Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Kako ide kod za aktiviranje roaming dodataka u mtel-u? Probao sam zvezda797taraba ali ne radi
 
Pozdrav.
Zanima me, da li se negde u Beogradu moze kupiti M:tel cg broj?


Sent from my iPhone using Tapatalk

imam ja neaktivirano karticu od m:tel.Kupio pretprosle godine pa posle mi nije trebala i nisam ni aktivirao.E sad ne znam vazi li jos posto je kupljena pre dve godine.Inace iz kragujevca sam
 
Jedno nob pitanje :). M:tel internet koristim na udaljenoj lokaciji, da li nekako preko racunara koji je povezan lan kablom sa modemom u kome je pomenuta kartica, mogu da ustanovim kada treba da produzim internet? Problem je sto nemam pojma koji je broj kartice.
 
Ne znam u kom modemu ti je kartica ali trebalo bi da ima mogućnost slanja USSD kodova i slanja sms-a. Tako da je na taj način izvodljivo.
 
Kod nekih 3G/LTE modema ne može USSD, na koji broj se šalje sms da se proveri? I, zna li neko kako se proverava koliko još interneta od onih 10Giga imamo preostalo?
 
Ako nekog zanima...
6bff72270088e28ca0efc937baedd665.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Bas neograničeno? Nema fup? To je 3g je li tako?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Sigurno je sve isto kao i do sada. Nema zvanični FUP, ali gase u nekom trenutku. Moji matorci imaju te kartice zbog interneta i nedavno sma gledao, troše 10-ak gb mesečno, malo preko. Nisu se žalili da su ih isključivali. Ranije su gasili na 10GB. Kartice su im 3G, iz vremena kada Mtel nije imao 4G.
U odnosu na prvu godinu, verujem da se broj korisnika ovog neta drastično smanjio, pa možda zato i ne gase ljude.
 
Da li nekako moze da se zna da li je kartica 3g ili 4g pre nego sto se aktivira tiket?

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Skoro sam kupio 4g pripejd karticu. Očekivao sam da će smanjiti brzinu nakon 10gb, ali nisu. Normalno sam gledao TV preko neta.
 
Ja koristim već 3 godine, prošle godine sam kupio 4G karticu u Delta city PG... ne trošim nikad preko 10G pa ne znam za FUP... speedtest na 4G+ ide 80/30 megabita...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nista mi ne znači ako ima fup... Ne bih svakako trošio 100 gb ali do 20 bih sigurno.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Mojoj majci su letos gasili na 10-ak gb.. Ne znam da li je ikako moguće saznati koliki je FUP, u 2019. godini 10 gb i nije nešto spektakularno za 35+24 eur.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Misliš u 2020.-oj [emoji23]

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Mojoj majci su letos gasili na 10-ak gb.. Ne znam da li je ikako moguće saznati koliki je FUP, u 2019. godini 10 gb i nije nešto spektakularno za 35+24 eur.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ako uzmem u obzir da tih 24€ sledeće godine mozes da iskoristis za uplatu onih 34.99€ i ponovo aktiviraš promociju, meni i jeste dovoljno dobro... ne gledam filmove online, ali mi je 10G dovoljno za licne potrebe... najsličnija ponuda u Srbiji je kod Globaltela, bar sto se neta tiče... 300 din za 5 GB...
 
jer imao neko ovaj slucaj sa mtel karticom
479844df9d85205b1b31b5bdbf451e89.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
S obzirom da je 27.11, najverovatnije si probio limit.
Danas su mom ćaletu isključili, pa smo uspeli da utvrdimo da je potrošio 11.09GB vog meseca. Koristi tu karticu nekoliko godina i ovo je prvi put da su ga isključili.

Ima 3 dana do 1.u mesecu. Ako mu danas uključim tiket za sledeću godinu, da li će da dobije net ili ga opet neće imati do 1.12?
 
fora je sto sam 2 gb ukupno potrosio ako je verovati mifi ruteru a proradilo je

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Same here. Prestalo je da radi jutros, proradilo je pre nekih sat vremena. Potrošio je preko 11gb, ali eto, ipak prekid nije bio zbog toga.
 
Jel dobio neko ovu poruku, ne znam dal se ovih 10gb odnose na nas u romingu ili za ove u cg...?
ef1063609d2a4fc2ca39d4b01795738e.jpg


4f220694d87d5d2859fa8df2e002d839.jpg


Meni ne uspeva da ode poruka.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je za potrosnju u cg, mtel casti sve svoje korisnike.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mojoj majci su letos gasili na 10-ak gb.. Ne znam da li je ikako moguće saznati koliki je FUP, u 2019. godini 10 gb i nije nešto spektakularno za 35+24 eur.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ja dopunim svakog meseca 3 evra...

Do kraja godine 33 evra na računu, 30.12 dopuniš još 2 i kupuješ...

Ne znam kako 35+24
 
Neki ljudi pišu bez razmišljanja. Eto kako.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Danas slučajno, tj. greškom ovi moji okretali 011xxx..., 064xxx... isl. brojeve... i veza se uspostavljala?! Kako sad to, pre je bilo nužno okrenuti +381 na početku?

Nešto su menjali?
Jel tako i kod vas?

To onda znači da bi brojeve u CG trebalo birati sa +382 na početku? Tj, na primer, pozivajući 030xxx... bih dobio Bor ili Majdanpek, a ne Ulcinj?
 
Sad sam proverio i stvarno može da se dobije, zvao sam fiksni na 011 i zazvonio je...

Kad sam probao da zovem crnogorski broj sa 068 dobio sam “nepostojeci broj”, znaci da mora +382...
 
Meni recimo +3821600 ne prolazi ako pozivam sa mtel kartice. Zvao sam call centar sa drugog broja i rekli su mi da probam sa +382681600.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno