Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Kupio sam mtel turist karticu, ali nemam opciju da kupim ovu promociju. Jos uvek nisam uplatio 19e. Zvao sam sluzbu, kazu da moram da budem u romingu da bih to aktivirao, jel tacno to? Da ne uplatim bzvz 20e,pa kad dodjem kuci cvrc...

Imam i ja tu karticu.Ne mora korisnik da bude u roamingu itd.Ja sam se raspitao licno kod njih u poslovnici,pa evo da olaksam i drugima.
Za aktivaciju promocije moze iz Srbije za dz je sms kuca se: tiket4 i salje se na broj 14555 i u roku od 30ak sec je dodatak aktiviran.
 
krastavac, ja imam samo P780, miniSIM je kartica, nisam mogao u nekom boljem telefonu da isprobam ;) Mada se ne zalim, nije to stabilan net za igranje, samo ga koristim kada bas zatreba, nisam kod kuce i nesto vece mi treba za posao. Taman.
 
Posto sledece nedelje idem u CG uzeo bih ovu karticu pa da pitam, da li je to klasicna prepaid kartica sa 068 brojem i koja joj je inicijalna cena i sta se dobija?
Nadam se da ima sanse da se ova promocija nastavi i u 2015-oj pa da iskoristimo :)
 
I mene zanima ovo kao i djalfa. Posto vidim da za svaki paket imaju posebne kartice, da li moze bilo koja ili neka konkretna? Drugar mi je dole na moru ovih dana pa bih mu rekao da mi donese jednu. Takodje, da li moze sve oko aktivacije i biranja ovog tiketa da se obavi iz srbije.
 
Obična kartica, nek obavi tamo aktivaciju, jer odavde mora da se cimaš preko mejla.
 
Moze i iz Srbije da se obavi sve oko aktivacije ove promocije, vecina nas je tako odradila. Zgodnije je iz CG to uraditi, ne brines se da li je poziv besplatan ako ti zatreba Snezana :D
Za ovo drugo ne znam sta se dobija ;)
EDIT: Dok napisah odgovor za smarace u temi o karticama vs. PayPal, prodje vremena pa me MM pretece :D
 
Suzana, alfa, Suzana ... Žena izgubila na nas toliko vrmenea, i nedeljom pisala mejlove, a ti joj omaneš ime ... c c c c
 
Jel pod aktivacijom mislite na ukljucenje kartice u mrezu ili aktivaciju ovog paketa?
 
Aktivacija ovog paketa :)

MM, stvarno, koji sam ja sovinista :)
 
Zavisi koliko njih bude zloupotrebilo ovo :) Pretpostavljm da ako je vecina kao ja, oni ce je produziti i dve godine :D
 
^^+100x! Cak cekam da mi isteknu 2 ugovora sa 50% popusta onda, i da uzmem prepaid na njima ako nastave mTel akciju, jer mi za druge mreze na ta 2 broja ni 100 minuta ne treba :) A ovo me ispalo 4EUR mesecno, bice jos manje ako bude opet 29EUR godisnje.
U sustini mogao bih sve brojeve koji nisu KT da prebaacim na prepaid i koristim ovaj promo umesto njih :)
 
Stigla mi je kartica iz CG ali nije aktivirana dole. Da li moze da se aktivira odavde s obzirom da nece da se zakaci na mrezu a opet verovatno zato sto nije aktivirana?

Ako je ovo neizvodljivo, da li Suzana moze da pomogne?
 
Poslednja izmena:
Хм, мој сестрић је сада у ЦГ, могао бих да му кажем да ми купи једну мтел припејд картицу да се нађе ако опет буде нешто. Једино што не знам како да доплатим ако буде опет акција догодине али он ваљда познаје неке тамо па ћемо нешто да смислимо. :) Јел то најобичнија мтел припејд картица, да знам шта да му кажем? Колико важи картица а колико кредит, да не исцури до краја године?
 
Гледам сајт, имају неку нову понуду која ме не занима али између осталог пише:

Neograničen Internet
Neograničene razgovore u m:tel mreži
630 minuta i 620 SMS poruka prema svim mrežama u Crnoj Gori!

Primjenjuje se fer politika, pa korisnik dobija 5000 minuta u m:tel 068 mreži i 1500 MB po maksimalnoj brzini, nakon toga brzina se smanjuje na 128 Kbps. Korisnik može da izabere i neku drugu, željenu kombinaciju resursa pomoću Odaberi više kalkulatora.
Да нема неко ФУП правило и у акцији о којој је тема? Да ли је неко доста трошио и није му смањена брзина? Можда је и било речи али ко сада да чита оволику тему. ;)
 
Ima ljudi koji su preko 200GB trosili, pise na prvoj strani. Ja mislim da nisam presao ni 5GB i jednog meseca, pa samo dotle mogu reci da nema limita ;)
 
Skroman si alfi ,mada ti vise razgovaras , ja mesecno oko 70GB.
 
Da, ja imam po 10h razgovora mesecno na toj kartici kao minimum.
 
ОК, значи нема ФУП-а у причи. Онда да јавим сестрићу да ми донесе.
 
Nek uzme 5-10 komada, zaradice na prodaji put do CG :D
 
То ако опет буде акција а овако не знам да се баш зарађује на њима. Да сам сигуран, јавио бих му да узме за мене бар 5-6 комата ... да се нађу. :)
 
@calex kako misliš "ako opet bude"? Ova je i dalje aktuelna, samo što je ostalo još malo do kraja godine. Da li si mislio i u 2015. Ili sam propustio nešto vezano za aktuelnu promociju da je završena?
 
Баш то сам мислио, сада је касно за овогодишњу (мада нисам сигуран да нисам негде прочитао да више не важи али небитно) акцију пошто траје до краја године па ако опет идуће понуде сличну ...
 
Евентуално ако опет буде попуст као 30. јуна када је са 29 снижено на 19€, ако рецимо 30. септембра понуде за 9€, може да се проба. :)
 
Koliko je nova mTel prepaid kartica i koliko se dobija kredita na njoj?
 
У ценовнику пише да је 4€ мада ми је сестрић јавио да има 3€ кредита. Можда је ово:

Hello
Sim kartica 4 eura (0.639 eura iznos Pdv-a)
Inicijalni kredit 4 eura (0.639 eura iznos Pdv-a)
Важење је 4+5 тј 4 месеца све а после још 5 може да прима позиве.
 
Efektivno ne kosta, uzmi bre 5 komada da se nadje ;)
 
Cuo sam se malopre sa Suzanom i odusevljen sam onako totalno.
 
Nazad
Vrh Dno