Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sta znam, gledao sam jbnu mumiju, nisam ocekivao nikakve dubokoumne skrivene poruke, zagonetke ili nekakva spletkarenja, znam sta mogu da dobijem od tog filma. Ako si ti imao prevelika ocekivanja well, ne znam sta da ti kazem... film je kao akcija ok, moze da se gleda. Kad das ocenu 2 taj film ne zasluzuje ni da se prica o njemu.
 
I ja sam ugasio Mumiju na pola.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Mumija od mene 4/10.

Prethodna trilogija sa Brendanom Frejzerom je za ovu verziju suvo zlato.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Get Out (2017). Nije los film, u pocetku sam mislio da ce biti teska SJW glupost, ali ipak je skroz ok triler.
 
Poslednja izmena:
Spletom vrlo cudnih okolnosti zapade me situacija da gledam film Sweet home alabama 2002. Film je toliko retardiran da je parodija sam na sebe :D 7/10
 
Ovog Monday nema na nasem netflixu :( a vidim da je njihova produkcija...

Dunkirk - skroz ok 7/10
 
Ljudi moji, prvi put sam otisao u bioskop da gledam film gde sam mislio da cu da zaspim posle 2min jer mi je trailer izgledao toliko dosadno.
Logan Lucky - film je pravo osvezenje, opravdava ocenu skroz, ceo film sam uzivao, odlican kraj, preporuka svima

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
http://www.imdb.com/title/tt1631867/ zvao sam je emili... u mnostu svega da moram pohvaliti i setiti se 8/10

inace nemogucu misiju nisam gledao ali mi je kruz ok i u filmu dzek ricer 2016
 
Odgledah sinoć Shot Caller-a. Sjajan film, Waldau objasnio kako se glumi. Od mene čista 8ca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporuka za dobar španski film, kome god da sam preporučio svideo se.

Contratiempo
 
Shot Caller... Ne mogu da se setim poslednjeg filma koji sam isključio na pola, ali ovo je isto jedan piece of crap movie, sa razlikom što sam ga odgledao do kraja. I naravno, pokajao se. Običan pink action film na kilo.
 
Pogledao, nažalost. Žali bože utrošenog vremena... Šta je trebalo ovakvim dobrim glumcima, da snima ovakvo sranj* od filma, meni nije jasno?

Mani mani mani :d Ima i onaj iz '79 mada, njega nisam pogledao.
 
Po cemu je parodija, sama originalna serija je uzasno smesna ne na dobar nacin, pa je i ovaj film na istu foru.
Bilo je par OK fora, ali je generalno trash i vredi gledati samo zbog eye candy-ja :)
 
Free Fire

Opuštajuća old-style rokačina, sa pristojnim bolesnim smislom za humor. Meni sasvim fino legao film, ocena 7/10.
 
Nisam očekivao da je Hitmans Bodyguard onoliko dobar. Mislim da još od Hangovera nije bilo bolje komedije.

Instant klasik
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno