Šta je novo?

Benchmark kriptovalute IRC kanal

omnik

Čuven
Urednik
VIP član
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
5,913
Poena
855
BENCH kriptovalute IRC KANAL: #Benchcrypto na krstarici. adresa http://pricaonica.krstarica.com/
Obavezan nick sa foruma, registrujte isti!


Password: benchmanija213







Zdravo,

Ima neko sa znanjem IRC-a i sve oko toga da nam otvori chat sobu tipa na freenode ili šta god?
Preporuka da bude invite only!

Hvala
 
Poslednja izmena:
potpis je bio vise sala, kao donacija zbog teme.. ne vidim zasto je to losije od recimo ismejavanja nekog u potpisu.. ali ok nema problema, skinuto :)
 
mozemo registrovati kanal i na domacem ircu- krstarici... zavisi za sta ste :)

sto se mene tice mogu i teamspeak server da vam napravim ;)
 
Uglavnom, nemojte na sve strane. Neki dogovor da padne?
 
po meni je najbolje na freenodu posto su tu i sobe vecine coina
 
Treba na novi chat, može krstarica što se mene tiče.
Vlax, možeš li ti ovo da napraviš?
 
i dajte ovim starijim clanovima kick / ban opcije ako ljudi krenu da se svadjaju i slicno

P.S. chat je odlicna ideja
 
Sjajno, hvala.

Ti presudi, ako mene pitaš benchcrypto.
 
Dajte bre ljudi, pa kako namestiti ovo praistorijsko go.vno...pa nisam se ovoliko mučio ne pamtim...objašnjenje sto osamdeset i šest redova...jbt, ne verujem...
 
Dajte bre ljudi, pa kako namestiti ovo praistorijsko go.vno...pa nisam se ovoliko mučio ne pamtim...objašnjenje sto osamdeset i šest redova...jbt, ne verujem...
hoces slikovnicu? :)
sto ne ides preko browsera ako ti je to komplikovano ?
 
ajd da ovde rezimiram :)
kanal na krstarici: #benchcrypto
Sifra za kanal na krstarici: benchmanija213
 
Obavezno korisitite nick sa foruma, hvala.
 
Ja uneo email adresu, mislivši da treba za registraciju, da "osigura" nick. Davno beše... Kako je promeniti ili sakriti?

Nisam na našem kanalu atm... Već neki default mIRC, UnderNet...
 
Kakav bezveze čat room..registrovan korisnik i kad udjem on mi preimenuje nadimak u "gost xxxx" i kad ja hoću da vratim svoj nick kaže NE MOŽE već ima korisnik karanovicz!!!???
 
fora je u tome, da ti nadimak ocigledno nije eksluzivan, tj neko je registrovao takav nick za sebe na krstarici, a kad ga registrujes, onda ti ne moze niko da uzme, znaci da moras malo da modifikujes svoj :)
 
Ne znam u čemu je fora. Dajte ljudi na freenode. Tamo sam u 20 kanala o coinima, i sad ja treba da idem na krstaricu koja zahteva i onaj password na ulazu + ne mogu sa znc da se spojim kao čovek :s

Spojen, ali ipak bolje freenode :D
 
Poslednja izmena:
neznam dal se varam ali mislim da FLT u stopu prati BC pogledajte grafikone za jedan i drugi coin idite na opciju max
 
Da, bilo je negde da ista grupa pumpa i FLT i BC i još neke druge valute.
 
Nazad
Vrh Dno