Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Samo predlog :) Ja ne planiram da je turam u ruter, koristim eSIM i za sada odlično radi.
Pa ja koristim kao sim u telefonu plus hot spot. Imao sam 7 uređaja i 8 taj telefon sto je hot spot. I za sve korisnike bez problema. Mislim može svako da izmislja šta hoće ali da radi posao radi i to odlično. Jer ne strimuju svi 4K video istovremeno.... A imas dovoljno i skroz kvalitetna veza.
 
Agencija za zaštitu konkurencije pokrenula ispitni postupak po prijavi Agencije za elektronske komunikacije i poštansku delatnost. Utvrđeno da se za prepaid korisnike povećava iznos minimalne prepaid dopune kod sva tri operatora sa istim iznosom, sa identičnim rokom za dopunu računa korisnika, kao i uz obaveštenje da kod sva tri operatora primena navedenih promena započinje od istog dana, od 1.aprila 2024.

link
 
Pa mozes kombinovati. Kad nakupis višak, aktiviras na godinu dana pretplatu. I onda kad istekne nakupljas kredit. Pa razvuces tako na dve godine. Dopunama dok ne dodjes do 45 eura. Pa aktiviras validnost i ostaje ti 30 za paket. I kad istekne validnost 9x5 polako opet dopunjavas

Koliko vidim, sad produženje važnosti kartice na 12 meseci košta 20 €.
 
Nazad
Vrh Dno