Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

owim

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
6,281
Poena
395
Sa crnogorskom MTEL pripejd karticom za 29€ (+10€) godišnje, probano i -- radi! :)

http://forum.benchmark.rs/showthrea...enja-brzine!&p=4125951&viewfull=1#post4125951

Roming povoljnosti m:tel-a u Srbiji od danas uz m:roming tikete
Do kraja godine neograničeni pozivi, poruke i Internet za samo 29 eura

Dobijate bez dodatnog plaćanja (u Srbiji, u romingu):

- neograničene minute ka mobilnoj i fiksnoj mreži Telekoma Srbija i naravno ka mobilnoj i fiksnoj mreži m:tel-a
- neograničene SMS poruke ka brojevima iz Telekom Srbija i m:tel 068 mreže,
- neograničen Internet (!) i
- neograničene dolazne pozive iz bilo koje mreže u svetu.

Sve što je potrebno je da neko za vas u CG kupi MTEL pripejd karticu i uplati dovoljno kredita za aktivaciju promocije. Moj drugar pre dva meseca kupio u CG i obilato koristi u BG i potvrđuje da radi baš sve kao što je navedeno. Otkazao ADSL i koristi flat net sa MTEL SIM kartice, tj. MTS roming mobilni net. Uključeno sve u 29€ godišnje!

Više info:
http://www.mtel.me/article/330
http://www.mtel.me/article/437

Kako da nabavim m:tel prepaid karticu?
http://forum.benchmark.rs/showthrea...enja-brzine!&p=4125438&viewfull=1#post4125438

Kako proveriti kada treba da se uplati kredit?
http://forum.benchmark.rs/showthrea...enja-brzine!&p=4124219&viewfull=1#post4124219

APN podešavanja:
http://forum.benchmark.rs/showthrea...enja-brzine!&p=3815078&viewfull=1#post3815078
http://forum.benchmark.rs/showthrea...enja-brzine!&p=3731480&viewfull=1#post3731480

Najnovije vesti:
http://forum.benchmark.rs/showthrea...prvom-postu)&p=4138629&viewfull=1#post4138629
 
Poslednja izmena od urednika:
Holy schmoly!

Inace, sram te bilo, znas kako sam se ponadao da je MegaNet postao flat paket :D
 
^ Znam da ovo zvuči kao čudna i suluda kombinacija i da se ne vidi kako se njima to isplati, ali moj drugar arči tu MTEL CG karticu u BG u dual-SIM telefonu i sve što piše -- tako je, vodi kilometarske razgovre unutar MTS mreže, zove Telekom fixne, zove 068 MTEL CG, i gleda striming video serije, skida torrente -- sve iz MTS rominga. Ima 10 Mbit/s DL, sve radi, nisam video FUP, za dva meseca nije uleteo u smanjenje brzine (koje se i ne spominje). Pa, ako neko želi, evo, postoji i radi! :)
 
Ja bi iskreno, za ovih 7-8 meseci, to ispada 3-4eur/mesecno :) Taman gasim VIP pretplatu, na MTS-u cu zadrzzati KT za primarni broj, a Telenorovci ce morati da malo koriste minute svoje :)
 
Ja imam MTel karticu već par godina, koju dopunjavam online .... I telenor crnogorski dopunjavam online.... ono na svakih 3-4 meseca po 1 euro da mi ne ugase ... Znači, mogu da probam...

samo, ja kakve sam sreće, provaliće da se zajebali i ugasiće ... :) :)
 
Jesam li dobro razumeo?
068 crnogorska pripejd kartica na koju se samo uplati 29 evra (tarifni paket ili slično da li ima ime, ili je samo bitna uplata 29 evra).
I u narednih godinu dana od trenutka uplate sve navedeno je neograničeno?

Malo verovatno, jako malo verovatno.
I ako radi za sada, neće još dugo.

Zna li neko ijednog operatera u svetu koji nudi isto to za iste/slične pare?
 
Do kraja godine neograničeni pozivi, poruke i Internet za samo 29 eura

Podgorica, 16. januar 2014

Ne, do kraja godine .... sad bi ti ispalo malo skuplje, 29 evra podeli na 8 meseci ... :) :)
 
Naveo je da je promocija tako da verovatno ima neki rok...nikad cuo za nista slicno.
 
Nemam na *105# ništa takvo .... Možda jer nemam 30 eura na računu ...
 
Još jednom svima -- potvrđujem da je tako, lično sam imao u rukama, moj dobar drug doneo iz CG i arči nemilice! Hteo i meni da donese, al' nisam veliki potrošač. Doneo je još nekima pre par sedmica i svima sve radi kao što je napisano. Znam, zvuči suviše dobro, ali tako je! Baš kao što piše. Do kraja godine važi (kako trenutno navode).

Najbolje od svega -- svi MTS/fiksni/MTEL pozivi besplatni, on ima dual SIM fon, sa MTEL kartice zove sve u Telekom mreži, a na drugoj je prešao na manji Mix paket za pozive van MTS mreže, koristi i potpuno brzi i neograničeni internet bez usporenja. Možda postoji neki FUP koji još nije dostigao. Pošto je pripejd, ne može da se napravi astronomski račun. ;)
 
Zna li neko ijednog operatera u svetu koji nudi isto to za iste/slične pare?

Jedino mozda Vodafone u okviru EU ako je RANIJE nudio. (posto je m:tel deo Telekoma Srbija, onda je podjednako validno poredjenje)
Sada znam samo jednog operatera koji inace nudi flat net na mobilnom, ali samo unutar zemlje (pravi flat, bez FUP-a i sporijeg nta, ali kosta 100+EUR).
 
Još jednom svima -- potvrđujem da je tako, lično sam imao u rukama, moj dobar drug doneo iz CG i arči nemilice! Hteo i meni da donese, al' nisam veliki potrošač.

Pa donesi za nas onda ;)
 
Eto biznis prilika za "dilere" sa oglasa :) hahaha...
 
Samo jedna mala prcka, u CG je obavezna registracija prepaida, pa više nije onako lako doći do broja ....

Pogledajte oglase, pre par godina oglasi su bili puni CG kartica, kao za letovanje, kupiš odmah ovde, i spreman si ... sad koliko vidim, nema ...
 
Pa kakve veze ima registracija sa lakocom dolazenja do broja? Ako imas pare dobices i broj, jedino sto moras priloziti neki dokument
 
pa ovo je super -)))
kud pre ne procitah ovaj post .. kad su me prokleti vipovci osamutili pa citam samo taj -))
upravo krecem da trazim ko mi je u cg da mi kupi karticu i dopunu od tih 30 evra i da raspalim po prici -)))
i da bezim sa vipa -))

e da ako je owim onaj sa ES i ako nije veliki pozdrav i hvala na ovakvim info -))
 
Pa kakve veze ima registracija sa lakocom dolazenja do broja? Ako imas pare dobices i broj, jedino sto moras priloziti neki dokument

Možda neće nekom da daju 10 kartica na isti dokument, da bi preprodavao ... možda neće neko da stavi svoje ime i prezime negde, da bi to slao za srbiju da završi ko zna gde, za par evra zarade ....
 
Mozes neograniceno da registrujes brojeve na sebe ...imas na njihovom sajtu..i prosta je procedura ..a to da li hoce neko da ti uradi to ..e to je druga prica
 
E da li kartica 068 moze da se aktivira u Srbiji ili mora da se aktivira u Crnoj Gori ?
 
I jedna mala sitnica je ta sto ako su vam svi prijatelji u srbiji sa srpskim brojevima da bi vas pozvali moraju da okrenu crnogorski broj sto ce im se naplatiti. Znaci sa strane drzaoca boja je kul ponuda ali sa strane pozivaoca je nezgodacija.
 
e da ako je owim onaj sa ES i ako nije veliki pozdrav i hvala na ovakvim info -))
Baš taj! ;) Molim.

I jedna mala sitnica je ta sto ako su vam svi prijatelji u srbiji sa srpskim brojevima da bi vas pozvali moraju da okrenu crnogorski broj sto ce im se naplatiti. Znaci sa strane drzaoca boja je kul ponuda ali sa strane pozivaoca je nezgodacija.
MTEL CG broj svakako ne bi bio primaran i služio bi u jednom smeru - samo za zvanje, ne i za prijem poziva iz MTS mreže (skupo!). Vrlo korisno kada se ima Dual-SIM aparat.
 
Poslednja izmena:
MTEL CG broj svakako ne bi bio primaran i služio bi u jednom smeru - samo za zvanje, ne i za prijem poziva iz MTS mreže (skupo!). Vrlo korisno kada se ima Dual-SIM aparat.
Људи углавном имају навику да позову тако што погледају позиве и одговоре на неки. Тако ће ко зна колико њих да позива ЦГ а да неће да буду свесни па их ти упозори на време или немој да прихватиш њихов позив.
 
Ovo kolega sa faxa iz PG koristi vec podosta taj neki roming dodatak, i svaki put mi pise i zove i ima samo taj br... A onda kada ja njega okrenem, sreca pa je malo jeftinije nego drugi ino brojevi
 
Људи углавном имају навику да позову тако што погледају позиве и одговоре на неки. Тако ће ко зна колико њих да позива ЦГ а да неће да буду свесни па их ти упозори на време или немој да прихватиш њихов позив.
Sasvim si u pravu. Mozda da zoves sa skrivenog da ne mogu da uzvrate poziv i poruke, jer i jedno i drugo je skuplje. Kao neka druga opcija.
 
Radi besprekorno .. ne secam se kad sam zadnji put zvao fixni -))) sad poceo
a sto se tice neta ide i do 42mbit/sec
:wave::type::smash:
 
Kako ide do 42Mbps, meni prosečno na mt:s mreži (sa telefonima koji imaju 42Mbps radio - SGS4 i iPhone 5) ide od 10 do 22-23Mbps max.
 
Nazad
Vrh Dno