Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Izgleda nece iz Srbije *108#, kaze servis nije dostupan.
*105# mi daje meni za promocije, koliko vidim nema da se vidi koliko je GB preostalo.

Uplatio sam bio kre za godinu dana da ne bih uplacivao svakog meseca.
 
Izgleda nece iz Srbije *108#, kaze servis nije dostupan.
*105# mi daje meni za promocije, koliko vidim nema da se vidi koliko je GB preostalo.

Uplatio sam bio kre za godinu dana da ne bih uplacivao svakog meseca.

pa el imas aktiviranu promociju,naj bolje posalji mail suzani dobices odgovor za dva minuta
 
Mtel 4G+ Budva Screenshot_20180910-193559_Speedtest.jpg Roming dodatak mts postpejd kartica takođe 4G+ signal ista lokacija Screenshot_20180910-193450_Speedtest.jpg Nije loš mts dodatak, 20/20 je sasvim ok brzina, u odnosu na ranije godine kada sam na H+ imao max 1Mbps, ovo je super brzina. Mts je dao neograničen net, ali je limitirao brzinu u romingu, tako da je net na neki način ograničen.
 
Poslednja izmena:
Kolika je brzina kad se potrosi tih 10GB? u romingu mtel pripejd 068
 
Ok, jel ima u CG 4G prepaid kartica u prodaji?


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Koliko znam ni mts pripaid nema 4g...a ne mtel

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Što znači da je ovo beskorisno za korisnike mtel promocije u Srbiji.

Ja iskreno razmišljam šta da radim za sledeću godinu (ukoliko promocije uopšte bude bilo). Imam trenutno na jednoj kartici aktiviranu promociju koju koristi majka, njoj je skroz ok. Mada tih 10gb nisu više to što su nekada bili (većina u paketu ima skoro polovinu iz promocije), a cena od ~30 EUR postaje previsoka za to.

Ukoliko budu stavili više od 10 gb razmisliću, u suprotnom mislim da nema potrebe uzimati promociju.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Koliko znas POJMA NEMAS... Msm da i u samoj temi ima pominjano da su ljudi a i ja koristili 4g prepaid u cg i da je sljakao odlicno. Medjutim, juce mi stiglakartica za sestru 4g naravno, aktivirao joj promo za do kraja god i pita me sta da izaberem, sta je ovo LTE [emoji23][emoji23][emoji23] probam, kad ono... [emoji964]️[emoji964]️[emoji964]️

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Istina, potvrdjujem, mtel 4G prepaid su široko dostupne u CG. Proverio jutros sa rodbinom dole, nisam imao pojma :)


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Je l' postoji mogućnost da se zameni postojeća 3G kartica za 4G a da to ne uradi vlasnik kartice?

Da zamenim kad je takva situacija :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa mozda... Ako imas licnu kartu iki neku pisanu saglasnost vlasnika drugacije tesko...

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Koliko znas POJMA NEMAS... Msm da i u samoj temi ima pominjano da su ljudi a i ja koristili 4g prepaid u cg i da je sljakao odlicno. Medjutim, juce mi stiglakartica za sestru 4g naravno, aktivirao joj promo za do kraja god i pita me sta da izaberem, sta je ovo LTE [emoji23][emoji23][emoji23] probam, kad ono... [emoji964]️[emoji964]️[emoji964]️

Sent from my Huawei using Tapatalk

Znači, radi 4G i u Srbiji, sa prepaid karticom, u romingu?
 
Da da... Naravno, kartica mora biti usim.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Ima 4g pripejd kartica vise vrsta, dosao u posed neke turisticke. Dopunio 2e i dobio 100gb 4g interneta na 7 dana. A sada kada iz box4 mozes zvati sve moguce mtl mobilne i fixne mreze + 100gb ako vezes drugi postpejd uz box4 . Mtel kartica gubi smisao skroz po meni. :D
 
Po meni, i dalje najbolja ponuda. Za 300 dina mesečno, 10 GB, koji eto sada mogu i 4G ....
 
Ima 4g pripejd kartica vise vrsta, dosao u posed neke turisticke. Dopunio 2e i dobio 100gb 4g interneta na 7 dana. A sada kada iz box4 mozes zvati sve moguce mtl mobilne i fixne mreze + 100gb ako vezes drugi postpejd uz box4 . Mtel kartica gubi smisao skroz po meni. :D
A nama svima treba box 4 je l? Poredis 4 soma fazon, i to samo za box, sa 300 din mesecno?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Istina, potvrdjujem, mtel 4G prepaid su široko dostupne u CG. Proverio jutros sa rodbinom dole, nisam imao pojma :)


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
Koliko znas POJMA NEMAS... Msm da i u samoj temi ima pominjano da su ljudi a i ja koristili 4g prepaid u cg i da je sljakao odlicno. Medjutim, juce mi stiglakartica za sestru 4g naravno, aktivirao joj promo za do kraja god i pita me sta da izaberem, sta je ovo LTE [emoji23][emoji23][emoji23] probam, kad ono... [emoji964]️[emoji964]️[emoji964]️

Sent from my Huawei using Tapatalk
Ovde se radi o promociji koja se koristi u Srbiji, a vi pisete o nekim promocijama u CG. Ovde u Srb mtel 4g prepaid kartica ne radi na 4g

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovde se radi o promociji koja se koristi u Srbiji, a vi pisete o nekim promocijama u CG. Ovde u Srb mtel 4g prepaid kartica ne radi na 4g

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Kakva si to bombona brate [emoji23][emoji23][emoji23] da l si prirodno tako bistar ili?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Ti pominjes 10 puta u da si koristio karticu u CG.....Masis osnovu teme, a pozudano znam da 4g prepaid ne radi u Srbiji....
Kakva si to bombona brate [emoji23][emoji23][emoji23] da l si prirodno tako bistar ili?

Sent from my Huawei using Tapatalk

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Screenshot_20180914-154957_Speedtest.jpg Mtel kartica BG, Karadjordjev park, Screenshot_20180914-155035_Speedtest.jpg Mts kartica, BG Karadjordjev park.
A onda mtel kartica u CG, Budva Screenshot_20180910-193559_Speedtest.jpg, i mts kartica roming dodatak i limit brzine od 20/20 Mbps, ali bez limita GB, kao što mtel ima u Srb Screenshot_20180910-193450_Speedtest.jpg
 
Okej za mtel si me onda razuverio, samo mi nije jasno zasto Mtel karticu koju ja imam a uzeta je pre mozda 20dana u Cg, nema 4g u Srb dok je u CG imala.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima neki tarifni dodatak u mtel-u za net, treba mi za jedno 4-5 dana boravka u CG?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Imaš mtl 4g turist kosta 5e, imaš 100gb na 7 dana ili 10gb na 15 dana. Gde se ja kretao 3g signala nema a 4g hvata ko od sale.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Neka mi neko prosledi PM sa službenim mailom Suzane Mitrović (ne mogu da ga nađem u ranije poslatim mailovima) .

Unapred hvala ,

Nebojša

Obrisati post ipak sam našao Suzin mail !!!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno