Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

5 € min. dopuna od 1. aprila.


I meni je danas stigla ista poruka, od 1 aprila minimum je 5e, znači strašno, čist lopovluk. Za mene je trenutno najbolja danska kartica, za 19 kruna ili naših 298 dinara dobiješ 1gb neta i 60 minuta koji važe u celoj evropi i 300 minuta za ceo svet. Znači bolji paket trenutno nema!
 
Sa ovim povećanjem cene ova opcija više nije toliko isplativa.
 
Sa ovim povećanjem cene ova opcija više nije toliko isplativa.
Pa ne znam da l negde kod nasih operatera za 16e-1900din mozes da dobijes mesecno neogranicen 4g internet?
Naravno ko ne koristi preko 400-500gb mesecno ima a1 itd...ali pricam kao sto ja tipa to koristim za celu kucu, ja otac majka sestra(baba i deda na tvu)...2tva su mi preko net-tv programi(jedan kod babu i dedu se stalno koristi drugi kod nas redje), igre na steamu i ps su nekad po 10-15gb apdejtovi i svakodnedno gledanje serija turskih(sestra i majka).
Na takvoj sam lokaciji da opticki jos uvek u pripremu(pre decembra sproveli kablove ali jos uvek nista)...a sa ovim od 90-120mbps/s izvlacim na huawei 525, niti sam vezan ugovorom niti bilo sta.
Sad jos uvek sam na godisnni plan a brzina nije pala, ako u nekom trenutku padne uplaticu ovaj od 15e mesecno i to je to..ili ako sprevu opticki u skorije vreme.
 
Provjera stanja na računu

Servis ,,Račun“ je dostupan korisnicima svih prepaid paketa. Na mjesečnom nivou korisnici će moći besplatno da provjere stanje na računu do 5 puta (preko SMS poruke ,,RACUN“ na 14555 ili putem USSD menija), dok će svaka sljedeća poruka biti tarifirana po cijeni od 0,03 eura (cijena sa PDV-om).
 
Izgleda da YouTube music nije dostupan preko Crne Gore. Radi samo ako upalim neki VPN.
 
ali eon trazi VPN sa ip adresom u srbiji, a to nisam uspeo da nadjem. imaju 2 VPN-a srbija ali su lazni
 
Nazad
Vrh Dno