Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Latvia na engleskom, Latvija na hrvatskom, ali Letonija na srpskom :) Super ako je tako, onda treba da uplatim svega 17€, pošto imam već nekih pola eura na računu :)
 
Joooj da bre... pomesao sam sa Litvanijom.

Cale, imas neogranicene pozive ka mts i ts mrezi. Ne razmisljas uopste da seckas sto krace razgovor i smaras se kao Telenorovci:)
Za manje od 1.5eur mesecno sada. Do kraja 2015.
Plus je net neogranicen stvarno.

Btw 5 meseci vazi kartica od dana dopune ne 6 izgleda. Meni sad vazi do marta:( prekjuce dopunjena ili juce.
I sta se desava u martu,moras neki minimum da uplatis tipa 5€ da bi produzio akciju ili?To je dobro pitanje za prodaju istih kartica na SRB teritoriji.
 
Cale, imas neogranicene pozive ka mts i ts mrezi. Ne razmisljas uopste da seckas sto krace razgovor i smaras se kao Telenorovci:)

Btw 5 meseci vazi kartica od dana dopune ne 6 izgleda. Meni sad vazi do marta:( prekjuce dopunjena ili juce.
Знам шта имам али да сада не понављам колико којих минута имам по разним картицама и претплатама па ми је ово такорећи вишак. Уместо да ми пропада 70% онога што имам, пропадаће 90% а ја ћу да користим мтел картицу. :) Одавно не сецкам разговоре и не смарам се као Теленоровци (уз додатак да имам и две Теленор картице) али не помаже, не могу да потрошим ни ово. ;)

Картица важи 4+5 месеци.
 
I sta se desava u martu,moras neki minimum da uplatis tipa 5€ da bi produzio akciju ili?To je dobro pitanje za prodaju istih kartica na SRB teritoriji.

Moras 1eur da uplatis da bi ti vazila kartica i dalje. Ne znam sta se desava ako ne uplatis barem 1eur tada.
U stvari, ovo je 4 meseca, ne 5 :( Vazi do 21.03.2015. a uplaceno 21. novembra 2014. Znaci, morace jos dve dopune da bi vazila kartica do kraja 2015/

Cale, pa otkaci sve to sto ti daje ka MTSu minute/SMS, i koristi ovo :)
 
hocu da uplatim preko sajta kredit,ali cim odem na "potvrdi kupovinu", izadje mi tekst:
Poštovani korisniče, već posjedujete maksimalan broj prepaid planova.
Poštovani korisniče, već posjedujete maksimalan broj postpaid planova.
Poštovani korisniče, već posjedujete maksimalan broj ugovornih obaveza.

i ne mogu dalje...
 
Uplatio sam ovo, ja sam toliko odusevljen da mislim da mi ovo postane glavni broj :D trenutno mi je kartica ubacena u 3g modem i prezadovoljan sam kako radi
 
Radi bez problema. Ja cak koristim vip modem koji sam otkljucao
 
Cek ,nema veze sto je kartica iz roaminga ? Daj model modema,ili to moze na.svakom ? Unistih fon tj bateriju sherujuci vezu ...
 
Koliko izvlacis i na kom modemu?
 
Da,to je bzvz za one koji su aktivirali 5,10 ili 15 novembra,ili u oktobru,ja sam od 2 avgusta aktivirao jer mi je 31 jula istekao ugovor za mts mobilni net sa 3GB,a plaćao sam 345din 11 meseci,i za 12 mesec,tj jul su mi naplatili 690din,i za avgust 45 dinara. A pretpostavio sam da treba da se opet aktivira za nas koji smo pre 21 imali tu promociju. Možda bude posle nove godine neka nova promocija za 2015g :D
 
Koliko mi je poznato važnost kartice je bila 4 meseca+5 meseci,tako da mora bar 3 eura da se uplati za godinu dana da bi radila,i treba da ima bar 0,5€ da bi mogao da se ostvari poziv ili sms,meni sa 0,2€ nije moglo.
 
O bre ljudi smesni ste sa tim dopunama pa da dopunjavate i svaki mesec po evro ALOOO to je flat net ! Iskreno stvarno ne kapiram zasto se brukatr i komentarisete takve sitnice :)
Nego da dopunim ono pitanje gore ,ako neko uspe da pokusa da veze sim preko mifi-a neka javi kako je prosao :) ?
 
Uostalom i kod nas je najmanja dopuna sa 50 povećana na 100din tako da to nikakav problem nije :)
 
Meni nije jer sa 2eur i treba da vratim karticu ali cisto da ljudi znaju da isplaniraju.
Prosli put mi je kartica dopunjema maja a vazila do decembra. To je 7 meseci:) Sada 4.
 
Ako ima nekog kome bi neko iz cg radio dopune,da zna da mu je tako min dopuna 2e ;)
 
Sto se tice modema imam Alcatel x500d i radi potpuno normalno, samo se unesu parametri za mtel internet. A na prilicno losoj lokaciji gde imam dosta slab 3g signal sam izvlacio 5/2
 
Interesantno, bilo bi super ako neka od njih prodaju i same kartice!
(licno ne vidim razlog da dopunim na tim mestima, em se ne dobija 10% vise, em mora u dinarima, ali cim budem nasao vremena, skoknucu u najblize:))
 
ajde pa javi kako funkcionise, koliki je kurs, minimalna uplata...
 
Provericu i to ali mislio sam da proverim da nemaju kartice:)
 
^ Javi obavezno ako to proveriš! ;)
 
Знам ја који је позивни за ЦГ па зато и питам. Списак наводи продајна места за 068 али не видим додатну информацију који 068.
 
Setih se nečega - letos sam u CG na mtel-u bio na nekom prepaid paketu u kojem su važile cene SMS-a od jednog centa prema CG mrežama i mts-u, međutim, u praksi kada bih poslao sestri sms koja je na 063 ali se prebacila sa telenora na mts, skidalo bi mi celih 5c. Ne znam da li će tako biti praksa i ovaj put, vodite računa.
 
^ To je poznata stvar, mislim nj da je pisalo kod prosle promocije. Da se pozivi ka MTS brojevima koji nemaju MTS numeraciju ne smatraju besplatnim. Potvrdjujem da je to slucaj.
 
Tako je, ja sam poslao sms 069 broju u mts-u i skinulo mi je 11 centi. Samo ne znam ako saljem poruke ili pozivam 064/065/066 broj u telenor ili vip mrezi, da li je onda besplatno.
 
Nazad
Vrh Dno