Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Crna Gora je zemlja mogućnosti. Sve je moguće. Ali može da promijeni paket pozivom call centru tzv.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da ne razglabate mng... Kakav god prob da imate... Suza mailom ili fonom i za najkasnije par h ako ne i odmah problem resen...

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Da pohvalim Suzanu iz korisničkog servisa i sam mtel, greškom sam hteo da vidim kakva je ponuda za roming na KiM i samim klikom na to dodatal se aktivira, pa mi je skinulo nekih 5-6e i aktiviralo promociju....
Poslao sam mejl i u roku od par sati dodatak dekativiran a novac vraćen na račun.... sve pohvale za mtel i Suzanu nisam očekivao da će mi novac biti vraćen....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Suzana je vrh, ma ceo korisnički servis je vrh :) pošalješ im mail, u roku od minut odmah zovu, sve se rešava...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Kad se samo setim da za nju niko nije cuo dok nije krenula ta akcija...i onda svi su se odusevljavali kako zena radi posao...jednom davno kad smo se culi ukazao sam joj paznju na forum da treba da ga pogleda....
Zamislite kad bi ovi nasi bila kao ona gde bi nama bio kraj[emoji3]
 
A mozda nije jedna osoba u pitanju, nego "Indian Customer Care Center", svi se zovu Suzana? :D
 
Jao alfi de ce ti dusa ...hahaha ..pa imala je crnogorski akcenat alfi...tesko da bi indijci to naucili
 
Apropo svih pohvala na račun Suzane Mitrović svi mi koji posećujemo ovaj deo foruma a kojima je do sada ona pomogla i završila mnoge stvari mogli bi da joj se odužimo pojednačnim i grupnim mailom podrške prema mom bivšem šefu a sadašnjem direktoru m:tel MNE Vladimiru Lučiću (mailto: [email protected])

Screenshot_2.png

P.S. U svakom slučaju ovo ne može da škodi, a čim ne škodi , znači da koristi... (Lane Gutović)
 
Jel ima neko na prodaju mtel karticu?

Pusite u pm

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Trenutno sam u Crnoj Gori, ako kupim prepaid karticu na trafici, da li moram ići u neku poslovicu sa pasošem da mi ne bi ugasili vremenom karticu?
 
Na trafiku će ti tražit ličnu, ali isto ti pođi i u poslovnicu jer ti na trafike nisu ažurni..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
E svašta, pa onda mi je bolje da idem odmah u poslovicu. Ne može online nekako da se registrujem?
 
Ranije je moglo, pošalješ im na mail... ne znam da li se nešto promenilo...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Nije se promijenilo nego ti je možda lakše ovako kad si već u cg..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jesam u CG, ali sam u Budvi gde nemam parking kod njihove poslovnice, a mrzi me da idem pešice samo zbog toga :-D
 
Evo da podelim iskustvo. Kupio karticu na trafici, prodavacica je slikala pasoš. Nakon 15 minuta sam napravio jedan poziv i time aktivirao karticu pa nakon toga pozvao KS. Operater me je pitao za ime i prezime, i rekao da mi je kartica već registrovana da ima podatke iz mog pasoša. Eto...
 
Registruje se da bi se znalo ko je uzeo karticu. Da ovi naši vajni krimosi ne bi mogli lagano da uzimaju i pričaju međ sobom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nego nisam bio u CG skoro pa me interesuje kako bi šljakala mts prepaid kartica sa onom doplatom od 1000din? Pretpostavljam da bi pozivi radili ok?
 
Kao i svaka ne mts kartica. Trebalo bi da ti je po defaultu uključen roaming s obzirom da je prepaid.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Da, to ce ozbiljnim kriminalcima biti bas problem... *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina
Registruje se da bi se znalo ko je uzeo karticu. Da ovi naši vajni krimosi ne bi mogli lagano da uzimaju i pričaju međ sobom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
Sta bese treba uraditi kad slabo radi net, restartovati?zvati Suzu?

Zadnji 5-6 dana se posteno usporio.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno