Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Da li vam jos uvek radi ovaj net,i da li ste culi nesto novo u vezi planova za sledecu godinu sto se tice promocije?
I da li negde u Srbiji moze da se nabavi ova kartica? :)
 
Ја сам прекјуче добио своје две наручене картице, на њима пише о тој акцији али наравно ништа за идућу годину. Мораћемо да сачекамо још неки месец.
 
Ja ne mogu da verujem da nema ovih kartica na KP! Trazio sam jos jednu za u firmu, ali ne mogu da nabavim :)
Dodje mi da skoknem do Budve na vikend;)
 
Хм, баш бих могао да понудим једну са ценом ... трошкова скока до Будве? ;)
 
Ja imam mtel karticu od letos, ali izgleda da ne mogu da aktiviram neograniceni net u romingu zbog toga sto sam na nekoj glupoj m:go tarifi, i ne mogu ni da pristupim *105# meniju, a iz Srbije ne mogu da menjam tarifu... bar ne da ja znam :(
 
Sad nije bas isplativo, 10eur mesecno:(
 
Alfi idi na mtel.me i dalje ima premium do kraja godina za 20 evra
 
Poslednja izmena:
Zna li neko moze se online uplatiti kredit za mtel karticom banaka iz Srbije, ili moram da cimam nekog u CG da mi uplati kredit?
 
Probao, proslo je ☺ pitam jer za jednu madjarsku mrezu je prosle godine bilo ogranicenje samo za kartice koje su izdate u bankama u Madjarskoj, iz nekog razloga
 
Drugaru je prestala da radi Mtel kartica (već nekoliko dana), napisao sam email na zvanični Mtel korisnički servis i dobio reply od Suzane za 8 minuta! :p
 
Get a life, Suzana? :D I Hvala :D
 
Dali neko ima mozda karticu viska ili je voljan da kupi/posalje...?
Znacilo bi mi i ovih poslednjih mesec dana...
 
5f445da47e68e26b95cee6491df76d0a.jpg
 
Bye, bye, Telenor i VIP!
Ja sam mislio da je typo, ali Suzana potvrdila da nije greska :)

Najsmesnije u ovome je sto cu i MTS brojeve zameniti ovom mTel karticom, ako budem nabavio jos koju. Ukljucujuci i kartice u firmi, sem ponekog KT-a :)
 
Pa ovo je savršeno... a ja baksuz pre neki dan uplatih 19€ za do kraja godine [emoji2] sad imam slatku muku da li da koristim karticu za flat net u svom dual sim telefonu, ili da otkažem pretplatu za kablovski internet i stavim karticu u neki modem [emoji4]
 
A koliko oderu ako zovem VIP ili Telenor dok sam gore?
Mislim da je oko 40centi/min. Bas je dranje. Zato je prepaid mama... uplatis samo dovoljno da ima da moze da se obave pozivi ka MTSu, ali ne i ka drugim mrezama ;)

Pa ovo je savršeno... a ja baksuz pre neki dan uplatih 19€ za do kraja godine [emoji2] sad imam slatku muku da li da koristim karticu za flat net u svom dual sim telefonu, ili da otkažem pretplatu za kablovski internet i stavim karticu u neki modem [emoji4]
Ja ne bi... mislim super je ovo ako zatreba, da se ne smori covek, ali NIJE zamena!
Ja koristim u dual sim telefonu.

BTW, ja sam se zeznuo... moze neko da uradi friendly dopunu od 20 centi :D
 
^ Cijelih 20 centi? Agente Rock, javi se Broju Jedan zbog raskalasnosti!

P.S. Za 10 centi imaš kosane odreske iza ugla. :)
 
Nazad
Vrh Dno