Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ići ću do Crne Gore verovatno uskoro, iz teksta koji si postavio skapirao sam da 4G važi samo za Urban pakete, nisam siguran da li mogu svoju prepaid karticu da zamenim za 4G karticu. Čak i da to uspem sumnjam da bi radio 4G u romingu, prema tome nas ovo uopšte ne tangira :)

@acapn91, u pravu si . Za sad m:tel vrši zamene SIM kartica za USIM (4G) kartice samo za postpaid korisnike (info od Suzane) . Ako dođe do nekih promena obaveštenje će biti objavljeno na sajtu m:tel-a .
 
Ko dopunjuje po 2e svaki mesec, u slučaju da ne dopunite na vreme sve se blokira automatski.... ne radi ni net promocija, međutim čim se uplati istog trenutka se odblokira, ja uplatim elektronski i odmah krene da radi sve.

Nego na koji mejl da ja pošaljem pitanje mtel-u u vezi preregistracije kartice .. hteo bi da je prebacim na svoje ime ako je to moguće? Jel radio to neko a da ne poznaje vlasnika?

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
ajde ne zanosi se, nije ti to auto da mora da bude registrovan na tvoje ime
 
Je l neko pokusavao da produzi ovih 10gb u CG.je l treba da se uplati nova dopuna u toku tih 7 dana od kada se aktiviraju gigabajti ili ?

sent from tapa for android :)
Ja produzavam vec 3 sedmice. Uplacujem 2e na racun u toku 7 dana (uglavnom dopuniti racun do kada vazi dodjeljeni paket, provjeriti na *108# ), i automatski oni produzavaju i dodjeljuju novih 10GB i 7 dana.

Samo ne znam do kada vazi promocija, koliko skontah u textu do 1. avgusta valjda.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A da li će raditi 4G na mts romingu u CG? Naravno za postpaid korisnike mts-a. Na H+ je svuda užas sem u PG, od 1 do Max 3 Mbps preko dana. Uveče od 00h je bolja situacija, ali mi je tada i manje potreban net.
 
Imate li problema sa netom? Ja nemam net (ni indikator) satima već

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Posalji mejl. Istog trenutka zovu. I proradi. Ali bukvalno za 30 sekundi. Kakav servis. Kakva podrska. Svaka cast
 
Ja sam isto primetio, konkretno danas 1.5h bez neta, prošle nedelje isto nije radio tipa od 9 do 12h itd. Ali se ne opterećujem, jer imam dual sim telefon pa samo prebacim net na drugu karticu, ionako mi tih 3GB kod mts-a propadnu. Ali da su prekidi sve učestaliji jesu, mada nisam koristio karticu u fonu skoro godinu dana, i od kada sam uplatio ovu promociju za pola godine, u poslednje 3 nedelje je bilo prekida. Pre neko jutro ping preko 130, down max 0.50 Mbps, a upload je išao do 5 Mbps.
 
I meni je bio prekid danas na jedno 2-3 sata, oko 16h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo mog speedtesta od pre dva dana
f4255ad832c7fef6cf46faf7b0159f6b.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Zvali su me upravo iz call centra, imaju problema i rade na rešavanju istih.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne pamtim kada sam poslednji put izvukao ovoliku brzinu, a o 20 mbps mogu samo da sanjam :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nije loše, ali nije nešto, lokacija Braće Jerković, BG. Ovako je većinu vremena...

a863c6191c649e3852d43054e209d6d9.jpg


Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel provera stanja mb isto na *108#...upltio sam danas promociju jer mi nije bila potrebna prvu polovinu godine i stoji mi da imam 9500mb do 28.07
 
Meni stoji 0 mb, rekao bih da nije tačno. Nisam sigurno spucao 10 gb neta za mesec dana plus internet mi radi sada ok, tj. nije usporen.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izgleda da to važi samo za Crnu Goru, iz Srbije ja ne znam kako da proverim koliko još imam gigabajta...

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Ta provera je prosle godine radila lepo koliko mi se cini
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno