Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Pa meni bi moglo da bude i zamena, i onako imam net 4/1 koji plaćam papreno, kapiram da ovo ne može biti ništa lošije :p
 
Nije podjednako stabilan.
Ali kao dodatak je fino.
 
Za samo 19 eura korisnici mogu aktivirati godišnju m:roming kartu do 31.12.2014. godine i od trenutka aktivacije do kraja 2015. godine uživati u neograničenoj komunikaciji sa porodicom i prijateljima, bez razmišljanja o romingu dok su u Srbiji.

Jel ovo znači da ja npr sad aktiviram tu kartu i važi mi do kraja 2015?
 
E nisu mogli u boljem trenutku da mi dodju ovakve vesti ,.... milina .. cele sledece godine miran .. a sto mi je drug srecan .. :) igra na poslu :smash:
 
Rasprodaja pred rasprodaju:)
Ja sam upravo danas eDopunu preko webshopa radio i kao prosli put me poslalo na neki Latvia sajt za placanje.

Dopune vrede 10% vise nego sto se plati. Alo gledajte da imate oko 15 cemti posle kupovine tiketa. Nedovoljno za poziv ako se zeznete da pkrenete drugu mrrzu a dovoljno ds dozvoli poxive ka TS brojevima. Mora 10centi da se ima na racunu.
 
Poslednja izmena:
Jos jedno pitanje za nekoga ko je radio (ako je radio)

Jel ima radi uplata kredita preko https://www.nlbshop.me/active/mn-latin/home/reg_user/login.html ? Ovo im stoji na sajtu kada se udje na elektronsku dopunu.. Mislim trebalo bi da radi :)

Cini mi se da je nekao samo pisao pre da **kartica mora prvi put da se aktivira u CG :)
Radi, ja sam tako uplatio :) samo računajte da ćete morati opet da dopunite kredit negde u maju/junu, dopuna traje nekih 6 meseci
 
Zna li neko kako da aktiviram prepaid karticu iz Srbije. Imam karticu koja nije aktivirana jos od letos
 
Da li sam dobro razumeo,ko posle 21.11 aktivira tiket za 19e taj dobija ove pogodnosti do kraja 2015 god? a kakva je situacija sa nama koji smo aktivirali tiket u avgustu mesecu ili septembru,oktobru,julu. Mislim pre 21.11 ?
 
Mi smo imali ovih meseci tu promociju, a ako hocemo i sledece godine, mora novih 19e.
Meni je krivo za one koji su novembra aktivirali (mada je tada pitanje isplativosti), ali posto nije MTS vec mTel, mozda ce uz molbu da im produze do kraja 2015.
 
mene proslejduje na NLB banku za dopunu, ne vidim taj latvijski ....
 
Moze li neko iz Crne Gore da mi se javi da mi posalje karticu? Naravno da mu platim.... Hvala unapred
 
Zna li neko kako da aktiviram prepaid karticu iz Srbije. Imam karticu koja nije aktivirana jos od letos

Nadji na sajtu mail pa ce Suzana da odradi. Ja sam tako aktivirao. Od prvog maila do aktivacije kartice trebalo je oko minut i 17 sekundi.



Nego, kad se uplacuje preko nlb online, da li treba uplatiti 19€ pa oni skidaju 17,1 sa kartice ili uplatis 17,3 pa imas 19?
 
Ako platis X, dobijas X*1.1.
Gledaj da imas 19.1 pre tiketa, tj. 0.1 barem posle tiketa, inace ne mozes zvati. Nece skidati taj kredit za pozivanje MTS mreze, ali nece dati da se pozove ako ga nema.

Ja kad odem na WebShop pa elektronska dopuna, logujem se, odmah me prebaci na latvijski sajt za naplatu. Ne secam se da li je prosli put (maja) bilo preko NLB ili preko njega, ali mislim da je bilo isto prekoa .lv sajta.
 
u maju je bilo sve preko MTEL sajta, ništa nijse preusmeravano.... davali 10 % više, uplatio sam 29 EUR dobio preko 30 ...

Sad ćida uplatim 18, trebalo bi da dobijem 19.8 .. a možda ću i manje, da iskalkulišem, jer imam 1.10 EUR kad sam prodaužavao trajanje kartici....
 
Kad vec pricamo o dopunama da pitam kako ide sa uplatom u trafikama sto se tice kursa i minimalne uplate.
 
Kad sam ih kontaktirao mailom oko aktivacije poslali su mi excel fajl sa par hiljada uplatnih mesta samo u BGD. Verovatno na skoro svakom mestu gde se inace dopunjavaju mobilni moze da se dopuni i ovo. Sad ne znam gde mi je fajl ali moze da se dobije od njih, samo trazite.
 
Holy funk, nadji ga ili potrazi opet :D
Sad treba neko da proveri da li ove kartice mogu da se kupe u Srbiji! (ozbiljno, ako nije neko pitao, ajde :D)

Inace, izgleda da ste dosadili Suzi... ja joj prvi put poslao mail, citav sat je trebalo za odgovor :)
 
Mislim da na tom letonskom sajtu ne važi više x1.1 obračun, bar nije važilo kad sam ja u oktobru dopunjavao kredit, ali proverite pa javite
 
Juce/prekjuce uplatio, dobio *1.1
Latvijski (.lv), ne letonski.
 
Може ли неко да конкретизује причу о уплати кредита за ове картице? Имам две, једну ћу вероватно да вратим сестрићу од кога сам их добио а о другој још размишљам, углавном ми ово и није потребно јер ни кредите ни поруке а богами ни интернет који редовно имам по разним картицама никад не потрошим. Још ћу сада и да смањим потрошњу од како је вип убио ону добру акцију. Углавном сам чак око минимума али ... ово је занимљива опција па бих само онако уплатио акцију и користио ... да будем мало другачији од осталих. ;)
 
Latvia je Letonija - i obratno[emoji3]
 
Joooj da bre... pomesao sam sa Litvanijom.

Cale, imas neogranicene pozive ka mts i ts mrezi. Ne razmisljas uopste da seckas sto krace razgovor i smaras se kao Telenorovci:)
Za manje od 1.5eur mesecno sada. Do kraja 2015.
Plus je net neogranicen stvarno.

Btw 5 meseci vazi kartica od dana dopune ne 6 izgleda. Meni sad vazi do marta:( prekjuce dopunjena ili juce.
 
Nazad
Vrh Dno