Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Nego sta ce nego da ogranice jer je se tako ova bajka o flat internetu za 2e mesecno i zavrsava. :)
 
Док се није прочуло, радило је максимално. Од како се то раширило, кренуло је са ФУП-ом и са доплатама. Ако овако настави, ускоро ће да буде месечно ограничење.
Proculo se aprila, bas ovde. I ni FUP ni dopune nisu cimali do pocetka ove godine otprilike. Nisi u pravu, cini mi se.
 
^ Ne znam. Neko u kontaktu sa Suzanom, da li velikoj vecini sutra suspenduju paket?
 
Neki su govorili treba dopuniti neki ne.
Ovi u korisnickoj podrsci kad sam zvao isto rekli da treba dopuniti, navodno ce bag sa prikazivanjem datuma validnosti biti ispravljen.
Juce dopunio 1e, i juce i danas gledam na *100# kartica validna do 19.06.2015

Razmisljao sam, posto imam vise kartica i svaka mi sluzi za nesto, veca bi steta bila da propadnu nego da ubacim po 1e.

* Ovo neverujem da je moguce jos u nekoj mrezi na svetu da se ovako nesto desava.
 
Jel ide neko skorije u CG ? Ja nit sam u blizini nit idem u Crnu Goru ili koga imam tamo...
 
Da li treba da se uplati 29e ili moze da se uplati nesto manje posto na kartici imam 3e.?
 
Probaj... na jednoj kartici nisam mogao inicijalnih 3e da iskoristim za tiket. I izgleda da se ne povecava 10% e-Dopuna preko webshopa vise :(
 
owim donosi nove i proverene info, kao i do sada:

- 30. marta se suspenduje saobraćaj svima koji nisu uplatili od 30. februara.
- Jutros su mi javili da suspenzija počinje u ponoć večeras (istek 20. marta) svima koji nisu uplatili u poslednjih 30 dana. Posle 3h su me zvali ponovo i rekli da je Uprava preinačila odluku i produžila za 10 dana.
- Uplatu sam izvršio u menjačnici Panter, uplatio sam 150din.

Ja sam uplatio pre nego što su mi rekli da je pomereno za 10 dana.

0aff5aeb72165a9ae395bc621a301e5b.jpg
b3ec3e18d48f17918c3827e9a28b7ed8.jpg
 
Poslednja izmena:
Proveren info bre :D
 
owim donosi nove i proverene info, kao i do sada:

- 30. marta se suspenduje saobraćaj svima koji nisu uplatili od 30. februara.
- Jutros su mi javili da suspenzija počinje u ponoć večeras (istek 20. marta) svima koji nisu uplatili u poslednjih 30 dana. Posle 3h su me zvali ponovo i rekli da je Uprava preinačila odluku i produžila za 10 dana.
- Uplatu sam izvršio u menjačnici Panter, uplatio sam 150din.

Ja sam uplatio pre nego što su mi rekli da je pomereno za 10 dana.
Je*o firmu, kao da smo se ja i komsija dogovorili uz pivo pa se sutradan predomislili... :d

Ja vise nemogu da se pohvatam od raznih info/vesti, jel moze neko da mi kaze do kada meni sad ovo vazi...?
Uplatio sam 18.03.2015... *100# kaze da mi je kartica validna do 19.06.2015
 
Bar si ustedeo 50 kinti ... ;)
 
Je*o firmu, kao da smo se ja i komsija dogovorili uz pivo pa se sutradan predomislili... :d

Ja vise nemogu da se pohvatam od raznih info/vesti, jel moze neko da mi kaze do kada meni sad ovo vazi...?
Uplatio sam 18.03.2015... *100# kaze da mi je kartica validna do 19.06.2015

i ja sam uplatio 19.02 i piše da je validnost vaše kartice 19.6.2015 god
 
Poslednja izmena:
Na dve kartice je kredit uplaćen 1eur, 28.02.
Pre te uplate je pisalo da su kartice validna negde do leta (zaboravio sam tačno mesec). Nakon te uplate piše da je validna do 30.03. Kredit je uplaćen jer je saobraćaj bio onemogućen.
Kartice su kupljene 15.01. i tada je aktivirana promocija, a kredit od po 1eur je uplaćen 24.01. (radi provere kako funkcioniše uplata kredita :))
 
^ 100din je najmanja dopuna, no da li sigurno produzava rok validnosti kartice?
 
Sto, jel problem uplatiti 150 ? :)
 
Naravno da ne ali kao sto je bitno znati minimalni iznos na racunu za neometano koriscenje kartice tako smatram bitnim i znanje minimalnog iznosa uplate za osvezavanje kartice.
 
Pa?
Ne vidim kakve to veze ima. Ja 7. februara uplatio 100 din i normalno mi bilo produžilo karticu.
Već sam napisao da mi je normalno produžilo karticu sa uplatom od 100 din.
Izvinjavam se modu, što se mene tiče može obrisati citiran post da ne bi bila ista informacija u dva posta.
 
Pozdrav, evo da prenesem iskustva mog drugara koji koristi ovu karticu...
Validnost kartice je bila do 11.4. (prodavac je rekao da je aktivirana 12.12. prošle godine).
Sad u subotu, 21.3. je uplatio 100 dinara (0,83€) u jednoj trafici na Banovom brdu, i sada je validnost 20.4...
Inače stanje na računu je bilo 0,8€, a sada je 1,63€...

Elem, i njega isto interesuje koliko je trebalo / treba da uplati da bi se validnost normalno produžila (4 meseca).
Ako neko zna, nek napiše :)
 
vise nema 4 meseca nego 1 mesec

a sto ne kazes koja trafika vrsi uplatu na banovom brdu , mozda nekom zatreba
 
Nazad
Vrh Dno