Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Zenu licno poznajem i mogu da potvrdim da je jedna od retkih radnika tamo koji uopste nesto znajuni vode racuna, prevashodno o svom poslu, a ne tek o korisnicima.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^ Problem rešen: Iz Chrome-a nije htelo, iz Opere prošlo. A isti web-engine. Izvinite na dizanju "alarma"! ;)

A Suzana mi je nedeljom odgovorila posle 1,5h. Istina, kada sam javio da sam već rešio problem.
 
Poslednja izmena:
Zovi call centar i reći će ti.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ova je zapakovana, nije registrovana, aktivirana niti odlomljena iz one plastike. Ako moze da se prepozna po pakovanju ili izgledu i kako.

Sad se setih da pitam i da li je proradio onaj USSD kod za proveru stanja neta.
 
Mislim da tako ne može da se sazna.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Stavis karticu u tel i vidis.... a odakle sad neotpakovana kartica kad koliko znam sa bi kupio uvek traze neki dokument da se registruje?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Dugo nisam pratio temu. Da li sada gase internet nakon određene potrošene kvote, u potpunosti ili ostavljaju po smanjenoj brzini?
Koristite M:tel karticu u MiWi uređajima ili routerima? Kakva su sada iskustva?
 
Ne znam, nikad nisam potrošio svih 10giga...

Radi u 4G mifi ruterima bez problema...
 
Dugo nisam pratio temu. Da li sada gase internet nakon određene potrošene kvote, u potpunosti ili ostavljaju po smanjenoj brzini?
Koristite M:tel karticu u MiWi uređajima ili routerima? Kakva su sada iskustva?
Ostavljaju po smanjenoj brzini, ali ta brzina je zaista neupotrebljiva čak i za slanje poruke preko vibera ume da zeza (ne pošalje).

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
^ Problem rešen: Iz Chrome-a nije htelo, iz Opere prošlo. A isti web-engine. Izvinite na dizanju "alarma"! ;)

A Suzana mi je nedeljom odgovorila posle 1,5h. Istina, kada sam javio da sam već rešio problem.
Zato ja nikada ne koristim ni chrome a ni mozzilu,dopunjavam isključivo preko opere na telefonu i nikada nisam imao problema,radi uvek dopuna,e sad važno je na Operi Mini za tel. da ti bude onemogućeno čuvanje podataka,onda radi sve,i one slike automobila,mostova,dimnjaka,pešačkih prelaza,brda,semafora i čega sve ne za verifikaciju. I takodje je za mene odličan Xbrowser aplikacija ima samo oko 900KB a radi sve kao na chrome od 70MB i nema reklama,tj može da ih eliminiše.
 
evo i meni nije htelo na chrome.... odradio sam dopunu preko mozile bez greske.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ako imate vise brojeva slanje kredita radi posao isto

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pa imas 2 kartice sa po 2 e kredita npr, slanje kredita izm3dju sebe produzice ti kartice na mesec dana, ruku na srce bices kraci za 0.1 eur po transakciji ali kog bi djavola komilao silan kred ako ga mozes ppjacati u bilo kom trenutlu a stoji zarobljen i ne sluzi nicemu [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ljudi, je li istina da je internet ograničen samo na 10GB? Logičnije bi mi bilo da je 100GB ?:)
 
^ Zar nije rečeno da slanje kredita između dva broja ne donosi produženje roka validnosti, već samo "prava" uplata, kao u SRB?

Pročitao davno ovde, nisam probao.
 
Probaj pa ces da vidis.... Meni je produzilo za novih mesec dana...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
^ mesec redovnih dana i jos 2 meseca samo prijema poziva = 90 dana? Isto koliko i klasična online dopuna.

Jednom sam to davno probao preko USSD menija, nije radilo, morao sam Suzu da cimam, al drugaru je trebao kredit, nije mi rekao da li mu je Friend dopuna bilo šta produžila (tada).
 
Bas to... Mesec dana svega i jos 2 m pozivi, sljaka kao klasicna dopuna s vaucera ili s neta :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li je neko probao ove INT 7 ili INT 15 roaming promocije, paralelno sa postojećom promocijom za Srbiju?



Ne vidim ih na sajtu, samo na mtel Android aplikaciji...
 
Ma na sajtu je tesko naci. Veruj mi.
Ja sam probao u Bosni, al ne koristim promociju za Srbiju.

I ne vidim vise svrhu ove mtel kartice, ove godine se promenila ponuda nasih operatera za internet, 10gb kojih mtel nudi je sada nista posebno.

Ako nekome treba bas mtel kartica, poklanjam...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
ima li vaucer od 2e, ne mogu drugacije da aktiviram karticu posto je ostekao rok za dopunu? odmah uplacujem elektronski samo mi treba da bi mogao da zovem KS da mi oni aktiviraju opet broj....

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ove godine planiram u bosnu (trebinje) na odmor. Da li tamo vazi ovaj roaming dodatak ili ne?
 
Važi u mte:l mreži

eae256a60ad7bb34ded6220ad00d0d0d.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslaće ti poruku a uđeš u Bosnu da možeš aktivirati ponudu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno