Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ubaci u dual carrier modem ..a i mozda sam blizu bazne stanice hehe na 50m ...i bilo je preko 30..skidao je 3MB u sec
 
3MB/s je oko 25Mbps :) Nego, prodaje li ko ove kartice :)
 
Zar nije 1mbit 120 KB onda 10 dodje 1200 ..alfi kriticaru jedan hehe... nadam se da ce te zadrzati na vipu hehr..
E mozda cu imati kartice dve ..ako buraz i rodjak odbiju...premisljaju se .. ja sam aktivirao i drug mi... i moracu ti uzeti licnu kartu hehe i otisak prsta heh
 
alfa, ćeš da ti pozajmim? :) :D al je registroavana na mene, nemo da pretiš s nje nekim političarima ... :) :D
 
Necu ni da je koristim za voice, ima odmah da udje u modemce neko kao net kartica :)

Satel, byte=8bit. Znaci 3MB=24Mb. Plus trebas imati na umu da je skidanje 3MiB, a ne 3MB (ovo prvo je *1000, ovo drugo je *1024) :)
Mislim, u svakom slucaju na 30Mbps treba da skida skoro 4MB/s
 
Znam proverio sam u konvertoru ..nesto mi nije stimalo.heh.a i navikavam se na ovaj prokleti tapatalk heh..
 
Bitno da sljaka odlicno :)
 
Neverovatna stvar .... poslao sam malopre (nedelja, vaskrs, 20,04,2014,) mejl da bih želeo da na svom broju uključim ovaj dodatak, ali da ga ne vidim na *105# ....

Posle 10 (deset) MINUTA mi stiže odgovor da im dam kontakt broj na koji mogu da me pozovu.

Ja im odgovrio sa tm crnogorskim, i dao moj srpski MTS.

Posle 10 minuta me zove čovek, sa +382681600 na srpski broj, kaže moram da promenim tarifu na neki noviji, predlaže standard, ja reko menjaj, samo mi je tražio JMBG kao ID, ja izdiktirao, reče mi da je promenio tarifu, i da kroz par sati proverim da li mi se pojavila opcija za kupovinu ... :) :) :)
 
^ To se zove uslužnost. Svaka čast M:Tel-u.

Raspitivah se po okolini, ali nisam mogao da nađem nijednu M:Tel karticu kako bih aktivirao ovu promociju. :/
 
Pa kako se ne bi oduševio, ja očekivao odgovor u sredu-četvrtak .... :) :) :)
 
Bices na hello paketu...posle sam aktiviras...i koliko vidim uplacivao si vec putem webshop...sa internet karticom..uplatis kredu i vozi misko..ceo dan surfam po sremi i bg heh sa tabletom plus tethering za fon
 
Nego ako koristis visa internet intesinu..onih 5%sto uzmu kod svake transakcije jel ti vracaju ..
 
Jesam, imam MTel karticu par godina, a imam i ProMonte tj telenor više od 10 godina, ranije kupim dole dopunu, pa oko nove godine dopunim, i održavam je živom, sada online ... :) :)
 
Zato im se net u Cg raspada maltene... Al svakako odlicna promocija.
 
Elem, nakon prilicno cimanja sa telefonima sam nasao kako da se koristi ovaj net. APN mora biti mtelinternet. Ostala podesavanja mi nisu radila.
Auto podesavanja nema za m:tel u Srbiji, ili barem ne radi ni na ArcS ni na P780.

Brzine su skroz OK, radi brze nego moje KT kartice (nemam MixNet kartica kod sebe da uporedim).

Jos da nadjem kako da pridodam tether konekciju na racunaru. Upload je odlican. 16/4 ide, BG, BITEF.
 
Je l ima neki crnogorac koji bi poslao karticu u srbiju ili neko ko ima mtel karticu viska?
 
Alfi ..meni radi i mtelwap ...i ko hoce imam karticu viska ...
 
Meni nije hteo mtel wap.
 
Mogu vam nekako poslati te kartice ko hoce, samo ne znam da li postoji ogranicenje u broju prepaid kartica na ime.... To bih se morao raspitati.

Ovo i mene privlaci za putovanja u Srb, da se ne maltretiram vise sa prepaid-om tamo. A i mts-ov 3g mi se cini najboljim u gradovima....
 
Inače, Mtel je ukinuo ovu promociju a da nisam ni znao, bila je samo mesec dana, pa ko je ugrabio... :)
 
Postoji i dalje:
http://www.mtel.me/article/330
Samo mozda nije aktiviran na kartici - MM je morao da zove (tj. zvali su njega za 5 minuta od slanja e-maila!) da bi mu dali mogucnost da aktivira promociju.

Jedina glupost je sto nema nikakve konfirmacije kad se aktivira - nego se udje u Menu i odmah se aktivira (verovatno si vec video). Sto je veliki propust, ako hoces samo da vidis sta nudi promocija, a nisi upucen.
 
Postoji i dalje:
http://www.mtel.me/article/330
Samo mozda nije aktiviran na kartici - MM je morao da zove (tj. zvali su njega za 5 minuta od slanja e-maila!) da bi mu dali mogucnost da aktivira promociju.

Jedina glupost je sto nema nikakve konfirmacije kad se aktivira - nego se udje u Menu i odmah se aktivira (verovatno si vec video). Sto je veliki propust, ako hoces samo da vidis sta nudi promocija, a nisi upucen.

E Alfi ;-) ali video si na *105# najavljuju neke promene tako da ko zna sta mogu da urade ..promocije se uvek daju lako ugasiti .. kad vide da su dali vise nego sto su trebali .. kao sa onom rodjendanskom vipovom de si za 200 din dobijao 6000 min u vipu i 6000 sms ka svim i 60 mb i to sve 30 dana .. nije dugo trajalo ...
 
Mtsu uopste ne smeta ovakav paket. Sve unutar mreze a vani se placa. Unapred das 29€. Trosak nula.
U svakom slucajuza sada vazi promociha ali ne znaci da ce vaziti jis dugo.
Hvala na obavestenju owim inace i mmu na karticu;)
 
Obavestiše me da će važiti i posle 1.05 ....kao i uvek odgovaraju tako brzo da se još ne mogu naviknuti ;-) ;-) ;-)
 
znaci, ko je ugrabio moci ce da koristi, ali nece vise moci da se aktivira?
 
Nazad
Vrh Dno