina :d kad sam ga kao dete gledao na "crno belom" tv-u... Valjalo bi napraviti jedan rimejk jer je u nekim vizuelnim prikazima za današnje pojmove smešan, ali opet suvi kult i preporuka!

El Hoyo iliti The Platform nisam izdržao do kraja... Da odmah napomenem da su mi jasne alegorije i šta se filmom htelo reći i koliko god sam svojevremeno bio oduševljen Kockom, pa i sa Krugom (2015), ovo mi nije išlo. Gledajte ako je moguće bez engleske sinhornizacije koja mi je upropastila i ono malo motivacije da odgledam do kraja.
Meni lično bi više odgovarala zamisao današnjeg društva, gde bi recimo cele porodice iz viših slojeva zamenile način života u celosti sa običnom radničkom klasom ili nekim još nižim slojevima društva i obrnuto, na neki određen vremenski period i napraviti neki omnibus priča, ali da bude brutalno, tipa evo tebi mesto izvršnog direktora sa savetnicima koji će pomoći tom običnom čoveku da shvati vođenje kompanije (što je naravno nemoguće i neizvodljivo, ali bitno da oseti tu odgovornost i težinu vođenja takve vrste posla), da oseti način života kako kod nove kuće, tako i novi društveni život, sa novom vrstom prijatelja. Sve to samo obrnuto i za osobu koja je iz viših slojeva došla na nivo običnog čoveka i njegov način života
 
@nikola1970

Slicno misljenje. Solidna ideja, ali kraj nekako predvidiv, moglo je to bolje.
6.5/10
 
Poslednja izmena:
Nije loš ali ni blizu Dvocevki i Sneča, pa čak ni Šerloka.

gentlemen-poster-e1579626839268.jpg
 
Bas sam imao osecaj da je hipi u pitanju kad su mi ga svi u okolini hvalili. Ali avaj da ga pogledam veceras pa da vidim i licno.
 
Ja odgledao sinoc, tipican Guy Ritchie film ali je vidno komercijalizovan, sto rece kolega nema onaj british grit Snatch-a i LSTSB-a, nekako je vise za 'merikance.
Svakako jedan njegovih slabijih ali moze da se odgleda.
 
meni je the gentlemen bio sasvim ok... dosta bolji od brdo filmova koji izlaze u poslednjih nekoliko godina...
 
Bolji i od prethodna 3 krša koji je režirao. Ali to je slaba uteha.
 
El Hoyo iliti The Platform nisam izdržao do kraja... Da odmah napomenem da su mi jasne alegorije i šta se filmom htelo reći i koliko god sam svojevremeno bio oduševljen Kockom, pa i sa Krugom (2015), ovo mi nije išlo. Gledajte ako je moguće bez engleske sinhornizacije koja mi je upropastila i ono malo motivacije da odgledam do kraja.

Bas sam mislio da ces ga ti pogledati i iskomentarisati. Ali nisam ocekivao da ti se nece dopasti.
@all ko jos gleda dubovane filmove ???
 
Tu sam se zeznuo u startu što nisam našao adekvatnu zamenu nego nastavio sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nom sinhronizacijom. Ali svakako moje mišljenje nije merodavno jer sam prekinuo na pola, iako znam da to ništa ne bi promenilo i da sam ga pogledao do kraja.
 
The Banker - 5/10

The Gentlemen - 6/10

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
The Gentlemen sasvim OK film s obzirom na ponudu filmova ovih dana tj. ove cele godine.

Bloodshot - Gledajte ako imate viška vremena :) (a pretpostavljam da ga sad imate)
 
Pogledah Knives out / 7.5
Dobar baš, posle one nebuloze od invisible mana.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bloodshot... nije toliki trash kao što sam očekivao. Zanimljiv film, ali neubedljiv.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Gentleman 5/10
Tipican Guy Richie film. Bilo zanimljivo prvih par puta, sad vec pocinje da smara malo..

A way Out 7/10
Filmcina. Aflek mi je postao takav car poslednjih par god. Prosto ne mogu da prezalim sto ga necemo videti opet kao Betmena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno