Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Da li vam radi dopuna kredita preko mtel sajta. Meni danima izbacuje gresku kad kliknem SMS verification. Da li je to Intese ili do njih?

BTW, i ja sam uzeo mtel karticu pre mesec dana i nema 4g po Srbiji, samo 3g. Kome da se obratim za to?

viber image.jpg
 
Da odovorim sam sebi. Iz nekog razloga mi ne prolazi preko Chrome. Iz Edge radi sve bez problema.

Ostaje samo da resim sto mi se ne kaci na 4g. Koga da cimam za to?
 
Izgleda da mora nova 4g kartica..slican slucaj se i meni desio, imam staru karticu 2 godine, a drugu sam uzeo pre mesec dana i nema 4g

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Mora usim kartica za 4g.
A Mtel, da je znam, prepaid korisnicima ne daje usim.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Mora usim kartica za 4g.
A Mtel, da je znam, prepaid korisnicima ne daje usim.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
*mjau**mjau**mjau* kakvi mentoli ovde. Ne znam koji tacno deo nije jasan ali ponovicu.

Mtel PRODAJE mtel TURIST pakete koji PODRZAVAJU 4G kako u samoj crnoj gori tako I U SRBIJIIII!!!
Licno kupio, licno koristim!
Medjutim zamena starih kartica kakva je moja druga, za usim karticu u CG nije besplatna, juce sam zamenio i doplatio 5e u poslovnici u CG.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Ja sam kupio 2 mtel kartice u CG, od koje na jednoj nije radio 4G u CG, a na drugoj je radio bez problema. Cimao sam Suzanu i rekla mi da odem do poslovnice da kolege izvrše proveru. Ali pošto još uvek nemaju usim kartice za zamenu, dali su mi novi broj, a onu staru karticu su zadržali. U svakom slučaju su ispali korektni, nisam ništa dodatno platio ni cent. Pitali su me da li mi je bitan broj, rekoh nije jer mi ionako treba za net u CG. Znači ako vam u CG ne funkcioniše 4G, neće ni u Srb. Još jedna stvar za 4G u Srb, idite na manuelnu pretragu mreža, i odaberite mts 4G. Jer meni npr nije hteo da se nakaci na 4G, sve dok nisam forsirao.
 
Drugari, zna li neko sta ce se desiti posle datuma do kada mi je validna kartica? Imam uplacenu promociju do kraja godine, a sada vidim ovo.
10a0fa8b8b2e47a08e66710c15cf2c41.jpg
 
Moze li pomoc?
Bio u CG zamenio karticu za 4G radila normal no,kako sam se vratio u Srb ne prepoznaje karticu.Sta mi je ciniti?Hvala

Sent from my KING 7 using Tapatalk
 
Drugari, zna li neko sta ce se desiti posle datuma do kada mi je validna kartica? Imam uplacenu promociju do kraja godine, a sada vidim ovo.
10a0fa8b8b2e47a08e66710c15cf2c41.jpg
Dopuniti kredit u minimalnom iznosu od 2€, u protivnom, automatski, tačno u ponoć biće vam onemogućeno telefoniranje. Ako tri meseca ne dopunjavate kredit, sledi gašenje sim kartice, bez obzira na količinu novca koji imate u tom trenutku. Dopunu je najjednostavnije uplatiti ovde: https://mtel.me/oec/elektronska-dopuna

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Meni sa novom karticom u Srb nije hteo sam da se registruje na mrežu, pa sam morao da idem na manuelnu pretragu mreža i onda da selektujem mts. A ako ni to ne pomogne, onda jedino call centar da vide šta se desilo.
 
Ma nece kao da je kartica neaktivna,poslao sam mail Suzani pa cu videti sta dalje

Sent from my KING 7 using Tapatalk
 
Drugari, zna li neko sta ce se desiti posle datuma do kada mi je validna kartica? Imam uplacenu promociju do kraja godine, a sada vidim ovo.
Cik pogodi?:)
Pa moras da doplatis kredit da bi ostala aktivna posle tog datuma kartica i da bi mogao da koristis promociju.
 
Znaci svaka dopuna produzi validnost kartice? Koristim je dve godine vec, ali nisam nikad proverio kredit da bih video ovo :)
 
meni je bilo proslo 3 meseca od zadnje dopune i bez problema sam produzio validnost jos godinu dana za 10 evra, nisu mi ubili karticu. lepo od njih :)
 
promocija "999 eura za internet potrosnju" na 7 dana

Koliko je ovo trenutno, u GB, samo oko 2GB?
 
Hoce li biti promocija za 2019.?


Sent from my KING 7 using Tapatalk
 
Postoji 34,9 e

Послато са Tesla_SP6.3 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima kod naših operatera ovako nesto ili je cg i dalje najjeftinija varijanta.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Pitanje koliko je i dalje isplativo, vecina nasih operatera nudi mnogo bolje opcije nego u vreme kada se pojavio ovaj Mtel roming, ja sam bio u dilemi da li i prosle godine nastaviti, ove difinitivno necu..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa zato i pitam. Ima li ko info ili ideju kod naših operatera sta uzeti?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Sta mozes uzeti kada za 3e mesecno bukvalno ne postoji tarifa trenutno?:) Tj. postoje one Start/BizStart tarife u kojima nema nista ukljuceno :)

Ja bi licno koristio da me mogu zvati kao da sam iz Srbije, ali posto je drugima cim, ne vredi :( Jeste da moram imati drugu karticu za pozive van MTSa mreze ionako, ali nije to to.
 
Pitanje je da li je i dalje internet ograničen na 10 gb mesečno. Moja majka je koristi kao drugu karticu i mislim da nikada do sada nije potrošila više od 10 gb, ali mislim da ako je i dalje limit 10 gb da je bukvalno na granici isplativosti pogotovo ako se prvi put uplaćuje promocija.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kako je na ivici isplativosti?
Ko od domaćih daje 10 GB mesečno za 350 dinara?
 
Ja neću aktivirati promociju ove godine, a imam nesto eura na kartici. Beše može to da se prebacuje sa broja na broj? Eto, ako neko želi koji euro na računu, mogu da mu prebacim po povlašćenoj ceni. Dogovor preko pp.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Kako je na ivici isplativosti?
Ko od domaćih daje 10 GB mesečno za 350 dinara?
Zaboravljaš da pored promocije od 35 EUR treba plaćati mesečno i minimum 2 EUR održavanje kartice, tako da to izadje 4.9 EUR mesečno (oko 580 din) što nije tako malo.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa da, ali ako uplaćuješ po dva eura mesečno, onda na kraju godine umesto 35€ treba da platiš svega 11€ za novu aktivaciju, tako da ja ne bih računao to baš tako...

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Ja sam uplaćivao svakog prvog u meaecu nekad dva, nekad tri. Sada imam 28 evra. Sad kad uplatim u decembru još 7. I kupim . I od 01.01. Krenem sa po 3 evra svakog meseca. Znači u svakom slučaju 35 evra deliš na 12 meseci, to je manje od 3 evra meaečno, nek bude 350 din. Ne kontam kako ti računaš.
 
A čak i kad neko neće da razmišlja mesečno, i da uplati 35 +.10 godišnje trajanje, to je 450 mesečno. Opet nedostižno.
 
Nazad
Vrh Dno