Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Madeo Ko je sekao vene na rezanca gledajući Memories of Murder režisera Joon Ho Bonga, onda bi svakako trebao da overi i Majku od istog režisera. Možda previše traje, možda previše razvučen, možda svima vama kao i meni ovi Korejanci deluju šašavo, da se čovek prosto pita kako su uspeli da naprave čudo u tehnološkom svetu da im niko ne može prići, ali svakako što se i filmova tiče imaju nekog šlifa što ostatak sveta nema. Od mene jaka 7/10.
 
Madeo Ko je sekao vene na rezanca gledajući Memories of Murder režisera Joon Ho Bonga, onda bi svakako trebao da overi i Majku od istog režisera. Možda previše traje, možda previše razvučen, možda svima vama kao i meni ovi Korejanci deluju šašavo, da se čovek prosto pita kako su uspeli da naprave čudo u tehnološkom svetu da im niko ne može prići, ali svakako što se i filmova tiče imaju nekog šlifa što ostatak sveta nema. Od mene jaka 7/10.
Odlican film...meni je legao ko budali samar...nisam stekao utisak da je razvucen..taman traje koliko treba.

Ako hoces razvuceni korejski horor/triler gledaj Wailing...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Hahaha taj fazon. :D
Jel neko išao da gleda Paklene ulice 8? :d
Gledam trailere i totalno sam oduvan! :D
Ja bio, pristojan nastavak, gomila napumpane akcije i ništa više od toga. Izašao zadovoljan iz bioskopa. Jedino Dom i drži ceo serijal.

Sent from my D6603
 
Fast and Furios 8 - odakle početi...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Lion 10/10
Jbt vec vise od mesec dana mi na hardu i tek sad ga odgledah,remek delo,evo ne mogu da nadjem manu filmu. Dugo nisam gledao ovako dobar film,zaboravio sam osecaj kako je kad odgledas pravu filmcinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
L.A. Confidental - tek sam ga sad gledao, vrhunski film.
 
Ja se sinoc prevarim pa odgledam taj prehvaljeni Notebook - obicna zenska limunada. Nije dosadan, ali film nema niti jedan element posebnosti. 6/10 - jer ipak ima i puno gorih filmova koje mozete gledati po izboru lepse polovine
 
Sto se tice Lion-a, ne bih mogao da kazem da je filmcina, ali svakako pristojan film i od mene 7.5/10, pesma na kraju "Sia - Never Give Up" je malo popravila ocenu :)
 
Drzite se teme i pravila iste,molicu lepo
 
Inferno 2016 3/10
Najgori film koji sam gledao u poslednjih par godina.

Sent from mTalk
 
Passengers

Dobar film.

7/10
 
Hell or High Water 8/10, meni bas legao
Rings 2.5/10, bolje da ga nisu ni snimali!
 
Baš me intrigira taj Hell or High Water, moraću da pogledam.
 
The Hateful Eight - 9/10 Odličan, klasičan Tarantinovski, predugačak, spor ali izuzetno zabavan, što uvek i očekujem od filma. Prosto ne znaš ko je bolje odglumio.

Suburra - 8,5/10 Takođe odličan, Italijanski, neko ga je ovde preporučio. Jako zanimljiv, sve odskače od holivuda, bez glavnog junaka. Topla preporuka!
 
Gold Dobar film. Matthew McConaughey na visini zadatka. 6.5/10
 
Odgledao taj hvaljeni Her. Dobra gluma, zanimljiv zaplet, ali fali puno puno toga za odlican film. 6/10
(IMO) Film je vise prica o usamljenosti "modernog coveka", nego o nemogucoj ljubavi izmedju coveka i OS. Ima puno logickih rupa u tom delu, filozofski je film prilicno supalj, ali nije monoton ni spor. Otprilike je ovo film za fanove "Izgubljeni u prevodu" (koji se meni nimalo nije dopao), mada je bolji od njega.
 
Poslednja izmena:
The Founder - 7,5/10 - Istorija McDonald's-a, i ja kao ljubitelj sam na ovo gledao kao na lektiru :d Šta znam, film kao film je okej, gluma je vrh, al' priča je ta koja "bode oči", svestan si šta je lik sve uradio zarad višeg cilja i ostavlja gorak ukus u ustima.. Vredi pogledati svakako.. I posle toga obrisati.
 
Preporuke za oba iznad.
Sto se tice Foundera,uvek me je kao klinca zanimala ta prica oko meka,posle nikad nisam ni guglao,zanimljivo,lik je lud.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odgledah "Očnjaka"... Mislim da sam ga ovde pokupio i stavio na watchlist...
Kao i većina mogu reći da takvo nešto do sada nisam vidio... Ne mogu reći ni da mi se sviđa ni da mi se ne sviđa...
Rekao bih da je to "inteligentna alegorija" jer prikazuje suprotnu stranu zavisno od tačke gledišta... Gledalac u Americi će misliti da je to prikaz recimo totalitarizma u Sjevernoj Koreji, ili Rusiji, Kini... Gledaocu u Kini ili Rusiji (pa i meni) je to više alegorija totalitarizma u zapadnim kapitalističkim državama... Zašto zapad a ne recimo Koreja... Pa sam prikaz kuće koja je (bar za mene) raskošna, porodica ne oskudjeva kad su u pitanju potrepštine, a prikazan je i "razvratni elemenat" liberalizma kroz seksualne scene gdje je sve zastupljeno, i homo i incest, pa i "matura" scene... A na kraju glavni element filma je krv, koja se mora "proliti" kako bi se takvo društvo održalo, na primjer potpuno nevina i bespomoćna mačka je stradala, i obilježena je kao opasnost...ima tu još dosta stvari i sitnica koje se mogu koristiti kao argumenti... E sad, amerikac će sigurno imati viđenje i argumente da je to prikaz Sjeverne Koreje ili Kine...
Ne znam, meni je upravo Grčka kao zemlja koja je na granici dva svijeta pravo mjesto za snimanje ovakvog filma kojeg će i istok i zapad tumačiti na svoj način...Bilo bi interesantno da se snimi srpska verzija, možda Kusturica :d

Gledah i Lion...
da, film kao film ništa posebno i ekstra, ali priča i sudbuna petogodišnjaka me je dirnula, valjda zato što sam sada roditelj pa sam osjetljiviji...
Možemo reći da je "mali Lav" imao ogromnu sreću, ali na njega jednog koliko je onih koji nisu imali sreće. Mislim da su oni koji su pravili ovaj film ipak stvar napravili previše bajkovito, na primjer, ne znamo gdje su završila ona djeca koja nisu uspjela pobjeći iz onog podhodnika...ili možda potraga na google earth i nije bilo onako dramatično, i možda je trajalo samo par sedmica, ali za film je korisno da bude dramatično...ne znam, možda i griješim...
ovo je svakako i tema za jedan dobar dokumentarac, pa da se u njega uklopi kao sporedna priča i priča o malom Lavu...
 
Poslednja izmena:
^ Zato sam i napisao ''upozorenje'' da posle tog filma Lobster deluje kao limunadica :d
Obicno posle gledanja ''udarim'' ocenu na sajtu ali u ovom slucaju to nisam mogao da uradim.

Slazem se sa vecim delom sadrzaja spoilera..
 
The Great Wall
Ko daje pare da se snimaju ovakve gluposti?
Izgleda da se ide na foru, opalim reklamu do iznemoglosti, pokupim pare od onog što se za**** i ode u bioskop i kraj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno