Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

A najbolje ti kupi u Trebinju njihovu Mtel.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Evo ako nekome znaci, mtel koji je isteklo vazenje dopunio sam papirnim vаucerom, kartica istekla jos nekog maja, uspesno dopunjena.... ali mora prvo papirna dopuna....

e sad, kad bese oni prepolove cenu usluge "roming Srbija" pocetkom jula?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koliko vidim i Crnogorski Telekom u saradnji sa Vipom daje isto što i mtel/mts. 300 min za pozove iz rominga i 10 gb neta mesečno za tiket od 19,9 evra.
Uopšte nije loše, korosti li neko to?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nije uopste slicna ponuda, mnogo je losija.
-Nema besplatnih minuta ka bilo kojoj mrezi u Srbiji
-10GB nije mesecno, vec za celokupno trajanje tiketa (12 meseci)
 
Tiket do kraja godine 20 evra.
Inace, i turist paket je odlican. Za 5 evra - 500 GB, 15 dana. Ili 10 evra - 1.000 GB 30 dana. :)
 
Crnogorski Telekom je najodvratnija kompanija sa kojom sam morao da imam posla.
Monopolista koga do te mere boli ona stvar da na celom sajtu nemaju kontakt email. Zvuči kao vic - telekomunikaciona kompanija koja nema javnu email adresu.

Koliko vidim i Crnogorski Telekom u saradnji sa Vipom daje isto što i mtel/mts.
 
Crnogorski telekom od svih koje poznajem iz CG kazu da ima najbolji signal. I to mislim pogotovo mislim na delove zemlje na severu i brdskim krajevima. Uverio sam se i licno sam na mestima gde mtel nema signal CG telekom je kod sestre imao...Nikad ne budem dole dugo pa nisam pokusavao sam licno

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Crnogorski Telekom ima odličnu mrežu, još iz Doba Monet-a i Promonte, gde je koza pod ručnu pasla tu je bio monet. Promonte 0 crtica. Pošto od tada do sada ima 15 godina, trenutno CG Telekom ima super mrežu. Najviše zaostaje m tel i ima velike rupe u signalu, poslednji su uveli 4g, traljavi su i spori al odoše na 2.mesto dok je Telenor najskuplji i na 3.mestu po broju korisnika(se sumnjam da i tamo imaju neku pametnu mrežu kao i kod nas).
Za dodatak koji važe u Srbiji ne znam, koristio nisam samo sam pitao kakav je.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Moja primedba se nije odnosila na kvalitet mobilnog signala Crnogorskog Telekoma, već na poslovnost kompanije, tj. konkretno na odnos prema korisnicima koji je katastrofalan - hej! telekomunikaciona kompanija bez email adrese!
Sa druge strane imate mtel podršku kod koje se sve rešava za par minuta ili jednim mailom.
Što se tiče Telenora, mislim da oni i dalje žive od stare "slave". Svi, ali baš svi koje znam - familija, prijatelji, imaju njihovu karticu.
Čak sam i ja pre 10 godina imao ne 1 nego 2 njihova broja koje sam koristio kad sam tamo.
 
Moja primedba se nije odnosila na kvalitet mobilnog signala Crnogorskog Telekoma, već na poslovnost kompanije, tj. konkretno na odnos prema korisnicima koji je katastrofalan - hej! telekomunikaciona kompanija bez email adrese!
Sa druge strane imate mtel podršku kod koje se sve rešava za par minuta ili jednim mailom.
Što se tiče Telenora, mislim da oni i dalje žive od stare "slave". Svi, ali baš svi koje znam - familija, prijatelji, imaju njihovu karticu.
Čak sam i ja pre 10 godina imao ne 1 nego 2 njihova broja koje sam koristio kad sam tamo.

E ovo za mtel mislim da nema u evropi, za par minuta javise Suzana i resen problem
 
Mtel CG (MTS&Mtel RS) je kupio Telenor CG, sad će biti interesantna tržišna utakmica. Vrv će biti oglasena još jedna licenca za mobilnu telefoniju u CG.
 
Meni kao laiku ovakva kupovina bas i nema smisla... i ne vidim da je igde objavljena...
 
Mtel CG (MTS&Mtel RS) je kupio Telenor CG, sad će biti interesantna tržišna utakmica. Vrv će biti oglasena još jedna licenca za mobilnu telefoniju u CG.

Regulator ne radi svoj posao ako to odobri - ta dva operatera zajedno drže preko 2/3 tržišta kada se gleda broj korisnika.

Od tržišta gde svaki od tri operatera približno drži po trećinu dobijaju tržište sa najvećim operaterom koji je duplo veći od sledećeg i eventualno trećim koji kreće od nule što znači da će najmanje nekoliko godina biti beznačajan.
 
Poslednja izmena:
A kod nas je oligopol bas znacio :)

Nego ko je koga kupio, ona recenica moze na dva nacina da se protumaci?
 
Telenor CG je kupljen od strane Mtel CG.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Eh da je samo bilo sreće i pameti da se infrastruktura izdvoji iz državnih telekom operatera pre privatizacije u većini zemalja na Balkanu... Sad ne bismo imali ovakve scenarije već liberalizovano tržište u pravom smislu tih reči. A ovako se neko razbacuje sredstvima poreskih obveznika.
 
Pukušavam bez uspeha da dopunim online karticom kao i bezbroj puta do sada, sa Mtel webshop-a i NLB web shopa, na oba uvek dobijem poruku "All fields of this form must be filled in to process the payment." iako su sva polja popunjena i već sam ranije puno puta koristio ovaj način dopune.

Očigledno je u pitanju tehnički problem jer sa dva sajta ne mogu da izvršim dopunu.

Oće to ako ti kartica ističe u prvih devet meseci a ti kucaš samo 1, 2, 3, itd. prolazi ako kucaš 01, 02, 03....

Mene brine što iako sve lepo odradim na kraju stoji "neuspešna transakcija" :(. Jel neko probao da kontaktira korisnički servis zbog toga?
 
Ja oko 8h jutros uplatio 2€ bez problema, MasterCard mts banka...
 
Evo sada probao opet i MTEL neće ni da učita, a NLB prijavila neuspelu transakciju uz uredno storniranu uplatu...
 
Upravo uplatio preko NLB i to sa telefona.
 
Jel ima neko kome prolazi uplata kredita da mi uplati jer evo već nedelju dana nema šanse da mi prodje uplata i to sa dve kartice. Častim piće
 
Pozdrav.
Zanima me, da li se negde u Beogradu moze kupiti M:tel cg broj?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno